local-stats-pixel

Acekid izlaiž pilnībā jaunu singlu ar nosaukumu ''Bayi Bayi''0

Ar jaunu dziesmu klajā nācis ir ārzemju mākslinieks Acekid. Viņš klausītājiem pasniedzis singlu ''Bayi Bayi''. Jaunā dziesma ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesmu ''Bayi Bayi'' Acekid izlaida šī gada 22.janvārī. Jaunākā viņa dziesma ir ''Ohema'', kas izlaista šī gada 1.maijā, taču ''Bayi Bayi'' ir neapšaubāmi populārākā dziesma. Tas gan ir vien viņa mūzikas karjeras sākums.

Acekid diskogrāfijā, pagaidām, astoņi skaņdarbi. Viņa fani un arī mūzikas kritiķi gaida jaunas dziesmas, kā arī debijas albumu no talantīgā mākslinieka. Domājams, ka tas būs brīdis, kad Acekid iekaros mūzikas topu virsotnes.

Jaunais reperis uzskata, ka viņa mērķis mūzikā ir izveidot nevis fanu bāzi, bet ģimeni. Viņam ir speciāla pieeja saviem līdzjutējiem un viņš vienmēr cenšas komunicēt ar saviem mūzikas cienītājiem. Viņš nav parasts mūziķis - viņš sevi visu velta saviem klausītājiem.

Mūziķim ir kā potenciāls, tā arī pietiekami liels talants, lai sasniegtu iecerēto. Atliek vien neapstāties, radīt jaunu mūziku un izspēlēt pareizi savas kārtis, lai sasniegtu visu. Mūzikas topu virstones, kā arī festivālu un koncertu skatuves viņu jau gaida.

Piedāvājam noklausīties Acekid jauno dziesmu ''Bayi Bayi''. Aicinām Tevi arī turpināt atbalstīt jauno talantu un piesekot viņa sociālo tīklu profiliem. Atsauces vietā atrodas links, kas Tevi aizvedīs uz mūziķa Instagram profilu. Nekautrējies - ej un pieseko tam. Tas Tev aizņems tikai dažas sekundes un neko neizmaksās, bet mūziķim dos lielu stimulu radīt un publicēt jaunu mūziku. Atbalstīsim viņu!

Acekid singls ''Bayi Bayi'' jau ir sešus mēnešus vecs. Ja neesi to vēl dzirdējis - noklausies!

9 27 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000