Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
125

Vakardienas Asorti ar tekstu šodienai (04.11.2019)

Labdien spocēni. Iesim darīšanās līdzi ņemot foršu noskaņojumu. Protams, ienāc te spokos un paskaties jaunumus.

*****************

Neiestiedz šaubās un ikdienā, neapaudz ar vienaldzību, jo vienaldzība ir nāves sākums. Nepieķeries pārāk bezdarbīgam miegam, no tā kā migla purvā paceļas vienaldzība.

(Subrabkalns)

@@@@@@ @@@@@@

Piramīda gandrīz Maslova2... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: i.ucrazy.ru
1.

Piramīda (gandrīz Maslova)

2 gadu vecumā veiksme - nečurāt biksēs;

3 - pilna mute zobu;

12 - būt daudzu draugu pulkā;

18 - vadīt automašīnu;

20 - labi nodarboties ar seksu;

35 - pelnīt daudz naudas;

60 - labi nodarboties ar seksu;

70 - vadīt automašīnu;

75 - būt daudzu draugu pulkā;

80 - pilna mute zobu;

85 - nečurāt biksēs..

***

Saruna par ticību.

Katoļu bīskaps prasa rabīnam :
- Vai tiešām jūs nekad neesat nogaršojis cūkgaļu?
Rabīns:
- Godīgi sakot, vienreiz jaunībā ļāvos ziņkārei un pagaršoju. Bet tagad atklātība pret atklātību : vai jums tiešām nekad nav bijusi sieviete?
Katoļu bīskaps:
- Bija reiz jaunībā viens gadījums...
Rabīns:
- Nu, bet vai tas nebija daudz labāk par cūkgaļu?

Makscaronķernieku... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: englishradio.ru
2.

Makšķernieku raksturojumi.

1. Skopie. Ķer un ēd visu, jo par makšķerēšanas noteikumiem neinteresējas. Reizēm arī pārdod vai iemaina lomu pret kaut ko. Atkritumus vāc, lai nenodotu savu makšķerēšanas vietu, vai arī ar domu, ja nu saimniecībā noder. Par copes vietām un knifiem dziļdomīgi klusē. Labprāt uzklausa informāciju par to, kur kas ķeras, bet ķer tikai sev zināmās slepenās vietās, izmantojot tikai sev zināmu, pārbaudītu metodi. Makšķerēšanas karti parasti nevarot atļauties. Tāpat nevarot atļauties makšķerēt maksas ūdenstilpnēs. Nav apmierināts ar to, ka nav ko noķēris,

Turpinājums2 Biznesmeņi Uz... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: i.pipec.info
3.

(Turpinājums)

2. Biznesmeņi. Uz copi brauc pēc gaļas, nevis atpūtas. Vispirms rūpīgi izrēķina, cik izmaksā konkrētais makšķerēšanas process. Pēc tam izdomā kā atpelnīt ieguldījumus. Parasti jēdzienu par atļauto loma lielumu ignorē, jo ir jāatpelna. Lomu mēdz notirgot kādam, sev paturot vien pāris ēdienreizēm. Bet, var arī paturēt visu sev. Makšķerēšanai izmanto pārbaudītas, stabilas metodes. Makšķerēšanas karti lieto. Interesējas par to, kur un kas ķeras, izvēlas tikai vietas, kur ķeras īpaši labi, kur var daudz saķert, lai atpelnītu. Makšķerēt nebrauc, ja nav garantijas par lielu lomu. Pamatā izmanto copes vietas par kuram nav jāmaksā. Mēdz atstāt aiz sevis atkritumus. Ļoti neapmierināts, ja nav noķēris plānoto daudzumu.

Turpinājums3 Badmiras Ķer un... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: englishradio.ru
4.

(Turpinājums)

3. Badmiras. Ķer un bāž maisā visu, kas kaut mazliet atgādina zivi. Ķer kamēr ķeras. Ko darīt ar saķerto, domā pēc makšķerēšanas. Reizēm pamanās maisā iebāzt to, kas nav zivs un arī to, kas badmiraprāt, nevienam nepieder. Izteikti interesējas par to, kur, kas un uz ko ķeras. No makšķerēšanas noteikumiem ievēro tikai to, ka ir vajadzīga makšķerēšanas karte. Izmanto jebkādas zivju ķeršanas metodes. Domā kā apmānīt inspektoru un maksas ūdenstilpnes administrāciju. Necieš citus makšķerniekus, jo viņi ir tie, kas izķer visu, un viņam nepaliek. Krīt histērijā no tā, ka kāds noķēris vairāk nekā viņš. Necopes gadījumā krīt dziļā depresijā. Uzskata, ka atkritumi sapūs tāpat.

Turpinājums4 Ziemassvētku... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: englishradio.ru
5.

(Turpinājums)

4. Ziemassvētku vecīši. Viņiem ir saraksts ar tām zivīm, kas ir jāķer un cik no tām jāiedod sievasmātei, māsai un priekšniekam. Makšķerēšanas karti lieto, noteikumus reizēm pārlasa, atļautās normas parasti ņem vai neņem vērā, vadoties pēc saraksta. Lieto pamatā pārbaudītas metodes. Streso, kamēr nav saķēris plānoto daudzumu.

Turpinājums5 Sportisti Pēc... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: englishradio.ru
6.

(Turpinājums)

5. Sportisti. Pēc dažu citu makšķernieku domām gestapovieši, kas spīdzina zivis, jo ķer visu un atlaiž. Reizēm gan paņem sev kaut ko vakariņām. Mēdz izmantot maksas ūdenstilpnes. Savā lokā pieņem tikai pārbaudītus un uzticamus kadrus. Informāciju par copes vietām tur noslēpumā. Citu copes vietas īpaši neinteresē, jo ir savas slepenās. Toties interesējas par copes knifiem. Tiesa gan, mēdz apmainīties ar informāciju par copes vietām un knifiem savā lokā. Mēdz izmantot jaunākās copes metodes. Pamatā ievēro noteikumus un tīrību sev apkārt. Sevišķi nepārdzīvo, ja nav izdevies ko noķert. Tā vietā priecājas par labi pavadītu laiku pie ūdeņiem.

Turpinājums6 Juristi Ļoti... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: englishradio.ru
7.

(Turpinājums)

6. Juristi. Ļoti rūpīgi studē makšķerēšanas noteikumus, meklē veidus kā tos apiet. Savu jurista prasmi pārbauda diskusijās ar inspektoriem vai ar citiem makšķerniekiem. Izmanto dažādas makšķerēšanas metodes. Vienmēr uzskata, ka rīkojies pareizi. Atkritumus reizēm aiz sevis savāc. Meklē vainīgos gadījumos, kad nav izdevies ko noķert.

Turpinājums7... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
8.

(Turpinājums)

7. Likumpaklausīgie. Ķer tikai to, kas atļauts dotajā brīdī. Ievēro noteikumus, mērus, daudzumu. Zivis ķer tikai ar atļautām metodēm. No eksperimentiem izvairās. Atkritumus savāc. Parasti beidz makšķerēt tad, kad ir noķerts atļautais daudzums. Klusējot samierinās ar to, ka šodien nav nekas noķerts.

 

8. Plātīzeri. Reizēm nezina kāda īsti tā zivs izskatās. Bieži vien ar makšķerēšanu nodarbojas atpūšoties uz dīvāna pie televizora, dzerot alu un sūkājot kaut kur nopirktu voblu. Spriežot pēc viņu pašu stāstiem vienīgie makšķernieki, kuri zivis noķer vienmēr, un vienmēr godprātīgi ievēro noteikumus un savāc aiz sevis atkritumus..

Turpinājums9 Atpūtnieki... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
9.

(Turpinājums)

9. Atpūtnieki. Makšķerē vienalga kur, vienalga ko, ar vienalga kādu metodi. Galvenais, lai ir laba kompānija un daudz laba cepuma. Apzinīgākie pārlasa noteikumus un savāc aiz sevis atkritumus. Neņem pierē, ja neko nenoķer. Galvenais, ka ir bijis labs pasākums.
10. Novatori. Eksperimentē ar ēsmām, aprīkojumu un vispār visu makšķerēšanas procesu. Labprāt dalās pieredzē, neslēpj makšķerēšanas vietas un knifus. Ievēro noteikumus, savāc atkritumus. Sevišķi nepārdzīvo, ja nav izdevies ko noķert, galvenais bija notestēt kaut ko un labi pavadīt laiku.

Tiesā ginekologu par... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: jokesland.net.ru
10.

Tiesā ginekologu par čigānietes piekaušanu.
Šim prasa: "Kāpēc jūs, ārsts , inteleģents cilvēks iesitāt sievietei?
Gineklogs: "Tiesnesi, saprotiet, es nostrādāju savu maiņu un vēl kolēģis palūdza viņa maiņu nostrādāt. Atnāku mājās piekusis, ieeju dušā, pārģērbjos, ieleju sev glāzi konjaka, apsēžos krēslā un sāku lasīt žurnālu. Te man pie durvīm zvana. Eju attaisu, tur - čigāniete: "Iedod man piecīti!!" Es prasu kapēc?? Nu viņa man par to parādīšot TO vietiņu. Es viņai kā gāzu...., nu tiesnesi , saprotiet mani , 2 maiņas nostrādājis

***

Veči izbraukā visu dienu pa Kaņieri, nekur necopē. Pašā vakarā kādā stūrī kaut kas ķeras. Apmierināti laiž uz laivu bāzi.
Pēkšņi viens prasa otram - Tu vietu iezīmēji ?
Otrs atbild - protams !!! Laivā robiņu iegriezu.

0
125
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tarakāns69 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TransoformerisMedaļa Admins iesaka
  Tarakāns69 05.11.19 07:34
9
0

Bet ir pa pirmo zorti.   

SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RecidīvistsMedaļa Brīvlaiks
  SAMSS 05.11.19 12:24
7
0

  

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZeltrocisMedaļa Recidīvists
  197403 05.11.19 12:28
5
0

  

Brenciss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Brenciss 05.11.19 12:50
2
0

  

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 05.11.19 22:16  
2
0

  +

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 09.11.19 03:47
2
0