local-stats-pixel

4rarri un NorthWe$t B1 izlaiž veiksmīgu kopdarbu - dziesmu ''Red Pill''1

Ar interesatu sadarbību klajā nākuši mūziķi NorthWe$t B1 un 4rarri. Viņi 5.janvārī ir nākuši klajā ar dziesmu, kuras nosaukums ir ''Red Pill'' jeb latviski - ''sarkanā tablete''. Kopīgais skaņdarbs ir pieejams nu jau visās vadošajās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās.

NorthWe$t B1 ir mūziķis, kurš nāk no Rietumu Sietlas. Viņš ir pa pusei amerikānis, pa pusei kanādietis, bet īsāk sakot - ļoti talantīgs mūziķis ar lielu potenciālu un visām iespējām iekarot mūzikas industriju un lielos mūzikas topus, kā arī skatuves. Jāturpina vien radīt jauni skaņdarbi un jāpapildina sava daiļrade.

Savu pirmo dziesmu NorthWe$t B1 izlaida 2017.gada 23.oktobrī, kad uz visām platformām tika izlaista dziesma ar nosaukumu ''Westside Remix''. Lieki piebilst, ka reperis ir lojāls Amerikas Rietumu atbalstītājs un iedzīvotājs. Viņa diskogrāfijā ir vēl vairāk nekā 30 dziesmu, kā arī pērnā gada 4.jūlijā izlaistais debijas albums ''Monsters In My Room''.

Šī gada 14.februārī, pārsteigumu Valentīndienā izlaida šis pats mūziķis kopā ar mākslinieku Trey Wrks. Viņi izlaida dziesmu ar nosaukumu ''B1 WRKS''. Tieši aktīvā dziesmu publicēšana varētu būt panākumu atslēga šim mūziķim. Protams, ka tas arī patīk katram īstam mūzikas fanam, ka mūziķis jaunas dziesmas izlaiž samērā bieži.

Mūziķa talants ir neizmērojams vārdos un viņam tiešām ir spilgta nākotne. Ja viņš spēs izspēlēt savas kārtis pareizi, viņš noteikti sasniegs visus iecerētos mērķus. Viņam ir sekotāju bāze un talants - tagad atliek vien realizēt visus savus sapņus un neapstāties.

Mūziķis rada interesantu un diezgan modernu mūziku - šī dziesma ir vairāk R&B, popa un melodiskā hip-hopa apvienojums. Sadarbība ar 4rarri noteikti ir bijusi izdevusies un viņa mūzikai ir potenciāls izcīnīt pasaulē zināmu statusu par spīti tam, ka dziesmā var labi just autotune piesitienu. Īpaši interesants un ''lipīgs'' šajā dziesmā ir piedziedājums. Mūziķim Instagram platformā seko vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku - tas vien jau pierāda, ka mūziķa dziesmas ir kvalitatīvas un pat labas!

Piedāvājam noklausīties NorthWe$t B1 un 4rarri kopdarbu - ''Red Pill''. Aicinām arī piesekot jaunā mūziķa sociālo tīklu profiliem. Tā varēsi ne vien uzzināt vieglāk un ātrāk par mūziķa gaitām un gaidāmajām dziesmām, bet varēsi arī viņu atbalstīt. Tas ir morālais atbalsts, kas neko nemaksā, bet nozīmē katram mūziķim daudz. Atsauces vietā atrodas links, kas Tevi aizvedīs uz jaunā mūziķa Instagram profilu. Nevelc garumā - dodies piesekot viņa profilam. Tas viņam nozīmēs daudz!

Melodiskā hip-hopa un R&B tipa dziesma ''Red Pill'' ir pieejama visur. Noklausies!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Es IESAKU VIAIEM IEDZERT SARKANO TABLETI SAPRATISIET KA KOVIDS UN LEMBERGA ARESTS TIE VISI IR MELI LEMBARGS IR PELNIJIS BRIVIBU VINS MUSU TAUTIBAS LABA DARIJA TIK DAUDZ CIK VIEN TEEVS LATVIJA VARETU ludzu ludzu neticiet ka kovid ienaca latvija vinu te ieveda ar vilcienu riga-daugavpils 25. Maijs 1994

0 3 atbildēt