local-stats-pixel

Latviešu Machine Gun Kelly? Pašmāju mūziķis st4rface izdod singlu 'Mūžam Jauns'1

Šī gada 12.septembrī, ar jaunu skaņdarbu pārsteidza talantīgais pašmāju mūziķis st4rface (pilnajā vārdā - Reinis Aumeisters). Viņš klausītāju vērtējumam nodeva vasarīgu singlu pankroka stilā ar nosaukumu ''Mūžam Jauns''.

St4rface ir mākslinieks, kas spēj radīt jebkāda žanra mūziku. Viņa diskogrāfija to ļoti labi pierāda. Tajā ir gan reps, gan melodiskais hip-hops, gan arī pankroks, ko st4rface tagad aktīvi cenšas Latvijā attīstīt un bīdīt uz priekšu. Ne velti viņa mūziku bieži vien pielīdzina Machine Gun Kelly daiļradei.

Jaunais mūziķis ir zināms ar tādām dziesmām kā ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'', ''Pilsētas Gaismas'' un ''Vēl, Vēl'', kur dalību ņem arī Latvijā labi zināmais reperis Trench Mafia Locco. ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' bieži skan arī Latvijas radio stacijās.

Pašmāju talants nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus dzīvo Rīgā. Viņš aktīvi izlaiž mūziku un cenšas uzturēt savus klausītājus ieinteresētus viņa daiļradē. Viņam tas arī ļoti labi izdodas, jo statistika aug un jauna dziesma iznāk praktiski katru mēnesi.

Piedāvājam noklausīties st4rface jauno dziesmu ''Mūžam Jauns''. Lai labi skan!

Oficiālais audio.

16 9 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

pi*dec tu esi debīls. Pats par sevi raksti, mākslinieks, talantīgais. Narcisms, un tizlums augstākajā līmenī. Attīstīties tev vajag. Ar šito sūdu tu Latvijā ģimeni nepabarosi. Pilnīgi katru reizi, kad ieraugu kaut kādu ierakstu no tevis, vemt gribās. Tiešām use your brain.

1 0 atbildēt