102

 603  1

Pirms nedēļas atgriezos mājas no ceļojuma uz Tokiju.

Parādīšu jums bildes un pastāstīšu kā nu man tur gāja :)

Kā gan es izlēmu doties uz Tokiju? Tas bija diezgan spontāni. Tuvojās vasaras atvaļinājums un biju saņēmis savu atvaļinājuma naudu un nodomāju ka labāk izdarīt kaut ko grandiozu nekā neotērēt to naudu sūdos.

Tā kā es dzīvoju Norvēģijā, sākumā bija doma pabraukāt apkārt norgei, bet godīgi sakot Norvēģija ir diezgan garlaicīga valsts, un bez skaitajiem kalniem te nav daudz ko redzēt. Tad bija doma varbūt aizlaist pie draugiem uz UK(jo kuram gan mūsdienās nav draugi UK :D),bet esmu jau tur bījis un UK nelikās nekas īpaš.

Tad sapratu ka ir laiks sevi mazliet pārbaudīt un beidzot izdarīt ko tādu ko vienmēr esmu vēlējies. Tādēļ sāku pētit google maps. Sākumā bija ideja par NYC vai arī Bangkok.

NYC ir viena no vietām ko vienmēr esmu vēlējies apciemot, bet man tur gribas braukt ar kādu kopā nevies vienam.

Bangkok. Sāku skatīties par Bangkoku un likās tīri forši jo cenas tur ir ļoti zemas un es mierīgi būtu varējis apmesties 5 zvaigžņu viesnīcā un dzīvot kā karalis, bet pati pilsēta nelikās tā vērta.

Tad atcerējos par Japānu un Tokiju. Tokija ir viena no pasaules dārgākajām pilsētām.Pats dzīvoju Oslo , kas cīnās par dārgākās pilsētas statusu pasaulē kopā ar Tokiju.

Tad nu man bija izvēle, vainu braukt uz Tokiju, kur es zināju ka redzēšu daudz vairāk vai arī Bangkok kur es varētu dzīvoties pa 5 zvaigžņu viesnīcu un man izmaksātu daudz lētāk.

Domāju ilgi un dikti, apjautājos saviem draugiem, pat metu monētu un nolēmu , ka tomēr Tokija būs tā vieta kur vēlos doties.

p.s dažas bildes ir taisītas ar panorama,tādēļ lai redzētu tos lielā izmērā atveriet viņas atsevišķi.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 102

0/2000

Ehhh, mans sapnis aizbraukt uz Japānu

 36  0 atbildēt

Eh, labā nozīmē apskaužu Tevi, kaut katram būtu tik fantastiska iespēja aizceļot uz kādu tālāku valsti un kārtīgi pabaudīt, ko tā sniedz :)

 32  0 atbildēt
xd avatarsxd

Varēji mani paņemt koferī

 31  0 atbildēt

Super rakstiņš, un apsveicu ar pareizo izvēli, ka izvēlējies Bangkokas vietā Tokiju.  Es arī esmu bijusi Japānā, bet Tokijā pavadīju tikai divas dienas, un tas likās gaužām maz., jo no Tokijas tad braucām uz Kjoto, Naru un Osaku.Tas ko es sapratu, ka nepietiek ar vienu reizi redzēt Japānu, jo gribu aizbraukt vēl.  Tur tiktiešām ir patiesi skaisti, kā jau rakstīji-cilvēki laipni un atsaucīgi. Takā esmu mācījusies japāņu valodu, nedaudz ko pateikt un paprasīt varēju. Bet ar dažām dīvainībām nācās saskarties. Japāņi nesaka vārdu nē, vismaz cenšās, jo tas nozīmē, ka viņi ko nevar vai nesaprot, bet tā taču nedrīkst. Viņi vienkārši izliekās tevi nedzirdam, tā bija viesnīcā, jo pie Reception prasīju vai no nummuriņa varu pazvanīt uz Latviju, gan angliski, gan japāniski, bet es paliku nemanāma, un neievērojama. Tas likās smieklīgi, jo neticēju ka tā ir patiesība, bet tā bija!

Skatoties Tavas bildes, Tu tiktiešām esi daudz kur bijis. Televīzijas tornī gan es biju no rīta, tur mūs uzreiz aizveda no Naritas lidostas, un pirmā viesnīca bija gandīz blakus. Diemžēl bija apmācies, bet tā ir praktiski, man liekās-vienmēr. Japāņi gan lielās, ka skaidrā laikā var redzēt Fudži, bet nekā. Mēs vēl speciāli braucām uz pilsētiņu Hakone, tad tur palikām viesnīcā un nākamajā dienā braucām ar vagoniņu uz skatu punktu, bet bija vienalga apmācies, un varēja redēt tikai tādu kā siluetu.

Es braucu ar grupu, un tas bija tāds riktīgs dabas baudītāju brauciens, tāpēc tagad- nākamreiz gribētu vairāk pabūt kādā pilsetā. No visām man visvairāk patika Kjoto. Man patikās tas, ka tradīcijas ir tik ļoti savijušās ar modernajām tehnoloģijām un vispār ar visu moderno. Tas ir to vērts par to sapņot un to piepildīt!

 6  0 atbildēt

Man bija iespēja kādu pus otru mēnesi pabūt Tokijā izbraukāju krustam šķērsām!

 6  0 atbildēt

Pats kaadu vaardu zini japaanju valodaaa?

 4  0 atbildēt

42 vai tik tās nebija cikādes 

 4  0 atbildēt

42. tas ir cikades ieraudzit tu dabusi tikai mirushu un tapat ljoti reti es esmu redzejis 2. vienu tikai ar adu jo tas bja zinekjtikla zirneklis paedis .otro mirushu zeme

 4  0 atbildēt

53. Tas ir jenots. :D

 3  0 atbildēt

es par mazhaiku tirgu taalak neesmu ticis.

 1  0 atbildēt

I FUCKING LOVE JAPAN

 1  0 atbildēt

Paldies ka izlasiji manu rakstu Raksts bija par ceļojumu 2vus gadu atpakaļ. Pagājušo gad lidoju uz Hong Kongu un atkal Tokiju, jo vienkārši dievinu to pilsētu un valsti. Par Tokiju varu teikt tikai to labāko un Tev tiešām tur nav jābaidas braukt vienai. Japāna un Tokija ir ļoti droša vieta. 

 1  0 atbildēt

wow, forši.. malacis, ka tur aizceļoji! 

 1  0 atbildēt

Es ar dzīvoju Norvēģijā, bet man gribētos uz Maiami, bet tas jau nav tik eksotiski. Jebkurā gadījumā prieks par Tevi, ka piedzīvoji neaizmirstamas dienas Tokio!!!!

 1  0 atbildēt

foršs raksts, man pat no sākuma nelikās, ka būs interesanti, bet Tu esi smieklīgs, patīkami apraksti. cik Tev tas viss izmaksāja apmēram, ja drīkst zināt ? manos nākotnes pasaules apceļošanas plānos noteikti jāiekļauj Japāna, tomēr man mazliet bail, ņemot vērā, cik bieži tur trīc zeme.h es gribētu redzēt vairāk zaļumu un viņu tipisko māju/tempļu (nu TO māju :D), tas man saistās ar Japānu, bet bija interesanti redzēt un dzirdēt Tavu pieredzi :)

p.s. tualetes pods izskatījās tiešām bīstams, labi, ka izdzīvoji !

 1  0 atbildēt

Lasiju ar lielu interesi. Pec tava stastita, gribetos pasham ar tur aizbraukt, lai gan celjot ipashi nepatik! + 

 1  0 atbildēt

Tas jau ir fakts, ka Japānā ir retums kurš zinās angļu valodu. Un labprāt aizbrauktu uz Japānu, pat nebūtu slikti dzīvot.  suuugooiiii Un nākamreiz Tu varētu aizbraukt uz Kyoto, es tur personīgi vēlētos tikt.

 1  0 atbildēt

Patiesībā ir tā ka jau vairākus gadus nedzīvoju LV un 95% laika runāju citās valodās un es pats jūtu ka latviešu valoda man sāk tākā klibot. Bet tavs arguments nav tas pats labākais, ja godīgi sakot izklausījies nožēlojami jo vienkārši vēlējies kāda veidā uzbraukt.

 0  0 atbildēt

par arābiem vēlējos piebilst. esmu bijis omānā,tur mans sencītis strādāja,tur gan arābi ir ļoti laipni,man pašam pa pāris dienām uzradās pāris draugi,viņi,vienmēr ir gatavi tev palīdzēt.tagad pašam nāksies dzīvot uz katāru,tur man sencītis tagad strādā,viņš teica ka tur ar nav tik laipni visi,jo viņi domā tikai par naudu.Ja vēlies braukt uz arābu valstīm tad noteikti brauc uz omānu,manuprāt skaistākā,un laipnākā arābu valsts.

Vārdu sakot,mums vajag lauzt daudz stereotipus,tāpat ir ar citām tautām,daļa no tiem ir laipna,daļa nē.

 0  0 atbildēt

arī gribu braukt uz Japānu.Dievinu japaņu meitenes ,jo vinas ir tik cute,bet grūti dabūt

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »