102

 603  1

Pirms nedēļas atgriezos mājas no ceļojuma uz Tokiju.

Parādīšu jums bildes un pastāstīšu kā nu man tur gāja :)

Kā gan es izlēmu doties uz Tokiju? Tas bija diezgan spontāni. Tuvojās vasaras atvaļinājums un biju saņēmis savu atvaļinājuma naudu un nodomāju ka labāk izdarīt kaut ko grandiozu nekā neotērēt to naudu sūdos.

Tā kā es dzīvoju Norvēģijā, sākumā bija doma pabraukāt apkārt norgei, bet godīgi sakot Norvēģija ir diezgan garlaicīga valsts, un bez skaitajiem kalniem te nav daudz ko redzēt. Tad bija doma varbūt aizlaist pie draugiem uz UK(jo kuram gan mūsdienās nav draugi UK :D),bet esmu jau tur bījis un UK nelikās nekas īpaš.

Tad sapratu ka ir laiks sevi mazliet pārbaudīt un beidzot izdarīt ko tādu ko vienmēr esmu vēlējies. Tādēļ sāku pētit google maps. Sākumā bija ideja par NYC vai arī Bangkok.

NYC ir viena no vietām ko vienmēr esmu vēlējies apciemot, bet man tur gribas braukt ar kādu kopā nevies vienam.

Bangkok. Sāku skatīties par Bangkoku un likās tīri forši jo cenas tur ir ļoti zemas un es mierīgi būtu varējis apmesties 5 zvaigžņu viesnīcā un dzīvot kā karalis, bet pati pilsēta nelikās tā vērta.

Tad atcerējos par Japānu un Tokiju. Tokija ir viena no pasaules dārgākajām pilsētām.Pats dzīvoju Oslo , kas cīnās par dārgākās pilsētas statusu pasaulē kopā ar Tokiju.

Tad nu man bija izvēle, vainu braukt uz Tokiju, kur es zināju ka redzēšu daudz vairāk vai arī Bangkok kur es varētu dzīvoties pa 5 zvaigžņu viesnīcu un man izmaksātu daudz lētāk.

Domāju ilgi un dikti, apjautājos saviem draugiem, pat metu monētu un nolēmu , ka tomēr Tokija būs tā vieta kur vēlos doties.

p.s dažas bildes ir taisītas ar panorama,tādēļ lai redzētu tos lielā izmērā atveriet viņas atsevišķi.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 102

0/2000

Pēc tava rakstītā man arī gribas aizbraukt uz Tokiju .

 0  0 atbildēt

Kautkā ļoti maz cilvēku liekas.... biju iedomājusies, ka tur mudž no tautas!

 0  0 atbildēt

OMG kā es gribētu aizbraukt uz Tokiju! Ceru kādu dienu arī aizbraukt uz turieni

 0  0 atbildēt

par arābiem vēlējos piebilst. esmu bijis omānā,tur mans sencītis strādāja,tur gan arābi ir ļoti laipni,man pašam pa pāris dienām uzradās pāris draugi,viņi,vienmēr ir gatavi tev palīdzēt.tagad pašam nāksies dzīvot uz katāru,tur man sencītis tagad strādā,viņš teica ka tur ar nav tik laipni visi,jo viņi domā tikai par naudu.Ja vēlies braukt uz arābu valstīm tad noteikti brauc uz omānu,manuprāt skaistākā,un laipnākā arābu valsts.

Vārdu sakot,mums vajag lauzt daudz stereotipus,tāpat ir ar citām tautām,daļa no tiem ir laipna,daļa nē.

 0  0 atbildēt

Labs raksts! Pašam bija iespēja pagājušovasar divas nedēļas padzīvoties pa Japānu, burvīga valsts ar fantastiskiem cilvēkiem! Ceru kādreiz vēl atgriezties ;)

 0  0 atbildēt

Liels paldies par rakstu! Izskatās, ka ceļojums bija pilns ar emocijām... varētu teikt, sulīgs :D :) Un jā, es arī sapratu, ka bildēs nekad nevar redzēt to skatu, kādu tu redzēji reālajā dzīvē... Jums pietika laika visam? Un cik jums izmaksāja šāds brauciens? :) Kā ar vīzām?

 0  0 atbildēt

arī gribu braukt uz Japānu.Dievinu japaņu meitenes ,jo vinas ir tik cute,bet grūti dabūt

 0  0 atbildēt

Raksts superīgs,bet vienam nebija garlaicīgi? :/

 0  0 atbildēt

Šādu rakstu dēļ ir vērts atvērt spoki.lv un patērēt savu brīvo laiku. :)

Ļoti interesanti!

 0  0 atbildēt
Ļoti interesants ceļojuma apraksts, :) Būtu arī lavākas kvalitātes bildes būtu vispār super :)))))) +++
 0  0 atbildēt

Episks ceļojums. Vienam braukt arī tev baigā drosme. Vispār, zinot tikai angļu valodu, ir iespējams izdarīt visu nepieciešamo (t.i., tikt ārā no lidostas, visas dokumentu pārbaudes iziet, viesnīcā tikt utt.)? 

 0  0 atbildēt

Man arī ir sapnis aizceļot uz tokiju vai šanhaju.Gribēju šo ruden,bet nauda par īsu,varbūt nākamgad.Ļoti foršs raksts. + :]

 0  0 atbildēt

tu viens brauci ? :O

 0  0 atbildēt

Raxta autoram varu atklāt mazu noslēpumu-dzīvojot un strādājot kvalificētu darbu, kādu strādā arī citur eiropā, te cilvēx nopelna tikai lai paēstu un salabotu mašīnu[lasīt lūzni] ar ko pārvietoties līdz darbam un mājām. par pārējo tikai atliek pasapņot un paskatīties bildēs, kurās citi ceļo:) bet raksts super, prieks par citiem

 0  0 atbildēt

Skatos, Tavs ceļojums kļūst populārs!

++

 0  0 atbildēt

Kā tu tur sazinājies?

 0  0 atbildēt

Un cik tad šitas prieks - lidot uz Tokiju +/- izmaksā?

Es ar reiz gribētu paviesoties Japānā

 0  0 atbildēt

Fantastiski būtu braukt cauri pilsētai ar velo, tie ceļi ir vienkārši jsdkfjs *^* 

Sapnis aizbraukt uz šo valsti eheh. :>

 0  0 atbildēt

48. Būtu bēdājies, ka tev makšķere nebija.

 0  0 atbildēt

Skaistas bildes :) Man tas ceļojot sagādā zināmas problēmas. Ne jau fotoaparātā vai bilžu kvalitātē, bet tavās bildēs izskatās, ka tu pilnīgi esi palūdzis cilvēkiem paiet nost, kad fotografē. Manās ceļojuma bildēs 90% ir cilvēki, tas izjauc bildes skaistumu. 

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »