18

 98  1

HENDO ir nācis klajā ar vienkāršu paraugu, kuru var izmantot kā gaisa dēli(līdzīgi kā skrituļdēli). Ideja ir vienkārša riteņu vietā starp zemi/virsmu tiek izmantots elektromagnētiskais lauks nevis riteņi, ko neietekmē berze, tādējādi netērējot enerģiju berzes pārvarēšanai. Veinīgais kam nepieciešama enerģija ir elektromagnētiskā lauka ģenerēšanai, kurš nosaka distanci no virsmas - augstumu kādā dēlis vai priekšmets karāsies virs zemes. Idejas par šāda veida pārvietošanos ir bijušas sen un kaut kas līdzīgs tika iestrādāts ātrvilcienos Austrumos.

Esošais prototips pagaidām nav kontrolējams vai virsū stāvošais nav spējīgs ietekmēt dēļa kustību grīļojoties. Taču ir izstrādāti mazāka izmēra paraugi, kurus var iegūt savā īpašumā pa 300 dolāriem, tādējādi stimulējot projekta attīstību. Mazākā protatipa kustību var ietekmēt ar elektromagnētiskā lauka mainīšanu dažādās vietās.

Sakties, vērtē, komentē ">Komentāri 18

0/2000

vairāk tādu prātu pasaulē. Bet jautājums vai šīs tehnoloģijas nokļus lidz "mirstīgajiem"? Pirmais jau bus armijas vajadzībām gan jau... 

 2  0 atbildēt
Back to the future hoverboard of 2015 hopefully Will Come true
 1  0 atbildēt
tas joks darbojas tikai uz metaala pamatnes,tapec uz ielas nedarbosies.
 1  0 atbildēt

Augstāk par zemi esi spēlējis?

 2  1 atbildēt

Ko nez kāds no tā iegūtu, ja spētu kontrolēt gravitāciju - iedomājies, ka tava pakaļa paliek vieglāka par galvu

 0  0 atbildēt

Čau uzsāku mazu uzlīmju veikaliņu- apskati http://bombstickers.mozello.lv/

 0  4 atbildēt