25

 297  0

Sveiki visiem! Sunday Warriors ir atpakaļ ar jaunu video!
Kad saule sāk iesildīt Skotiju, mēs pošamies piecu dienu ceļojumam uz Skotijas ziemeļiem. Noskaties video un izbaudi skaisto Skotiju kopā ar mums. Mūsu mērķis bija apskatīt tādas vietas kā - The Isle of Skye, Lewis and Harris island, Glen Nevis valley un citas lieliskas vietas.

Pievienotie video

Komentāri 25

0/2000
Skotija normāla zeme
 8  0 atbildēt

Tavas bildes mudina ceļot!   

 8  0 atbildēt

Izskatās pēc rudens, vasara ar tur ir?

 7  0 atbildēt

  

 6  0 atbildēt
Ja būtu sešu dienu celojums tad būtu laba video 😀😀
 6  0 atbildēt
Kā jūs Skotijā nolīgojāt?Midsummer tusiņš bija?
 5  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Super

 4  0 atbildēt
Ļoti skaisti skati!
 4  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt
Vai tu Menas salā esi bijis kur tās trakās motociklu sacensības notiek pilsētas ielās?Gribētu uz turieni kādreiz aizbraukt!
 3  0 atbildēt
Ā, tad Skotijā esi nobāzējies!Mana mīļākā mūzikas grupa ir AC/DC un brāļi Jangi bija no Skotijas.Gribās vēl uz Menas salu aizbraukt kur tās trakās motociklu sacensības notiek.Tur gandrīz katru gadu kāds nositas ar moci!Es neesmu ļauns, bet man patīk ja stulbi cilvēki sitas nost kā mušas pret mašīnu stikliem!Dziedātājs Toms Džons noteikti arī vēl dzīvo Skotijā!
 3  0 atbildēt

To visu, ko uzskaitīji, apskatīt 5 dienās nav reāli. Jā, var mežonīgā ātrumā, ausīm plīvojot izskriet cauri, bet apskatīt  un izbaudīt nē.

Mēs ar sievu pagājušajā vasarā bijām 2.5 dienu ceļojumā uz Isle of Skye. Nācās ceļojumu pārtraukt ātrāk neparedzētu iemeslu dēļ. Nospriedām, ka būs jāsagatavojas labāk un jāvelta ceļojumam uz Isle of Skye vismaz 5 pilnas dienas, ja pat ne visa nedēļa.

 0  0 atbildēt