local-stats-pixel

Inteliģence ir pret pretīgo Pewdiepie!78

32 191

Paldies visiem, kuri ir PRET Pewdiepie! Nākotnē iecerēju veidot interesantu klubiņu, kurā būtu visi tie spoki.lv lietotāji, kuri ir pret šo pretekli!

Šajā rakstā būs pāris ieteikumi normāliem un nenormāliem cilvēkiem. Apkopoju informāciju par tizleņiem un jaukumiem.

1. Inteliģences bagāti cilvēki izvēlas lasīt rakstus par Justin Bieber, Nicki Minaj un Miley Cyrus.

2. Atpalikušie cilvēki izvēlas lasīt slavinošus rakstus par Pewdiepie, piemēram - "Pewdiepie - jaukumiņš", "Pewdiepie seksīgais" utt.

3. Cilvēki ar novājinātu uztveri, inteliģences trūkumu un sabojātu auru ir par šo ķēmu - Pewdiepie.

4. Tikmēr tie cilvēki, kuriem ir skaidrs prāts, nevis vājprāts, ir apveltīti ar inteliģences bagātību, nebojātu, tīru auru un lasa ar prieku manus rakstus par vispasaules tēmām, kas skar jebkuru no mums. Dažas no tām - Nicki Minaj, Justin Bieber, Miley Cyrus.

5. Inteliģencē neattīstīti cilvēki mani baro ar mīnusu kalnu.

6. Inteliģencē bagāti cilvēki maniem rakstiem liek plusus. Es varu pateikt, kāpēc tas ta ir - es pats esmu ļoti inteliģents cilvēks, tāpēc tie cilvēki, kuriem es patīku, arī ir inteliģenti - viņi izvēlas maniem rakstiem likt plusus, jo tā tam ir jābūt. Kāpēc tā ir? Gudri cilvēki gudri domā, viņiem ir gudri jautājumi, gudras atbildes.

7. Cik es saprotu, tad 90% vai pat vairāk no spoki.lv auditorijas dzīvo tādā pašā suņu apmīztā kastē kā Pewdiepie, tāpēc arī viņi man liek mīnusus, jo nespēj ieraudzīt rakstā pašu galveno. Man jūsu tiešām ir žēl.

8. Cilvēki, kas liek maniem rakstiem mīnusus, ir kalpi. Kalpi viņi ir tāpēc, ka nespēj detalizēti izteikt savas domas, bet uzreiz visu dara ar emocijām, bimbā pie monitora un liek mīnusu tikai tāpēc, ka nespēj savaldīt savas debīlās emocijas.

9. Tie, kuri liek mīnusus maniem rakstiem, noteikti ir likuši mīnusus arī mazakuce un marijazakis rakstiem, kuri ir inteliģences pilni, bagāti ar leksiku un vienkārši tos ir prieks lasīt.

10. Jūs tiešām dzīvojat vai nu mežā, vai arī kastē, kura ir suņu apmīzta, jo nu nav iespējams tā fanot par to murgu Pewdiepie! Šausmas! Bezkaunība tā vairs noteikti nav, tur jau slēpjas prāta aptumšojums jeb pilnīgākais vājprāts vai ambīlisms! Ejiet taču un nopērciet sev jaunas smadzenes, pirms liekat mīnusus par rakstu, kurā Pewdiepie tiek nodēvēts pareizā lomā!

Vājprāts ir jūsu galvās! Tiešām, es nesaprotu, kas notiek? Agrāk par šādiem rakstiem man būtu bijuši plusi, kas mērāmi tūkstošos, bet tagad??? Bezkaunība! Nezinu, varbūt pat trakāk!

Kur ir palikušas jūsu smadzenes, kad liekat mīnusus maniem rakstiem, kurā tiek nomelnots Pewdiepie? Jā, jums noteikti skauž, ka es dzīvoju privātmājā, bet jūs - suņu apmīztā kastē kopā ar Pewdiepie... Protams, tā ir skaudība augstākajā mērā! Un ziniet - tas vairs nav normāli! Kad te bija kaut kāda aptauja par to, kuru ķermeņa daļu tu gribētu mainīt - lūdzu uztaisat tādu vēlreiz, ielieciet vēlvienu variantu - jaunas smadzenes! Jūs nespējat domāt racionāli par dažādām satraucošām lietām uz pasaules! Ejat uz veikalu un nopērkat smadzenes!

Padomājiet, pirms šim rakstam liekat mīnusus.

Mani iepriekšējie raksti, kuri saņēma nenormālus un nepatiesus apvainojumus - Pretīgais Pewdiepie pret inteliģenci

http://spoki.tvnet.lv/slavenibas/Navi-Pewdiepie/697114">Nāvīti Pewdiepie

http://spoki.tvnet.lv/mistika/Justinins-Biberins/697077">Justīniņš Bibēriņš

32 191 78 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 78

0/2000

Piedod, atvaino, ja man labāk patīk uzjautrināties un smieties par un ar PewDiePie, nekā lasīt tavus s*da rakstus par šitiem ķēmiem, kuri tik smēķē, dzer un pīpe legālo un citus dranķus. Pewds savus fanus uzskata par draugiem ( bros) nevis skatās uz viņiem no augšas. Tpc vnk iesaku beidz likt rakstus par to cik viņš slikts un nedabūsi mīnusus. 

48 0 atbildēt
Sitas lohs censas dabut vis atpalikusaka spoka medalu :D
36 1 atbildēt

Tā arī nesapratu - Tu to domāji nopietni vai tas bija joks? emotion

28 0 atbildēt

Kas tev ir ar to pewdiepie? Katru dienu cep par viņu rakstus un saņem kaudzi mīnusus un visi beigās tevi tik apceļ, jo neizcelies ar baigo gudrību. Kāds tols tev to visu darīt?

Izskatās, ka tu viņu dievini, jo tik bieži par viņu runā. Liekās, ka viņš tavus vecākus nodūra, ka tā no**** viņu.

28 0 atbildēt

Tu vispār zini, kas ir inteliģence? Inteliģence nav karāšanas plikai uz bumas va pakaļas bāžšana pie kāda kājstarpes, Džastins pat nemāk izteikties, brīnos kā viņš raksta dziesma. Savus fanus viņš neciena, spļauj tiem virsū un pat nomelno. Par Nicki Minaj inteliģenci jau var spriest pēc viņas izskata- PIEPIMPĒTA PROSTITŪTA, atvainojos par izteicienu.

Bet man liekas, ka tu vienkārši šito taisi, un izliecies, ka baigi atbalsti viņus emotion

20 0 atbildēt

Autor...nīdēji nidēs.

Viņi vismazs ir kaut ko sasnieguši savā dzīvē,un pelna labu naudu,dzīvo labi.Nevis,kā tu raksti rakstu par to ka pewds ir tāds un šitāds.. Būtu Tu labāk naudu pelnijis...emotion 

-  Tevemotion

17 2 atbildēt

Es nez, bet pewdiepie prot pasmieties par sevi, prot mani sasmīdināt, netēlo pārāko ciema pacanu - tātad retu reizi paskatīties nekāda vaina. 

11 0 atbildēt

Es biju pazaudējis savu spoki.lv acountu un es čakarējos 20min lai tikai ieliktu -emotion

9 0 atbildēt
nu b*e kas tu stulbs esi vins ir popularakais youtubers un vinam ir laba draudzene butu pats pameiginajis paskatities vismaz 1 video un tad tu saprastu ka vins meigina smidinat citus. Tapec ko tu seit spokos vel dari un tinies ara no spoki.lv un neap**** vinu un kurs cilveks noveletu citam komikim navi?! emotion
9 0 atbildēt

Lūdzu, admini, izdzēsiet šito dauni ārā no spokiem. emotion

9 0 atbildēt
Pewdiepie labi photoshopee :P
7 0 atbildēt

GEJS tu esi! Piedod, bet lielākā daļa cilvēku ir PAR pewdiepie. Viņam ir forši, smieklīgi vidiki un viņš ir baigs foršs! :pppp

8 1 atbildēt

Kāds *****j sakars kādam youtuberim ar inteliģenci? emotion emotion

12 5 atbildēt

Es arī nesaprotu, cik nopietni tu to domā. It kā cilvēkiem ar tādu loģiku ir daudz sliktāka gramatika, tomēr tie, kas jokotos, parasti tā neiespringtu.

Nu... Es ceru, ka šis viss nav nopietni.

6 0 atbildēt

vins pelna 11 mlijjonus gada, gandriz 1milj menesi man liekas ka vinam pietiek jau

6 1 atbildēt

Labi. Es tiešām saprastu ja tu taisītu rakstus par Mocartu, Vivaldi utt., un klausītos tikai klasisko mūziku. TAD tu varētu sevi uzskatīt par Ļoti inteliģentu cilvēku, kuram ir kaut kāda saprašana kas ir INTELIĢENCE. Bet piedod man, ja tu sevi uzskati par inteliģentu cilvēku, taisot raksus par Nicki Minaj un JB, tad tev ir aizbraucis jumts. TIE cilvēki kuri lasa tavus rakstus BAIGI par tevi fano ir tādi paši tukšgalvji kā TU. Un to es saucu par mūsdienu paaudzi. Atvēru šo rakstu tikai intreses pēc (neesmu baigāpewdiepie fane), un šo kometāru nerakstu kā dusmīga Pewdiepie fane. Man vienkārši ir šoks, ko mūsdienās uzskata par inteliģenci.

Protams ceru ka esi kārtējāis trollis, bet kaut kā neizskatās. emotion

5 0 atbildēt

es, vēl jo projām, nevaru saprast, kā tādus rakstus var likt vecis emotion

4 0 atbildēt

- - un velreiz - jo pewdiepie ir labs youtuberis atkariba no tevis 

ja tu tads vispar esi.

4 0 atbildēt
Katam no mums ir savs viedoklis un savi uzskati, bet tikai tāpēc, ka kāds domā savādāk nekā tu nevar teikt, ka šis cilvēks ir slims, stulbs utt. Ja tu tik tiešām būtu tik intelektuāls kā raksti tu nekad neko šādu nebūtu uzdrukājis ;)
4 0 atbildēt

Interesanta inteliģences definīcija. With all respect, neuzskatu, ka patiesi inteliģenti cilvēki tērē laiku lasot kaut vai svaigu informāciju par slavenībām. Ja ziņās uzzinam, ka kādam, kurš ir slavens noticis kas slikts, tad par to ir vērts mazliet padomāt, kas un kā varētu būt noticis, bet nu kas ar ko izšķīries, sagājis kopā, vai kādi tam ir tālākie karjeras plāni, pilnīgi nevienam neinteresē. Pirmkārt inteliģenti cilvēki spēj domāt kritiski un uzdot jautājumus, piemēram: Kāpēc man vajadzētu lasīt kaut ko par slavenībām?  Vai es viņus pazīstu? Ko tas dos manai dzīvei?  Vai vērts piesārņot savu prātu ar tik nenoderīgu informāciju? Absolūti nē.

3 0 atbildēt
« 1  2  3  4 »