Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
182

Hei, hei!

Kad draudzībā trešais paliek lieks un vienīgā izeja ir draudzenes noslepkavošana. Kas pamudina cilvēkus atņemt dzīvi tam, kas ir visa savu vecāku dzīve. Kas pamudina nodarīt pāri tam, ko tu ilgus gadus sauci par savu māsu un labāko draudzeni.

Noziegums ir atklāts, slepkavas sodītas, taču rētu, kas palikusi pēc meitenes nāves, vecāki tā arī nekad vairs nesadziedēs.

16 gadus vecā Skailer Niss... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
1.

16 gadus vecā Skailer Niss (Skylar Neese) bija nežēlīgi noslepkavota 2012.gada 6.jūlijā. Meitene bija vienīgais bērns ģimenē. Viņa bija visa savu vecāku dzīve. Deivs (tēvs) un Merija (māte) bija ļoti tuvi ar savu meitu. Draugi un paziņas raksturoja meiteni kā aktīvu, jautru, dzīvespriecīgu cilvēku. Skolā viņa bija labāko skolēnu vidū. Meitene sapņoja kļūt par advokātu, kas specializējās kriminālnoziegumos. 

Attēls no: www.cbsnews.com
Kad meitene mācijās otrajā... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
2.

Kad meitene mācijās otrajā klasē, viņa iepazinās ar meiteni vārdā Šila Edi (Shelia Eddy). Meitenes ātri vien kļuva par draudzenēm. Viņām bija līdzīgas intereses, abas bija vienīgie bērni ģimenē un neskatoties uz faktu, ka meitenes mācijās dažādās skolās un dzīvoja dažādās pilsētās, viņas kļuva nešķiramas. 

Kad pienāca vidusskolas laiks, Šila kopā ar ģimeni pārvācās uz pilsētu, kurā dzīvoja Skailera un meitenes sāka mācīties vienā vidusskolā. Meiteņu sapnis piepildījās-viņas mācījās vienā skolā. 

Vidusskolā meitenes... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
3.

Vidusskolā meitenes iepazinās ar Reičelu Šofu (Rachel Shoaf), kura tieši tā pat kā Šila un Skailera bija vienīgais bērns ģimenē, taču viņu intereses bija dažādas. Reičelai patika dziedāt, dejot, viņa bija ļoti reliģioza, taču tas netraucēja meiteņu draudzībai. Divu labāko draudzeņu vietā viņas kļuva trīs. Viņas vienmēr visur bija kopā. 

Meiteņu draudzība ar katru... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
4.

Meiteņu draudzība ar katru dienu palika ar vien ciešāka un ciešāka. Nebija ne dienas, kad kāds redzētu meitenes atsevišķi vienu no otras. Protams, kā jau pusaudžiem nākās, meitenēm gadijās arī tikt dažādās nepatikšanās, kas saistītas ar alkohola lietošanu, smēķēšanu vai narkotiku lietošanu (zāles smēķēšanu). Šādas rīcības provokātors un inicātors bieži vien bija Šila. Citi Skaileras un Reičelas draugi sāka pamanīt izmaiņas meiteņu uzvedībā un sāka uztraukties par to, kas notiek meiteņu dzīvēs. Reičela ar Skaileru it kā negribēja redzēt slikto Šilas pusi, norakstot to uz "pusaudžu vecumu". Viss bija labi līdz laikam. 

Neviens īsti nezin kas... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
5.

Neviens īsti nezin kas notika 2011.gada vasarā, taču meiteņu attiecībās bija jūtama spriedze. Tad neviens vēl nedomāja, kā viss var apvērsties. 

2012.gada 6.jūlijā Skailera pabeidza savu maiņu "Wendys" restorānā un devās mājās. Pārnākot mājās viņa novēlēja vecākiem labu nakti un aizgāja uz savu istabu gulēt, kā tas bija noticis daudz reizes pirms tam. Nākamajā dienā vecāki pamodās un devās uz darbu. Viņi nepārbaudīja vai meitene vēl guļ, jo isatbas durvis bija ciet, pieļaujot domu, ka viņa atpūšās pirms nākošās darba maiņas, kurai bija jāsākās pēcpusdienā. Deivs mājās pārradās laika posmā no trijiem līdz četriem dienā un viņš pamanīja, ka durvis uz meitenes istabu vēl jo projām bija ciet. Vīrietim tas likās aizdomīgi, jo meita parasti nekad nepavadīja visu dienu gultā, tāpēc viņš izlēma meiteni pamodināt. Pirms viņš iegāja istabā, viņš vairākas reizes pieklauvēja pie durvīm, vairākas reizes nosauca meitenes vārdu, ar cerību, ka viņa atbildē, taču kad atbildi viņš nesaņēma, viņš izlēma ieiet istabā. Kad viņš iegāja istabā, viņš pamanīja, ka viss izskatās tā, kā iepreikšējā dienā. Skaileru nekur nevarēja atrast. Deivs izlēma pazvanīt meitenes draudzenei Šilai un uzzināt vai meitene nav ar viņu, uz ko draudzene atbildēja noliedzoši un piebilda, ka pēdējo reizi ar Skaileru runāja pirms pusnakts un viņai nav ne mazākās nojausmas, kur viņa atrodās. Deivu šāda situācija sāka uztraukt un viņš izlēma pamklēt jebkādas pēdas meitenes istabā, lai saprastu, kur viņa varēja doties. Meitenes skapī vīrietis atrada loga vāku un, starp logu un palodzi bija atstāta pietiekami plata sprauga, lai no āras varētu pabāzt pirkstus un atvērt logu. Zem loga atradās soliņš. Viss, ko atrada Deivs norādija uz to, ka Skailera naktī izlavijās no mājas caur logu. Vīrietis bija pārliecināts, ka meitene atgriezīsies līdz četriem pēcpusdienā, jo tas bija laiks, kad meitenei bija jadodās uz darbu restorānā. Pēc četriem vīrietis saņēma zvanu no meitenes darbavietas ar jautājumu vai Skailera ieradīsies darbā un kas ir noticis. Tajā brīdī Deivs saprata, ka kaut kas ir noticis, tāpēc drīz vien pēc sievas ierašanās, abi vecāki ziņoja policijai par meitenes pazušanu. 

Attēls no: news.yahoo.com
Brīdī kad tika veikts zvans... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
6.

Brīdī, kad tika veikts zvans policijas dienastam, Merija saņēma zvanu, kas padarīja visu pazušanas lietu vēl dīvaināku. Sievietei pazvanīja Šila un apgalvoja, ka viņai ir jāpastāsta, kas pagaišnakt pa īstam notika. Meitene izstāstija, ka visas trīs draudzenes bija sarunājušas satikties. Viņas braukājās pa pilsētu, pīpēja zāli un apmēram ap pusnakti, viņas izlaida meiteni netālu no viņas mājas, lai vecākus nepamodinātu mašīnas skaņas. Šila pastāstija, ka kopš brīža, kā viņas izlaida meiteni netālu no viāns mājas, viņas nav saņēmušas nevienu ziņu. Pēc šādas informācijas saņemšanas Skaileras vecāki jutās apjukuši un sabiedēti līdz nāvei, jo saliekot visu informāciju kopā, Skailera paredzēja atgriezties mājās, taču kaut kas notika pa ceļam no vietas, kur viņu izlaida, līdz vietai, kur atradās meitenes mājas. 

Par laimi, neilgi pirms meitenes pazušanas, ap dzīvokļu kompleksu, kur dzīvoja Nisu ģimene izvietoja kameras. Vecāki izlēma apskatīties ierakstu ar cerību ieraudzīt sev svarīgu informāciju. Video ierakstā bija redzams, ka ap pusē vieniem naktī, daudzīvokļu māju kopleksa stāvvietā piestāja mašīna un Skailera dodās uz viņas pusi. Video ierakstā redzētais nesakrita ar informāciju, ko vecākiem sniedza Šila. Vēlāk izmeklētāji izteiks pieņēmumu, ka meitene pēc tikšanās ar draudzenēm, izlēma satikties vēl ar kādu. Izmeklētāji centās iegūt jebkādu informāciju par to kā izskatījās mašīna, ar ko meitene varēja pavadīt laiku pirms viņa pazuda, taču neko viņiem nesanāca uzzināt. 

Bija pienācis pirmais lūzuma... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
7.

Bija pienācis pirmais lūzuma punkts izmeklēšanā. Meitenes pazušanu klasificēja kā labprātīgu bēgšanu no mājām. Nebija nekādu pierādījumu, ka meiteni nogalināja vai nolaupīja. Šajā brīdī vecāki darīja visu, kas bija viņu spēkos: dalīja skreilapas, ar televīzijas starpniecību centās uzrunāt meiteni atgriezties mājās, sakot ka viņa netiks sodīta, viņi meklēja jebkādu informāciju, kas palīdzētu noskaidrot, kas notika ar viņu meitu. Vecāki vairākkārt saņēma zvanus, kuros cilvēki stāstija, ka redzēja meiteni dažādās pislētās un vietās, taču neviens no zvaniem nebija patiess. Meitenes draugi un paziņas bez apstājas centas sasniegt meiteni ar sociālo tīklu palīdzību, taču kopš brīža, kā meitene iesēdās noslēpumainajā mašīnā, viņa vairs nebija sasniedzama. 

Visā meklēšanas procesa laikā, Šila ļoti palīdzēja Skaileras vecākiem, viņa viņus centās atbalstīt, viņa vienmēr jautāja par jaunumiem, dažas dienas pēc meitenes pazušanas viņa apciemoja meitenes ģimeni, mierinot nobažījušos vecākus. Savukārt Reičela uzvedās ļoti mierīgi un neizskatījās satraukusies vai saskumusi. Nākošajā dienā, kā Skailera pazuda, viņa devās atpūtas izbraucienā kopā ar ģimeni un dažas dienas pēc tam viņa devās uz kristīgo nometni, kā bija to plānojusi. 

Parasti, gadījumos, kad pusaudzis apzināti "aizbēg" no mājām, pēc dažām dienām vai kāda laika, viņš atgriežās mājās, taču šis nebija Skaileras gadījums. Viss liecināja par to, ka meitene plānoja atgriezties. Visas svarīgās lietas bija atstātas mājās. 

Attēls no: www.cbsnews.com
Ap meitenes pazuscaronanu... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
8.

Ap meitenes pazušanu sāka rasties dažādas baumas, bet nevienam nebija skaidrs, kas tad notika pa īstam. Policija izlēma veikt pārrunas ar Šilu un Reičelu, jo viņas bija pēdējās, kas redzēja meiteni.

Pratināšanas laikā meitenes uzvedās dīvaini. Ja iepriekš Šila uzvedās ļoti emocionāli, tad sarunā ar policiju viņa neizrādija gandrīz nekādas emocijas. Izmeklētājiem likās aizdomīgi, ka meitene pastiprināti interesejās par to, ko policija jau zin un ko viņi plāno darīt tālāk. 

Reičelas pratināšana notika laikā, kad meitene atradās nometnē. Viņa uzvedās tā, it kā viņai nebija ne mazākās nojausmas, ka meitene ir pazudusi. Tas izmeklētājiem likās dīvaini, jo iepriekš draudzenes sarakstījās nepārtraukti, bet dīvainā kārtā tieši tad, kad Skailera pazuda, meitenes pārtrauca sarakstīties vai sarakstījās tā, it kā nekas nebūtu noticis. 

Meiteņu stāstijums par to, kas notika naktī, kad viņas pēdējo reizi satikās ar Skaileru, bija līdzīgi, bet bija lietas, kas mulsināja izmeklētājus, tāpēc viņi izlēma pievērst vairāk uzmanības abām meitenēm. 

Attēls no: www.cbsnews.com
Deivs un Merija aizstāvēja... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
9.

Deivs un Merija aizstāvēja meitenes, jo viņas bija tik ļoti tuvas viņu meitai un viņi pazina viņas tik pat ilgi, cik Skailera, taču viņi atzina, ka draudzeņu ietekmē, īpaši Šilas, Skailera sāka uzvesties ļoti dīvaini. Vienreiz, viņi pat atrada zāli meitenes lietās. 

Kopš brīža, kā policija sāka pievērst draudzenēm pastiprinātu uzmanību, sabiedrība sāka runāt par Šilu un sāka noskaidorties Šilas tumšā puse. Daudzi viņu raskturoja kā "ļaunuma sakni". Cilvēki, kas viņu paziņoja, raskturoja kā ļoti dīvainu un nepatīkamu cilvēku, viņa manipulēja ar cilvēkiem, lai iegūtu vēlamo. Viņa vienmēr gribēja, lai viss notiek pa viņas prātam. 

Attēls no: www.youtube.com
Kāds cits Skaileras... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
10.

Kāds cits Skaileras draugs/draudzene pastāstija policijai par to, ka Skailera viņam/viņai bija atzinusies par to, ka jau vairākus mēnešus jūtas ļoti nelaimīga un skumja, jo jūt, ka viņas draudzenes attālinās no viņas. Skailera pastāstija, ka Reičela ar Šilu sāka ģērbties līdzīgi, pavadīt kopā vairāk laika divatā. Policija izlēma pārbaudīt Skaileras sociālos tīklus. Dažas nedēļas pirms pazušanas meitene savā Twitter vietnē bija ierakstījusi ierakstu, kurā dalījās ar saviem pārdzīvojumiem un dusmām. Pēc šiem ierakstiem bija skaidrs, ka ir kāds ar ko meitenei ir problēmas, kas liek viņai justies slikti un kas aizskar viņas jūtas. 

0
182
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Testu vecis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Testu vecis 11.02.19 11:28  
12
0
Ja jau ir notiesātie, tad kā lieta var būt neatrisināta?
Anonīms
Anonīms 11.02.19 13:31
5
0

Vainīgās droši vien tagad stipri nožēlo, ka nepiedzima Latvija, kur nepilngadīgiem slepkavām vairāk par 10 gadi nevar iedot.

effeja100 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  effeja100 11.02.19 23:15
2
0

atbildot uz Vangs Čingčangčongs komentāru " Ja jau ir notiesātie, tad kā lieta var ... "

Neatrisināta varbūt tāpēc, ka ilgi nevarēja atrisināt. Parasti, ja neatrisina ātri, tad neatrisina vispār. Tā tomēr ir veiksme, ja tomēr izdodas atrisināt kādu tml. rēbusu. 

Anonīms
Anonīms 11.02.19 13:53
0
0

Attiecībā par sodiem gan jāprecizē, ka Šilai piesprieda mūža ieslodzījumu ar iespēju pretendēt uz pirmstermiņa atbrīvošanu pēc 15 gadiem, bet Reičelai 30 gadi ieslodzījumā ar tiesībām pretendēt uz atbrīvošanu pēc 10 gadiem. 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 26.02.19 21:44
0
0