local-stats-pixel fb-conv-api

Lielceļu karaļi78

1241 16

Tātad par visu pēc kārtas. Šovasar izlēmu savā dzīvē kaut ko mainīt un nokārtoju visas atlikušās kategorijas savā autovadītāja apliecībā, izņemot, protams, uz moci. Nepārprotiet mani, bet man ar savu masu ap 100 kg + ātrums, galīgi negribās nokrist. Bet katrs motobraucējs var apliecināt, ka VISI motobraucēji iedalās divās kategorijās, tie kas ir nokrituši un tie kas vēl nokritīs.

Tā nu uzrakstīju atlūgumu savā iepriekšējā darbavietā. Un pēkšņi viens no bijušajiem kolēģiem, no senākiem laikiem, zvana un saka, nu tā kā tu noliki tiesības uz smago un piekabi, negribi pamēģināt pabraukt ar fūri? Es principā ar bosu parunāju, viņš neiebilst, atbrauksi, paskatīsies, ja patiks, varēsi pats mēģināt. Nu ko? Plāni nebija gluži tādi, bet paskatīties jau var.

Turpmākajā stāstā centīšos parādīt tālbraucēja dzīvi no gaišās puses. No skaistākās un smieklīgākās puses. Par negatīvo centīšos nerunāt. Izbraukājām visu Rietumeiropu krustu, šķērsu. Pirmos pāris mēnešus vizinājos līdzi, skatījos, brīnījos, priecājos, mācījos. Un pienāca tā diena, kad bija jāizlemj, palikšu vai meklēšu ko citu. Īsti pārliecināts nebiju, bet nolēmu - riskēšu!

Uzreiz varu pateikt, ka šis darbs mani salauza. Un pie tam tādā veidā, kā es vismazāk gaidīju. Sākumā prombūtne no mājām bija kā izraušanās no rutīnas, jaunu iespaidu gūšana. Bet ļoti ātri to nomainīja jauna rutīna, ģimenes, sievas neredzēšanas rutīna. Sākumā dēls ļoti lepojās, ka tētis brauc ar fūri, bet ļoti drīz attieksme mainījās. Nāca klāt ar asarām acīs un teica - tēti, es negribu, ka tu brauc projām. Un ko es varēju pateikt? OK? Nebraukšu? Atlika atstrādāt norunāto.

Ļoti daudz fotogrāfijas neiekļuva šajā rakstā, jo no braucošas mašīnas bieži vien ir grūti noķert fokusu. Lielāko daļu no iespaidiem vispār neizdevās iemūžināt, jo kamēr sameklē telefonu, jau esi pabraucis garām. Tad kad jau braucu viens pats, braucot vispār neko nenobildēju. Un vispār, viss ir bildēts tikai ar telefonu. Secība arī galīgi aplama.

P.S. Lielākas bildes ar dubultklišķi.

« 1  2  3  4  5 »
1241 16 78 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 78

0/2000

Suņa darbs ka es jums saku...arī visa šī lieta ir tuva sirdij,jo tēvs ir pieredzējis tālbraucējs,bez zinot visu šī darba ''aizkulises'' pagaidām vēl strādāju ar tālbraukšanu nesaistītu darbu...Prieks ka spokos arī šadus rakstus var atrast!

10 0 atbildēt

Jau sen vēlos kļūt par tālbraucēju, bet redzot šos melnādainos...

Mums kā šoferiem viņi ir nenormāla sērga, jo par katru tādu nelegāli sods 2000 GBP un līdz pat 10 gadiem cietumā.

 

Laikam būs jāmet miers.

10 0 atbildēt

Labs raksts!

10 0 atbildēt

Interesanti bija palasītemotion

9 0 atbildēt

It kā baigā "romaņķika", bet tās klāt esošās problēmas, no kurām visu laiku jāuzmanās - te nesamaksā par ceļu, bet karte tukša, te melnie jāvaktē lai netrāpītu meķī, te vēl kaut kas.... Nē paldies! 

6 0 atbildēt

Super raksts. Trekns + no manis. Godiigi sakot man ir doma paarmesties uz fuureem. Izgliitiiba dižaas nav, manos paaķos dabuut daudz maz apmaksaatu-stabilu darbu nereaali. Taapeec driizumaa iešu kaartot ''smagaas'' tiesības. Protams pamest ģimeni negribas, bet arii izveeles vairaak nav. Varbuut godaatais autors var ieteikt autoskolu un pirmo darba vietu ? Biju domaajis iet Kreiss ''Tālbraucēju Akadēmijaa'' un peec tam pie viņiem, arii mekleet darbu. Vai buus OK ?

4 0 atbildēt

49. lapegles 

4 0 atbildēt

Esmu spēlējis, bet laikam tik tālu vēl neesmu aizbraucis.

3 0 atbildēt

Paldies par ekskursiju

3 0 atbildēt
Feini
3 0 atbildēt

Ar kadu furi tu brauc? cik zirgu? kads motors? ets 2 fans tev jauta emotion

2 0 atbildēt

kas tad vainas renīšiem un dacia ?? ;D emotion emotion

2 0 atbildēt

emotion 

2 0 atbildēt

tik interesants un aizraujošs raksts!! Wnk super !

2 0 atbildēt

Dikti patika

2 0 atbildēt
Nu par vilcienu biku nelīmējās...pats personīgi būvēju māju pie Kallē, ir tâda pilsētiņa Marck. Dzīvoju kempingu parkā. Brīvdienās braucu vai nu uz mājăm, mājas bija Beļģijā, jeb arī uz Angliju pie pazīstamiem ciemos. Bieži izmantojām tuneli, un vienmēr sēdējām mašīnā. Pagājuśajā vasarā Londonā cēlu bērnudārzu, mājup arī devāmies caur Lamanšu, arī sēdējām visu ceļu mašīnā un dzērām visīti. Nekāda skābekļa trūkuma nebija...
1 0 atbildēt

jauks gabals emotion

1 0 atbildēt
Forši!
1 0 atbildēt

super

1 0 atbildēt

Pazīstams strādā par tālbraucēju. Maksā jau labi, bet darbs nav nemaz tik viegls. Nogurdinoši, maigi sakot. Nemaz nerunājot par konfliktiem.

1 0 atbildēt
« 1  2  3 »