102

 603  1

Pirms nedēļas atgriezos mājas no ceļojuma uz Tokiju.

Parādīšu jums bildes un pastāstīšu kā nu man tur gāja :)

Kā gan es izlēmu doties uz Tokiju? Tas bija diezgan spontāni. Tuvojās vasaras atvaļinājums un biju saņēmis savu atvaļinājuma naudu un nodomāju ka labāk izdarīt kaut ko grandiozu nekā neotērēt to naudu sūdos.

Tā kā es dzīvoju Norvēģijā, sākumā bija doma pabraukāt apkārt norgei, bet godīgi sakot Norvēģija ir diezgan garlaicīga valsts, un bez skaitajiem kalniem te nav daudz ko redzēt. Tad bija doma varbūt aizlaist pie draugiem uz UK(jo kuram gan mūsdienās nav draugi UK :D),bet esmu jau tur bījis un UK nelikās nekas īpaš.

Tad sapratu ka ir laiks sevi mazliet pārbaudīt un beidzot izdarīt ko tādu ko vienmēr esmu vēlējies. Tādēļ sāku pētit google maps. Sākumā bija ideja par NYC vai arī Bangkok.

NYC ir viena no vietām ko vienmēr esmu vēlējies apciemot, bet man tur gribas braukt ar kādu kopā nevies vienam.

Bangkok. Sāku skatīties par Bangkoku un likās tīri forši jo cenas tur ir ļoti zemas un es mierīgi būtu varējis apmesties 5 zvaigžņu viesnīcā un dzīvot kā karalis, bet pati pilsēta nelikās tā vērta.

Tad atcerējos par Japānu un Tokiju. Tokija ir viena no pasaules dārgākajām pilsētām.Pats dzīvoju Oslo , kas cīnās par dārgākās pilsētas statusu pasaulē kopā ar Tokiju.

Tad nu man bija izvēle, vainu braukt uz Tokiju, kur es zināju ka redzēšu daudz vairāk vai arī Bangkok kur es varētu dzīvoties pa 5 zvaigžņu viesnīcu un man izmaksātu daudz lētāk.

Domāju ilgi un dikti, apjautājos saviem draugiem, pat metu monētu un nolēmu , ka tomēr Tokija būs tā vieta kur vēlos doties.

p.s dažas bildes ir taisītas ar panorama,tādēļ lai redzētu tos lielā izmērā atveriet viņas atsevišķi.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 102

0/2000

Skaistas bildes :) Man tas ceļojot sagādā zināmas problēmas. Ne jau fotoaparātā vai bilžu kvalitātē, bet tavās bildēs izskatās, ka tu pilnīgi esi palūdzis cilvēkiem paiet nost, kad fotografē. Manās ceļojuma bildēs 90% ir cilvēki, tas izjauc bildes skaistumu. 

 0  0 atbildēt

48. Būtu bēdājies, ka tev makšķere nebija.

 0  0 atbildēt

Fantastiski būtu braukt cauri pilsētai ar velo, tie ceļi ir vienkārši jsdkfjs *^* 

Sapnis aizbraukt uz šo valsti eheh. :>

 0  0 atbildēt

Un cik tad šitas prieks - lidot uz Tokiju +/- izmaksā?

Es ar reiz gribētu paviesoties Japānā

 0  0 atbildēt

Kā tu tur sazinājies?

 0  0 atbildēt

Skatos, Tavs ceļojums kļūst populārs!

++

 0  0 atbildēt

Raxta autoram varu atklāt mazu noslēpumu-dzīvojot un strādājot kvalificētu darbu, kādu strādā arī citur eiropā, te cilvēx nopelna tikai lai paēstu un salabotu mašīnu[lasīt lūzni] ar ko pārvietoties līdz darbam un mājām. par pārējo tikai atliek pasapņot un paskatīties bildēs, kurās citi ceļo:) bet raksts super, prieks par citiem

 0  0 atbildēt

Pokemonu zeme

 0  3 atbildēt

Pulkstens..*

 1  4 atbildēt

labs raksts tikai nedaudz vajadzēja piestrādāt pie pareizraksības lai tev nesanāktu griķu stila lielveikals..... uttl.

 0  8 atbildēt

Tagad visi ceļo lai varētu spokos sataisīt rakstu? 

 0  8 atbildēt

Ja godīgi, nahuj japanu un visu viņas kultūru. Nēsmu es ne rasists ne nacists. Bet āzija ir vieta uz kuru es nebrauktu pat tad ja man maksātu.  Nepatik ne viņu kūltura, ne viņu mašinas, ne viņu visi uzskati par dzīvi.  Azieši ir kā no citas pasaules, viss viņiem ir ka necilvēkiem salidzinājumā ar eiropiešiem amerkaņiem, karoči salidzinājumā ar visu pārējo pasauli.. Tas pats ar multenēm. Visiem mūltenes kā multenes, japaņiem visādi pokemoni,  digimoni, beibleidi  bakugani un citi brīnumi.. no kuriem cilvēkiem metas epilepsijas lēkmes. nu kas par nahuj?? Labi, nav ko cepties. Vispār japaņi tiešam visi auguma ir apmeram no 1.40m lidz 1.60m ?

 0  14 atbildēt
« 1  2  3 »