local-stats-pixel

Kaut kas nedzirdēts! Latviešu mūziķis izlaiž dziesmu par godu Valentīndienai3

Ar jaunu skaņdarbu klajā ir nācis pašmāju mūziķis st4rface. Valentīndienai par godu, viņš izlaidis akustisku dziesmu ''Viss Ir Fantastiski''. Viņa solo gara darbs ir pieejams visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās - YouTube, Spotify un visur citur!

St4rface mūzikas gaitas nopietni uzsāka vien pērn. Pērn viņš dzīvoja pēc grafika, kurā jāizlaiž viens skaņdarbs mēnesī un tas arī tika īstenots. Arī, pagaidām, šis grafiks tiek piekopts jaunajā gadā. Par jaunās dziesmas pēcapstrādi ir parūpējies Latvijā labi zināmais hip-hopa grupas Kreisais Krasts pārstāvis Punkts Uz I.

Kā jau var noprast, dziesma ir par mīlestību un tās beigām. Dziesmā tiek aprunāts, cik grūti ir pārkāpt pāri principiem un izrunāt visu ar cilvēku, kas vairs nav starp cilvēkiem ar kuriem Tu komunicē. ''Viss Ir Fantastiski'' ir arī līdz galam nepaskaidrots dziesmas nosaukums, jo tikai noklausoties dziesmu tas klausītājiem taps skaidrs. Viss ir fantastiski, ja vien neskaita kādus sīkumus...

St4rface šis ir otrais skaņdarbs šogad. Janvāri viņš iesāka ar skaņdarbu ''Sākums Un Beigas'', kur dalību ņem arī reperis XRL. Pērn viņš paguva sadarboties arī ar tādiem zināmiem māksliniekiem kā Trench Mafia Locco, Br1xzy un citiem. Šogad viņš plāno izlaist savu debijas albumu latviešu valodā, kā arī pārsteigt ar dažādiem kopdarbiem ar citiem māksliniekiem.

Piedāvājam noklausīties st4rface skaņdarbu ''Viss Ir Fantastiski''. Dziesma pieejama arī Spotify, Apple Music un visur citur. Lai labi skan!

Priecīgu Valentīndienu! Lai labi skan st4rface ''mīlas balāde'' hip-hopa izpildījumā!

27 7 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Nespriedīšu par kvalitāti, bet jā dziesma bija "nedzirdēta", savukārt, stils un tēma arī latviešu mūzikā - pat ļoti dzirdēta un atklausīta.

4 0 atbildēt

Visu laiku kaut kāds sūds click bait.!

100 Reizes kas šāds dzirdēts jau ir.!

3 0 atbildēt