8

 52  2

Žurnāla "Playboy" jūnija numurā būs 3D centrālā atvēruma fotogrāfija

 

 Vīriešu žurnāla "Playboy" lasītājiem jūnija numura aplūkošana būs nepieciešamas 3D brilles, jo žurnāla centrālajā atvērumā būs trīsdimensionāla fotogrāfija.


"Tas ir patiešām elpu aizraujošs," žurnāla pārstāve Terēze Henesija komentēja jaunā numura centrālo atvērumu ar amerikāņu modeles Houpas Dvoračikas fotogrāfiju. "Viņa tur rokā vīna glāzi, un, kad tu uzliec brilles, tā nāk tev tieši virsū," sacīja Henesija. "Sajūta ir tāda, it kā tu, tā teikt, būtu žurnālā kopā ar viņu."

 

Numuram, kas piektdien nonāks ASV preses stendos, klāt pievienotas 3D brilles.

Pirms aptuveni pusgada žurnāls "Playboy" centās ieinteresēt lasītājus ar animācijas seriāla "The Simpsons" ("Simpsoni") personāža Mārdžas Simpsones fotogrāfijām. "Mēs nepārtraukti cenšamies radīja jaunas, radošas, inovatīvas lietas, lai piesaistītu savus lasītājus," paskaidroja Henesija. "Taču nedomāju, ka mums būs 3D centrālais atvērums katrā numurā."

Žurnāla radītājs Hjū Hefners atzina, ka viņš "vēlējies radīt 3D ilustrācijas jau pašam pirmajam žurnāla "Playboy" numuram, taču (viņam) nav bijis tik daudz naudas, lai pievienotu 3D brilles".

 

Interesanti, vai tas palīdzēs žurnālam uzrunāt vīriešu auditoriju ar vilinošajām 3D skaistulēm?

Komentāri 8

0/2000

PLAYBOY 

 1  0 atbildēt

 0  0 atbildēt

jānovelk netā būs :D

 0  0 atbildēt

Kaut kā jau tie lasītāji jāieinteresē

 0  0 atbildēt

njaa mazajiem raustiitajiem buus priecinj6

 0  0 atbildēt

a man vienalga :D

 0  0 atbildēt

tad sanak ta ka tas bus pirmais zurnals visa pasaule kur bus kkas no 3D diezgan ekskluziva lieta :DDDDD

 0  0 atbildēt