Nākamais auls aiz Kokadoi ir Uškalojas auls. Šķērsojot to kārtējo reizi pamanu vairākas atjaunotas un no jauna uzbūvētas mājas, un saimniecības ēkas. Čantiargunas ielejā ne tikai šeit Uškalojā, bet arī daudzviet citur jau ievēroju, ka pēc kara vietējie ļaudis pie savu saimniecību atjaunošanas ķērušies ļoti enerģiki un nopietni. Neskatoties uz to, ka Čečenijā valda milzīgs bezdarbs un ienākumu gūšanas iespējas ir ļoti niecīgas, ļaudis tomēr meklē un atrod iespējas sakārtot savus mitekļus, un spēj sevi nodrošināt ar iztiku. Jautāju Magomedam, kā tas iespējams? Magomeds atbild, ka šejienes ļāudis esot ļoti mērķtiecīgi un enerģiski. Tie nesēžot rokas klēpī salikuši un negaida, kad kāds viņiem ko iedos vai uzdāvinās. Veselas ģimenes pašrocīgi sagādā būvmateriālus māju celtniecībi un ja nu no valsts puses (pēckara seku likvidācijas programmu ietveros) saņemot kādu finansiālu atbalstu, tad šie līdzekļi tiekot tērēti tikai tādiem materiāliem, kurus paši nespēj izgatavot vai iegūt. Savukārt arī pārtiku vietējie kalnu iedzīvotāji izaudzē un sagādā paši. Katrai ģimenei šeit ir savs dārzs, lauks un ganāmpulks. Tirgū tiekot pirkts tikai tas ko paši nespēj sarūpēt. Tātad varētu pat tekt, ka tirgū tiek pirktas tikai tādas lietas kā sāls, cukurs un sērkociņi.
Vēl viena lieta ko jāpiebilst! Daudzi čečeni pēc pēdējiem kariem ir izklīduši pa visu plašo Krieviju un citām valstīm, kur lielākā daļa no viņiem ir atraduši darbu vai uzsākuši savu biznesu. Sekojoši ievērojot čečēnu tradīcijas, turīgāko ģimenes locekļu pienākums ir palīdzēt vecākiem, jaunākajiem brāļiem un māsām, un tiem kuru ienākumi ir nepietiekoši. Tādējādi ir daudzi čečeni, kuri daļu savas nopelnītās naudas sūta saviem vecākiem un radiem dzimtenē. Vēl jo vairāk! Ir pat tādi čečenu tautieši-uzņēmēji, kuri ziedo daļu sevis nopelnīto līdzekļu savu dzimto aulu un pilsētu labiekārtošanai, vai kādu objektu celtniecībai. Piemēram kāds no šeit Uškalojas aulā dzimušajiem vīriem Maskavā kļuvis par miljonāru un tagad esot nofinansējis sava dzimtā aula centrālās ielas asfaltēšanas darbus!
Šeit vēl piebildīšu, ka visa ceļojuma laikā pa šo republiku tik pat kā nekur neredzēju tā saucamos bomžus un ubagus! Un vēl! Čečēnijā neesot nevins bērnunams un tas neskatoties uz to, ka pēdējo Čečenijas karu gaitā daudzi bērni zaudēja pat abus savus vecākus. Tātad, kā jau teicu čečeni nekad neatstāj savējos tuviniekus bēdās un nabadzībā!