Komentāri 33

0/2000

Somiem ir ļoti labi autosportisti!

 15  0 atbildēt
Labs👍
 12  0 atbildēt
Tā jau labs, bet pietrūka tā daļa par psrs iebrukumu Somijā, par laiku kad psrs bija 16 republikas, un ko somi darīja 2. Pasaules kara laikā.
 6  0 atbildēt

Palasi ko sarakstīji sadaļā par bruņotajiem spēkiem un padomā, vai mēs varam būt neatkarīgi no citu palīdzības. 500000 karavīru armija. Liekas ka LV nav tik daudz vīriešu, kas bez apdraudējuma sev, varētu noturēt ieroci. Par lojalitāti nerunāšu. Sorry, bet ne ekonomiski, ne ģeopolitiski neesam Šveice, kas to var atļauties.

 5  0 atbildēt
Super raksts
 5  0 atbildēt
Informācija nezinīšiem. Somu turības noslēpums ir sankciju ignorēšana Padomijas laikā un arī tagad. Vienkārši viņi uz spļāva visiem sabiedrotajiem un tirgojās ar PRSRS visus mūsu okupācijas gadus. Tādā veidā atbalstot komunistisko režīmu. Arī šodien shēma tā pati. Jo smagākas sankcijas pret Krieviju jo Somi būs bagātāki!
 4  0 atbildēt
cenas veikalos nav noapaļotas. cenu noapaļo tikai, kad maksā skaidrā naudā. ar karti maksājot sanaksāsi tos 2 centus arī.
 1  0 atbildēt

Ļoti interesanti    

 0  0 atbildēt

Viens nozīmīgs fakts, dzimstība - uz 2 pieaugušiem cilvēkiem ir 1,3 bērni.

Lieliska sistēma!

Lai vai cik būtu sistēma sakārtota, labvēlīga - tās radītāji izmirs. Šobrīd tā nav problēma, bet pat privilēģija, jo uz 4 bērniem var atļauties 1 pedagogu. Lai risinātu pensiju problēmu nākotnē, šo slogu pārcels no stabiliem ienākumiem - bērniem-nodokļu maksātājiem uz pensiju fondiem (kuri šobrīd uzrāda ļoti labus rezultātus, bet nākotnē agri vai vēlu noteikti piedzīvos turbulences brīžus).

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Viena no manām mīļākajām pasaules valstīm. Esmu kādu laiku dzīvojusi Somijā, tāpēc iesaku ikvienam apmeklēt šo valsti.
 0  0 atbildēt
Suomi = purvu zeme!
 0  0 atbildēt

Varēji jau pacensties uzrakstīt, ja nezini, tad uzzināt kā sauca to somu snaiperi, kuru īstenībā zin ļoti daudzi, it īpaši krievi   

 0  0 atbildēt
Nu otrajā pasaules karā somija vienkārši izvēlējās nepareizus sabiedrotos.
 0  0 atbildēt