local-stats-pixel

Jaunieši Rīgā atver paši savu profesionālo mūzikas ierakstu studiju2

16.oktobrī, durvis vaļā vēra ''EDR Ieraksti'', kas ir profesionāla mūzikas ierakstu studija Rīgā. Jaunieši atvēruši paši savu studiju un par adekvātām cenām palīdz attīstīties mūzikai Latvijā. Jaunieši var!

''EDR Ieraksti'' piedāvā visu, kas mūziķim ir nepieciešams. Pie viņiem ir iespējams gan dziesmu ierakstīt, gan to apstrādāt. Viņi piedāvā arī mūzikas videoklipu filmēšanu un to apstrādi. Ir iespējams izveidot arī īpašu bītu jeb pavadījumu savam skaņdarbam. Ir iespēja pat iegādāties gatavu dziesmu, ja vārdu rakstīšana sagādā problēmas.

Pats svarīgākais, ka studiju vada jaunieši, kas paši ir mūziķi un Latvijā savu vietu zem saules jau ir izcīnījuši. Ap studiju darbojas tādi mūziķi kā Daaguchii, st4rface un citi. Lai gan studija ir vaļā vien pāris dienas, tajā jau ir ierakstījušies vairāki reperi un mūziķi - studija ir noslogota ar klientiem.

Studijā ir viss nepieciešamais - aparatūra ir mērāma vairākos tūkstošos. Kvalitāte ir garantēta un pats svarīgākais, ka viss ir par adekvātām cenām un krietni lētāk nekā jebkur citur. Šis jaunums noteikti palīdzes attīstīties mūzikai un kultūrai mūsu dzimtenē, jo parasti radīt mūziku ir bijis vismaz par trīs reizēm dārgāk. Nu šis ir lielisks variants tiem, kas negrib pārmaksāt, jo kvalitāte ir tieši tik pat laba kā citur!

Vairāk par visu var uzzināt viņus uzmeklējot Instagram. Atsaucē atstājām saiti uz šo profilu - vari doties un ievērtēt, ja ir interese.

Oficiālais ''EDR Ieraksti'' veiktais posts viņu Instagram profilā studijas atvēršanas dienā.

40 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

Malači, Latvija var! 🎈✨🙌

1 0 atbildēt

o, nu forši, ka bagātie vecāki saviem "mūziķiem" naudu iedevuši🙂))))))

0 0 atbildēt