17

 162  0

Ir pagājuši 50 gadi jeb pusgadsimts kopš Apollo 11 nolaišanās uz Mēness. Laikam pārāk daudz, jo daudzi vairs netic, ka tas ir noticis. Sazvērestības teorijas, kuru izcelsmi var izsekot pat līdz 1970-tajiem gadiem, ir krietni populārākas.

Viena no teorijām apgalvo, ka tas bija Stenlijs Kubriks, kas palīdzēja uzfilmēt NASA "viltotos" video par sešām veiksmīgām Mēness nolaišanās reizēm. Vai tas tiešām varēja būt iespējams ar tā laika tehnoloģijām - viltot nolaišanos video? Nav jābūt kosmosā ceļošanas ekspertam, bet drīzāk filmu ekspertam, lai izvērtētu, vai filmas ir viltotas. Kā apgalvo Hovards Berijs, tad bija neiespējami to viltot.

Komentāri 17

0/2000

4. ir rēcīgi lasīt. uz mēness saule ir 93 miljoni km attālumā. Tas ir kruta, jo pietiek nolidot 380000km, lai samazinātu distanci par 50 miljoniem km. ātrumā parēķinot, drīzāk 93miljoni jūdzes.

3. 60.gadu beigās lētāk ir aizsūtīt uz mēnesi cilvēkus nekā lidmašīnas izmēra 5MB diskus iepirkt.

un vēlreiz par visām reizēm, ko nekad neviens nepasaka par karogu - karoga lupata turās gan pie vertikālā kāta, gan pie augšējā horizontālā kāta, tādā veidā to kustinot izskatās, ka tas plīvo, realitātē tas kustās tikai tāpēc,  ka augšējāis stienis kustības rezultātā pārnes radīto kustību uz karoga lupatu. Tā kā tā ir piestiprināta trīs punktos (divi pie kāta un trešais ir kustīgās stīpas galā), uz mēness ir gravitācija, tad jebkura kustība rada lupatas viļņošanos neatkarīgi no tā, ir atmosfēras vai nav, jo lupata tiek vilkta uz leju.  

 16  0 atbildēt

Ja pieņem, ka amīši ir mānījušies, un viltojuši mēness video, tad kāpēc šodien tie tomēr ir līderi kosmosa tehnoloģijās?

 9  0 atbildēt
Esmu pārliecināts ka viņi tur bija! Vienkārši atkal cilvēkiem vajag sensāciju uz kuru protams daudzi uzķersies! Ak jā,un citplanētieši arī tur dzīvo!
 5  1 atbildēt

gan tiem kas netic gan tiem kas tic un grib redzēt saprotamus izskaidrojumus - mythbusters sērija par šo tematu - https://www.youtube.com/watch?v=41MjD-mKL40

 2  0 atbildēt

Tajā laikā VARĒJA nofilmēt palēminātus kadrus - tā nu nebija liela problēma.. 

Karogs kustās, jo to iekustināja uzstādot- pazeminātas gravitācijas apstākļos, un vakumā audums beigs kustēties tikai matereāla pretestības dēļ - pēc dažām minūtēm, nevis sekundes, kā uz zemes.. 

Starp citu visas ēnas NAV PARELĒLAS.. bet tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums - reljefs.. virsma nebūt nav līdzena grīda - paugurainā apvidū var viegli dabūt šādu efektu.. 

Un pats pēdējais, projektrā bija iesaistīti pāri par 4 tūkstošiem cilvēku.. agri vai vēlu kāds izmūldētos - izrēķinātais laiks 3 gadi - klusēšanas- tas ir maksimums.. 

papilds-  pat ja filmēja studijā - tad vajadzēja nogādāt uz mēness virsmas TV raidītāju - jo TIEŠRAIDEI sekoja visa pasaule, it īpaši pieksīgi PSRS.. 

 1  0 atbildēt

Palēlinājums. Atvasināts no vārda "lēls".   

Vai tomēr palēNinājums. No vārda "lēns"?

 0  0 atbildēt

kapeec,tad veelaak/tagad neviens nav speejis to atkaartot,juus pashi tieshaam tam ticat?!?  

 0  1 atbildēt
jo projām smejos par tiem, kas domā ka cilvēki ir bijusi uz mēnesi prātiņ nāc mājās
 7  14 atbildēt