Jauns lāzers varētu būt tik jaudīgs, ka spētu izdedzināt caurumu realitātē17

 153  0

Prestižajā fizikas žurnālā " Physical Review Letters " pavisam nesen ir publicēts pētījums par pēdējās paaudzes lāzeru un, ja var ticēt blogeriem, tad tas varētu būt tik spēcīgs lāzers, ka spētu izplēst caurumu realitātē.

Komentāri 17

0/2000

Varēs ar tādiem mēžā malku griezt  

 11  0 atbildēt
Izdedzināt caurumu realitātē!!! Kaut ko nesaprotu!
 6  0 atbildēt

Pofig kādu spoguli izmantot, lāzera stara kopējā jaudā būs tieši tik liela cik pievadītā enerģija.. ne vairāk.. 

Un vel- pofig par spoguli, jo tas nerada staru, ar idiālu spoguli, varētu nedaudz palielināt jaudu- par % daļām..  - mūsdienu spoguļi atstaro gandrīz 99,9% .. tātad jaunākais spogulis piedos klāt tieši 0,1%...

Lāzers pēc būtibas ir process, kad viens enerģijas kvants, pievadīts vielai, inducē tās (vielas) elektronu pāriet lielākā enerģētiskā orbītā, bet tā kā tā nav stabīla, tad tiek izstarots viens gaismas kvants. (elektronam atgriežoties sākotnējā stāvoklī) Bet tā kā enerģija tiek pievadīta pastāvīgi, tad šis procēs notiek nepārtraukti.. - triljoniem reižu sekundē, bet tomēr ar galīgu ātrumu... 

- idejiski lāzera staru var uztaisīt gandrīz bezgalīgi jaudīgu- bet tikai teorētiski, jo enerģiju vajadzēs šā vai tā...  attiecīgi - nekādu caurumu, telpā izdedzināt neizdosies.. 

 5  0 atbildēt
Kārtējais pārspīlējums.
 4  0 atbildēt
Idioti vnk saspēlējušies spēlītes un tad sadomā visādas huiņas
 3  0 atbildēt

Kris Lī tad ir kaut kāds atsaldēts idiots, tad jau supernovas un zvaigznes arī patstāvīgi iznīcinātu laiktelpu. 

 3  0 atbildēt
*fonā sāk skanēt "Stranger Things" mūzika*
 2  0 atbildēt

papildus par lāzerieročiem, tie efektīvi tikai pilnīgā vakumā, jo jaudas zudusm gaisā ir milzīgi- tātad nevar sapņot par efektīvu lāzerieroci.. tā darbības radiuss būs vien pāris desmitu metru..  arī superlāzers- no šis lietas nekur neizbēgs.. 

P.S. arī pilnīgā vakumā, gaismas stars izkliedēsies, un jauda zudīs.. 

 1  0 atbildēt