19

 864  0

Lai konservi varētu ilgāk uzglabāties tos ir nepieciešams 121 grādu temperatūrā termiski apstrādāt. Tas tiek darīts, lai nogalinātu mikrobus, kas izdala botulisko toksīnu un izsauc botulismu. Ja kādam pirms 50 gadiem mēģinātu ieskaidrot, ka šis toksīns kļūs par medicīnas brīnumlīdzekli, kuru injicēs cilvēkiem, droši vien nenoticētu. Uzskatītu, ka ir pienācis pasaules gals pēc bakterioloģiskā kara. Tajā paša laikā daudzas agrākās medicīniskās procedūras liek mums noskurināties. Lai gan senajiem ēģiptiešiem bija attīstīta medicīna, viņi uzskatīja, ka smadzenes dzesē asinis un sirds ir atbildīga par domāšanu un apziņu. Pat Hipokrāts uzskatīja, ka daudzas sieviešu slimības ir saistītas ar klaiņojošu dzemdi, tā ne vienmēr atrodas tur, kur ir paredzēts tai būt.

kā no alķīmijas ir attīstījusies ķīmija, tāpat no šāda veida pūšļošanas ir attīstījusies medicīna. Vai tā ir pareiza un nekļūdīga? Noteikti nē, bet daudzas lietas tiek darītas savādāk un tomēr labāk, tam par apliecinājumu var būt ievērojams vidējā dzīves ilguma pieaugums kopš viduslaikiem.

Komentāri 19

0/2000

Tā jau ir - nekas nestāv uz vietas, viss attīstās. Tāpat kā, kad tu izlasi savas vecās sarakstes ar kādu pirms kādiem 10 gadiem, tu padomā "kā es varēju būt tāds lohs? :D"

Tāpat notiek arī ar cilvēci kopumā, es domāju, pēc kādiem 100 vai 200 gadiem cilvēki atskatīsies uz 20XX gadiem un kratīs galvas nesaprašanā :D

 21  0 atbildēt

Bez tiem senatnes atklājumiem, nebūtu arī mūzdienu atklājumu, jo cilvēki vienmēr ir meklējuši iespēju uzlabot apstākļus. Iespējams, ka pēc gadiem 100 cilvēki atviegloti pasmaidīs par mūsdienu ārstēšanas metodēm. Tas tikai parāda, ka neviens zinātnieku pierādījums nav akmenī cirsts kā neapgāžams. Vienmēr, kāds cits zinātnieks var pierādīt pretējo.

 10  0 atbildēt

Super!  Paldies, lasīju ar aizrautību! ,,+'' no manis un ceru,ka būs vēl kāds šāds vai līdzīgs raksts. 

 8  0 atbildēt

Nebūtu jau slikti, ja orgānus varētu audzēt mākslīgi. Ja padomā, cik cilvēku gaida bezgalīgi garās rindās uz transplantācijām, jo vajadzīgo orgānu vienkārši nav. 

 8  0 atbildēt

Sudraba amalgāts tika izmantots zobu plombām. Pēc tam noskaidrojas, ka palīdzot vienam tika bojāts otrs, dzivsudrabu lietojošiem pacientiem sāka izkrist zobi un noārdījās orgāni kā aknas un nieres.  

Sudraba amalgamas plombas izmanto vēl joprojām tepat Latvijā, iespējams, ka pat autoram pašam kāda ir! Tas, ka no viņām sāk krist zobi, noārdās orgāni ir pilnīgs bullšits! Dzīvsudrabs šajās plombās ir cietā sakausējuma veidā un tas mūsu organismā nokļūst tik niecīgā daudzumā, ka nekādas blakusparādības neizraisa. Mūsdienās amalgamu sāk pamazām aizstāt ar citiem kompozītmateriāliem, bet ne jau toksiskums tam ir par pamatu.

 6  0 atbildēt

Lielākā daļa no šiem tiešām strādā, tikai nevis tādā formā, kā slimnieks domā, bet gan kā Placebo efekts

 5  0 atbildēt

Urīna terapija ļoti labi noder pret dēlēm, kuras ir piesūkušās uz kājām.   

 3  0 atbildēt

Varbūt nu priekš viņiem tā bija ļoti  jēdzīga medicīna

 2  0 atbildēt

vidējā dzīves ilguma pieaugums kopš viduslaikiem ir jāsaista nevis ar medicīnas attīstību bet gan ar industrializāciju un sabiedrības dzīveslīmeņa kāpumu kopumā.

 2  0 atbildēt

Runajot par meduzu dzelienu ir ta ka tomer tas strada- ir parbaudits uz sevis un rezeltats bija 100% iedarbigs. 1. dzeliena vieta neradas culas un nebija nekadu blakusefektu, kas var rasties ja iedzel meduza.

Kas ari ir parbaudits, bet ne uz sevis, bet uz draugu.Vinam iedzela meduza un vins neko nedarija lietas laba, pec 4 stundam sakas drudzis 40C temperatura, kas turpinajas 1 nedelu un cula nenogaja apmeram 1 menesi.

Tadel secinajumus var izdarit!

 1  0 atbildēt
Zinu dažus cilvēkus (un pat 1 ārstu) te pat Latvijā kuri katru dienu dzer urīnu un iesaka to arī citiem, jo tas esot veselīgi un uzlabojot imunitāti.
 1  0 atbildēt
Nu vismaz pīpēt ir veseligi😆👍
 0  0 atbildēt

Trakā vēsture!

 0  0 atbildēt

Urīnterapija ? Cmoon , varbūt vēl vēmekļu terapija !?

 0  2 atbildēt