Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
129

Vakardienas Asorti ar tekstu šodienai (04.11.2019)

Labdien spocēni. Iesim darīšanās līdzi ņemot foršu noskaņojumu. Protams, ienāc te spokos un paskaties jaunumus.

*****************

Neiestiedz šaubās un ikdienā, neapaudz ar vienaldzību, jo vienaldzība ir nāves sākums. Nepieķeries pārāk bezdarbīgam miegam, no tā kā migla purvā paceļas vienaldzība.

(Subrabkalns)

@@@@@@ @@@@@@

Oligarha villā vannas istabā... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: jokesland.net.ru
11.

Oligarha villā vannas istabā tiek liktas jaunas flīzes. Nu vienkārši superflīzes, apzeltītas, ūberkrutas un nekur neredzētas. Pēc darbu pabeigšanas meistars sēž kopā ar oligarhu virtuvē un ierauj vienu graķīti uz tām jaunajām smukajām flīzēm, tikmēr sieva, uzvilkusi halātu, dodas uz vannas istabu dušoties un nomēģināt jauno grīdu. Un, ak tavu skādi, kājele paslīd, sieva nostājas pilnīgā špagatā (jauna, smuka, sportiste) un ar kūsi pielīp pie jaunās flīžu grīdas. Bļauj. Veči (oligarhs, meistars) atskrien, mēģina uzraut augšā - ne vella, turas kā pielīmēta. Ko darīt?
Jālauž jaunās flīzes augšā! Bet žēl, būs pagalam darbs un materiāls...
Meistars miljonāram saka: pagaidi!
Pats paņem saspļauj saujās, pabīda pusnobrukušo halātu nost no daiļavas rumpja un sāk burzīt krūšu galus. Oligarhs sāk uztraukties"Ei, vecais, ko tu dari!"
Meistars: "Mieru, tikai mieru! Tūlīt viņa paliks mitra, tad mēs viņu aiz padusēm pārvilksim uz virtuvi. Tur ir vecās flīzes, tur droši var lauzt augšā!"

Trakonamā pārbaude Trīs... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: kolyan.net
12.

Trakonamā pārbaude. Trīs trakos, lai pārbaudītu viņu stāvokli, noliek pie podiem makšķerēt.
Iet komisija, prasa pirmajam: kā ķeras?
Trakais atbild: labi ķeras, labi
Prasa otram trakajam: kā ķeras?
Otrs atbild: labi ķeras, labi
Prasa trešajam: kā ķeras?
Trešais saka: te jau nekā nevar noķert!
Komisija nopriecājas, ka viens ir pie saprāta un izlaiž viņu ārā.
Iet trakais pa ielu striķīti vilkdams ķieģeli un runā: Bobīt, neiesim jau viņiem mūsu slepenās makšķervietiņas atklāt!

sludinājums sslvPārdodu... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: kolyan.net
13.

sludinājums ss.lv

Pārdodu divus asarus 150g un 200g, lēti par pašizmaksu.

kas sastāv no:
- auto benzīns līdz ezeram 30 EUR
- sods par ātruma pārsniegšanu 60 EUR (sarunāju par 30 EUR ķepā)
- auto izpūtēja remonts/metināšana pēc uzsišanas 30 EUR
- laivas ielaišana ūdenī 5 EUR
- dažādu mānekļu atstāšana ķērājos uz grunts 20 EUR
- sods par ātruma pārsniegšanu ceļā uz mājām 60 EUR (sarunāju pa 20 EUR ķepā, iedeva atlaidi, jo tas pats policis bija)
- nauda sievai pirkumiem, lai neīd, ka neesmu mājās 140 EUR

Kopā 275 EUR. Atdošu pa 250 EUR, neesmu jau gnīda.

Atnāk sieva pie vīra ... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
14.

Atnāk sieva pie vīra - šofera un saka:
- Vot manai draudzenei vīrs dien Speciālo uzdevumu vienībā. Viņš stāvot tur viņu rokās un drātē.... ROMANTIKA!
- Vot otrai manai draudzenei vīrs ir jūrnieks, atbrauc no reisa, pielaiž vannu ar ūdeni uzvel strīpaino kreklu, uzkar kaklā binokli un drātē viņu.... ROMANTIKA!
- a ko tu vari piedāvāt....
Vīrs brīdi padomā.. iedod sievai rokās auto spoguļus, noliec viņu, pats paiet gabaliņu atpakaļ, novek bikses un saka:
- Un tagad nāc lēnām atpakaļ... pēc spoguļiem, pēc spoguļiem orientējies.

***

Ebreju Puika pārnāk mājās un tētim priecīgi stāsta: "Tēti, tēti.. man skolā iedava uzdevumu divas nedēļas būt latvietim!"
Tētis: "Nu labi, tagad tevi uz skolu ar džipu vairāk nevedīsim, bet brauksi ar tramvaju kā latviešu bērni!"
Puika nu ok, labi.. Priecīgs aizskrien pie mammas un pastāsta par uzdevumu,būt latvietim..
Mamma: " Nu labi, dienas naudā tagad 10 eiro vietā tev būs viens eiro!"
Hm, nu ok.. Puika neko, pienāk vakariņas.. Pilns galds ar gaļām, dažādiem salātiem utt, vecmammiņa iet uz riņki un saliek visiem šķīvjos ēdamo, pienāk pie puikas un ieliek divus kartupelīšus un mazu mazu karotīti ar biezpienu- " Še tev latviešu vakariņas! "
Sīkais paliek dusmīgs, pieceļas kājās un skaļi saka: "Es tikai divas stundas esmu Latvietis, bet jau Jūs žīdus ienīstu!!"

Notiek sieviescaronu žurnāla... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: kolyan.net
15.

Notiek sieviešu žurnāla "Sieviešu Pasaule" konkurss. Konkursā uzvar 12 gadīgais Aivariņš. Sašutis vīrietis uzraksta vēstuli žurnālam: "Man ir 69 gadi, sievietes pazīstu jau no 15 gadu vecuma, bet jūs balvu piešķīrat kaut kādam sīkajam!" Žurnāls "Sieviešu Pasaule" atbild: "Uz pirmo konkursa jautājumu "Kur sievietēm ir sprogaini mati?" Aivariņš atbildēja pareizi - Centrālaja Āfrikā, bet ko Jūs atbildējāt un pat uzzīmējāt?! Uz otro jautajumu "kā saucas seivietes galvenais orgāns" Aivariņš arī pareizi atbildēja "Sieviešu vispasaules federācija" ,bet ko Jūs atbildējāt un vēl uzzīmējat?! Uz trešo jautājumu "Ko sievietes ar nepacietību gaida katru mēnesi?" Aivariņš arī pareizi atbildēja, ka žurnālu "Sieviešu Pasaule", bet ko jūs uzrakstījāt?! Paldies, ka vēl neuzzīmējāt!

Divi vīreļi makscaronķerē... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: i.ucrazy.ru
16.

Divi vīreļi makšķerē ezera krastā , sākās cope , nu tik domā vilks uz nebēdu , te motorene un striķī vecene ar ūdens slēpēm novanda gar copesvietu ! Vīreļi psiho , nobļauj no muguras vecenei ..... Paiet stunda ,tiko cope sākās atkal motorene ar veceni ūdensslēpēs ! Vīreļi bļauj , kaut tev striķis pārtrūktu un pati noslīktu maita tāda - te nu par brīnumu striķis plīst un vecene pa burbuli ! Abi sēž un priecājās , tā viņai vajadzēja maitai ! Paiet stunda paliek žēl, viens saka , varbūt izglābsim? Nu labi , izvelk veceni , viens

saka : bļin kaut kā smird tā vecene? Otrs : man liekas šī nav īstā tai bij ūdens slēpes a šitai slida.

Kā es meklēju mīļākoKā... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
17.

Kā es meklēju mīļāko.

Kā, kā.Vienkārši, it kā, bet - sarežģīti.Vienkārši ir tikai meklēt.Īpaši, ja zin ko.Šajā gadījumā -aptuvenus parametrus un savas spējas par tiem nomaksāt.Sarežģī visu papildus iegribas.Pirmām kārtām izsvītroju no meklējamo saraksta horoskopa zīmi " ūdensvīrs".Droši vien tāpēc, ka viņu vienmēr ir par daudz.Un kur tad mēs abi tādi brīvību mīloši pēc tam liksimies?Atkal pa kreisi??Nu, piekrītu, būsim kolosāli, bet vai nu pa vienam, vai tikai sabiedrībā.Divatā esot, elle brauks pieredzes apmaiņā.Tad vēl svītroju svarus.Nepatīk man kāpt uz svariem, un iemesls ir mans Netto.Ja ar polšu, tad Brutto...Par dvīņiem nezinu, nav man gadījušies.Izņemot to reizi jāņos, bet katra bija atsevišķi.Kopā ne par ko un viss...Vēl publikas kopējais viedoklis, ka šamo ir vēl vairāk kā ūdensvīru...Nē, un viss!
Tad vēl svītroju neprecētās.Pavisam īpaša kategorija.Neiztirzāšu šoreiz, bet, ja nav bijušas vajadzīgas nevienam līdz šim, tad labāk uzmanīties.
Ar auniem man sapas.Galvenais, laicīgi sadot pa ragiem.Smuki jau nav, bet efektīvi.Jāparāda, kuram te ir biezākais...piereskauls.Tad ir klausīšana un idille.
Ar vistām..pag, tādas zīmes nav.Šamās vienkārši likās gulēt tiklīdz nodzēš gaismu...Arī neslikti.Ja dikti gribas, aizrauj biezos aizkarus un uz priekšu!Viena nelaime - kautrīgas ļoti.Pat ja gadās glītas.Gaismā ni un ni.Pirmās divdesmit reizes noiteikti ni.A man ta gribas viņu pliku redzēt, cik ta var uz iztēli dzīvot...
Vislabākās ir laimīgi precētās.Pašas pelna, vīri pelna, super!Tik pārgulēt šamiem nekādi nesanāk...Nu, tad ir vajadzīgs es.Jebkurā laikā...To tik vien gaidu.Neatkarīgi jau no horoskopa, zvaigznājiem un zīlēm.
Precētās ir ļoti pateicīgas, jo pēc manis vienmēr ir atradušas laiku pārgulēt ar vīru.Daļēji tādēļ,lai mazinātu vainas sajūtu;daļēji - lai pārliecinātos, ka savs ir bišķi labāks tomēr.
Savādi, bet šajā izklaides vietā ir bezjēdzīgi meklēt.Vai nu neuztver nopietni, vai arī pārāk tieši.Pa vidam - nekā...Galu galā, laiks iet, bet uz vecumdienām vientulim negribētos palikt.Kurš gan ūdeni pie gultas pasniegs..podiņā, lai kakas nesmird.

Zurnālists jautā... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: i.ucrazy.ru
18.

Zurnālists jautā Lukašenko : "Cik valodas Jūs zinat ?".
Lukašenko atbild: baltkrieviski rakstu, baltkrieviski runāju, krieviski rakstu, krieviski runāju un protu arī angliski, tātad piecas.
Žurnālists: "Vai Jūs nevarētu kaut ko pateikt mums angliski ? ". Jā, "Hitler kaput !".
Zurnālists: Bet tas jau ir vāciski.
Lukašenko: "tātad sešas".

***

Pēc mītiņa uz trakomāju atved divus cilvēkus. Viens sita pie krūtīm un kliedza, ka ir Napoleons, otrs arī sita sev pie krūts un kliedza, ka ir Žirinovskis. Abiem uzstādīja diagnozi – lielummānija. Vienu gan nācās atbrīvot, jo izrādījās, ka pasē rakstīts – Žirinovskis.

Gasterbaiteri3 krievi meklē... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
19.

Gasterbaiteri!
3 krievi meklē darbu Norvēģija.Beidzot atrod krāsot māju.Kraso, krāso.....Un nolemj vienu spaini krāsas nozagt.Nu bet norvēģiem vis ir aprēķināts cik un ko vajag.
Tā nu krāsa beigusies, krievi sēž saulīte gaida saimnieku.Atbrauc saimnieks jauta.Kāpēc nesat pabeiguši krāsot un sēdat?
Krievi;.Krāsa beidzas.
Saimnieks;Ka varēja beigties?Pāri bija jāpaliek.
Krievi.;Būtu jau palicis ja tas zirgs pļava nebūtu vienu spaini krāsas izdzēris.
Saimnieks ieskrien māja ,paķer bisi un nošauj zirgu.Krievi šoka jautā. Eu nu ko tu spaiņa dēļ zirgu nošavi?
Saimnieks.;Pagājoš gad pie manis 6 lietuvieši strādāja.Tad tas zirgs 16 maisus cementa apēda.

Rokas kurmiitis pa pludmali... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (05.11.2019)
Attēls no: i.ucrazy.ru
20.

Rokas kurmiitis pa pludmali meekledams savu draugu zakji.. Rokaas ,rokaas..Izrokas no smiltiim tieshi pie kajstarpes kaadai pusmuzja vecuma sievietei kura saulojas kaila.,nu shis kaa jau akls buudams saak ostiit gaisu.. Njuh,njuh..! Zakji tas esi Tu..? Njuh .,njuh! Zakji? Zakji ? Vai Tu esi miris..!?

***

Bārā ienāk kāds apbružājies vīrs un līdzi viņam iesoļo tāds smuks zaķītis un blakus zaķītim ielāčo galīgi slapja vāvere.

Vīrs prasa bārmenim lai ielej no tur tās pudeles, kas uz augšējā plaukta (tur, kā zināms, parasti glabā dārgos dzērienus).

Bārmenis, daudz dzīvē pieredzējis, par dzīvnieciņiem vīram ne vārda nesaka, tikai pabrīdina ka dzēriens nav no lētajiem.
Vīrs neko, tikai pagrābstās pa kabatu un izber uz letes sauju ar sīceni.

Bārmenis saskaita un nobrīnās vien - precīzi sanāk prasītā summa.

Vīrs izrauj glāzīti, drusku pasēž un prasa vēl vienu... bārmenis ielej... vīrs atkal izber sauju sīcenes un atkal precīzi cik vajag...

Bārmenim acis lielas, tas prasa vīram, kā tas tik labi prot pa kabatu saskaitīt.

Vīrs sāk stāstīt, ka bijis zvejnieks un gadījies zelta zivtiņu izvilkt. Šī prasās atpakaļ un sola trīs lietas darīt.
Vīrs esot labu veselību paprasījis. Un lai vienmēr tik naudas, cik tai brīdī vajag, tādēļ viņam nemaz nevajag skaitīt...

Bārmenis par trešo vēlēšanos prasa. - Vīrs norūc, ka smuku zaķi ar slapju vāveri palūdzis un no tā brīža tie abi zvēriņi viņam pakaļ!

0
129
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tarakāns69 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TransoformerisMedaļa Admins iesaka
  Tarakāns69 05.11.19 07:34
9
0

Bet ir pa pirmo zorti.   

SAMSS avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa AutoklikerisMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 05.11.19 12:24
7
0

  

197403 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārs
  197403 05.11.19 12:28
5
0

  

Brenciss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Brenciss 05.11.19 12:50
2
0

  

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  Drakonvīrs 05.11.19 22:16  
2
0

  +

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 09.11.19 03:47
2
0