local-stats-pixel

Pašmāju mākslinieki st4rface un tommythekiid izlaiž dziesmu ''Katru Reizi''0

16.novembra pievakarē, ar kopīgu dziesmu klajā ir nākuši pašmāju mūziķi st4rface un tommythekiid. Kopīgais skaņdarbs ar nosaukumu ''Katru Reizi'' ir pieejams visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās un servisos.

Mūziķis st4rface ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā ''Pilsētas Gaismas'', ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' un arī citiem. Nesen viņš laida klajā kopīgu dziesmu ar Trench Mafia Locco - ''Vēl, Vēl''. Tagad viņš strādā aktīvi ap savu debijas albumu. Paralēli, viņš joprojām cenšas aktīvi izlaist jaunu mūziku un parasti to dara reizi mēnesī. Pēdējo solo gabalu viņš izlaida 22.oktobrī - ''Te Mēs Esam Atkal''.

St4rface daiļrade bieži vien arī skan Latvijas populārākajās radio stacijās. Īpaši aktīvi tur skan viņa singls ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'', ''Te Mēs Esam Atkal'' un arī kopdarbs ar YouTube zvagizni Br1xzy - ''Tik Augstu''.

Tommythekiid gan ir vēl svaigs vārds Latvijas mūzikas industrijā. Viņš ir vairāk darbojies individuāli un tik daudz dziesmas izlaidis nav. Šis gads viņam ir bijis aktīvs, bet noteikti nākamais būs vēl aktīvāks un ražīgāks. Abu mūziķu daiļrade ir pieejama kā Spotify, tā arī YouTube, Apple Music un arī visur citur. Abu mūziķu kopīgā dziesma ''Katru Reizi'' ir pop žanra stilā un ir ļoti nostalģiska. To arī parāda dziesmas titulbilde jeb vāks.

St4rface un tommythekiid kopīgā dziesma ''Katru Reizi'' ir pieejama visur. Uzslēdz un noklausies! Zemāk pievienojām arī YouTube versiju šai dziesmai. Lai labi skan!

Noklausies st4rface un tommythekiid kopīgo gabalu. Tev patiks!

20 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 0

0/2000