Aptauja atklāj, kā dažādu paaudžu cilvēki uzskata, kad tu patiešām jūties kā pieaugušais. Tehniski jūs kļūstat par pilngadīgu, kad jums aprit 18 gadi, bet kā lielākā daļa cilvēku domā, kad jūs patiešām jūtaties kā pieaugušais vai arī jums vajadzētu sākt rīkoties kā tādam?
Ir noskaidrots vecums, kurā tu kļūsti par īstu «pieaugušo»9

"Talker Research" veica aptauju ar nosaukumu “Adulthood Across Generations”, un ar to dalījās apdrošināšanas aģentūra "Life Happens."
Aptaujā tika aptaujāti 2000 amerikāņu un skaitļi tika sadalīti vienādi starp 4 paaudzēm. Pētījumā cilvēki tika sadalīti starp paudzēm pēc to dzimšanas gadiem. Jaunākā paaudze ietver tos, kas dzimuši no 1995. gada līdz 2012. gadam, pēc tam seko tie, kas dzimuši no 1980. līdz 1994. gadam.
Nākamājā paaudzē ietilpst tie, kas dzimuši no 1965. līdz 1979. gadam, un pēdējā no četrām paaudzēm ir dzimušie no 1946. līdz 1964. gadam.
Pētījumā teikts, ka aptaujātie ir atrisinājuši vecumu, kad sākat “justies” kā – 27. Bet kāpēc šis vecums?

Daudzi aptaujātie skaidroja, ka jutās kā kārtīgi pieaugušie, galvenokārt tāpēc, ka ir sasniegti noteikti finansiālie mērķi — vecums, kad “jūtas” kā pieaugušais, sakrīt ar vecumu, kurā aptaujātie atzīmēja, ka viņi sāka izturēties pret savām finansēm daudz nopietnāk – 28 gadu vecumā.
"Talker Research" ziņo, ka divas galvenās atbildes ir redzamas, ka 56 procenti aptaujāto teica, ka jutās kā pieauguši, kad paši maksāja savus rēķinus, un 45 procenti teica, ka tas notika tad, kad viņi varēja kļūt finansiāli neatkarīgi.
Tikmēr vēl 46 procenti teica, ka viņi “jutās” kā pieauguši brīdī, kad izvācās no vecāku mājas.
40 procenti aptaujāto teica, ka tas, kas “padara jūs par pieaugušo”, patiesībā ir dzīvības apdrošināšanas saņemšana, un 53 procenti jaunākās paaudzes cilvēku tam īpaši piekrīt.
Lai gan tas nenozīmē, ka būt pieaugušam ir kaut kas īpaši gaidīts, jo 56 procenti aptaujāto apgalvo, ka viņiem ir lielāka finansiālā atbildība, ko viņi jūt, ar ko viņi var tikt galā, un 71 procents piekrīt, ka tagad būt pieaugušam ir daudz grūtāk nekā pirms 30 gadiem, un 72 procenti aptaujāto arī ietekmē dzīves dārdzības krīze.