local-stats-pixel

Popzvaigzne Kelly Preston nāk klajā ar unikālu skaņdarbu ''Fall Again''0

Aktīvi šo vasaru turpina ārzemju mākslinieks Kelly Preston. Viņš savu fanu vērtējumam nodeva savu trešo singlu sovasar - ''Fall Again''. Jaunā dziesma ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Kelly Preston jeb Preston Strockbine ir pop mākslinieks, dziedātājs, producents un liriku autors, kas nāk no Amerikas. Viņa mērķis ir radīt pozitīvu ietekmi uz pasauli ar savu mūziku. Viņš ir ļoti godīgs un atzīst, ka viņa mērķis ir arī nopelnīt agri vai vēlu ar šo hobiju!

Jaunā un talantīgā mūziķa diskogrāfijā kopā ir, pagaidām, vien trīs skaņdarbi - jaunā dziesma ''Fall Again'', kā arī singli ''Pocket That Money And Run'' un ''I Can''. Visas dziesmas izlaistas šovasar. Lai gan ar mūziku profesionāli viņš nodarbojas samērā nesen (kā to var redzēt), viņam iekš Spotify jau ir izveidojies 800 lojālo klausītāju sekotāju bāze. Iespaidīgi!

Jaunajam mūziķim ir tiešām liels talants un jāsaka, ka viņu gaida lielās mūzikas skatuves. Potenciāls ir milzīgs un viņam atliek vien radīt jaunu mūziku. Ar laiku viņu gaidīs ne vien koncerti un festivāli, bet arī mūzikas topu virsotnes. Dod vien iespēju mūziķa daiļradei un to tiešām nenožēlosi!

Piedāvājam noklausīties jauno Kelly Preston dziesmu ''Fall Again''. Aicinām Tevi arī būt tik jaukam un atbalstīt jauno mūziķi tam piesekojot sociālajos tīklos. Atsauces vietā esam pievienojuši linku, kas Tevi aizvedīs uz mūziķa Instagram profilu - tas Tev neko neizmaksās un aizņems vien īsu brīdi, ja piesekosi mūziķa profilam. Tas viņam dos neizsakāmi lielu stimulu turpināt veidot kvalitatīvu mūziku. Atbalstīsim viņu kopā!

Oficiālais audio fails Kelly Preston dziesmai ''Fall Again''. Uzslēdz un izbaudi uz pilnu klapi!

5 2 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000