Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
174

Hei, hei!

Kad draudzībā trešais paliek lieks un vienīgā izeja ir draudzenes noslepkavošana. Kas pamudina cilvēkus atņemt dzīvi tam, kas ir visa savu vecāku dzīve. Kas pamudina nodarīt pāri tam, ko tu ilgus gadus sauci par savu māsu un labāko draudzeni.

Noziegums ir atklāts, slepkavas sodītas, taču rētu, kas palikusi pēc meitenes nāves, vecāki tā arī nekad vairs nesadziedēs.

Policijai izdevās atrast... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
11.

Policijai izdevās atrast video, kurā meitenes apspriež to, kā viņas gribētu tikt nogalinātas. Pēc šī video policisti izlēma pārbaudīt meiteņu telefonus, taču tur nebija nekādas informācijas par Skaileru un to, kas notika. Lai gan Skaileras vecāki turpināja aizstāvēt savas meites draudzenes, policijas par savām aizdomām kļuva pārliecinātāki. Kārtējo reizi viņi nokalusījās stāstu par meiteņu vakaru un izlēma pārbeudīt kameru ierakstus no vietām, kur viņas pavadīja laiku. Viena no kamerām piefiskēja Šilas mašīnu 00:39, taču video materiālā nebija redzams vai Skailera ir ar meitenēm, jo pēc iepriekš dzirdētā stāsta, meitenes apgalvoja, ka ap pusnakti atvadījās no Skaileras. Tā pat meitenes arī izstāstija, ka nekur, Skaileras pazušanas naktī, no pilsētas prom nebrauca, taču izmeklētāji uzzināja, ka Šila un Reičela bija citā pilsētā, kas atradās 45 minūšu braucienā no viņu mājām. 

Kad meitenēm pajautāja par braucienu uz citu pilsētu, viņu liecības sāka nesakrist un meli pamazām sāka atklāties.

Šila apgalvoja, ka brīdī, kad meitenes devās uz citu pilsētu, viņas bija divatā ar Reičelu, taču Reičela izstāstija, ka viņas visas kopā devās uz Bleksvilu. Tik līdz kā Šila uzzināja, ka Reičela izmainīja savu stāstu viņa izmainīja arī savu, sakot, ka Skailera bija kopā ar viņām, taču viņas neatradās Bleksvilā, bet gan Breivā, kas ir pilsēta uz Dienvid-Virdžinijas un Pensilvānijas štatu robežām. Tieši Breivā Skailera izlēca no mašinas un ieskrēja mežā. Meitenes centās viņai sekot, taču nevarēja viņu atrast. Meitenes sāka saprast, ka ticība viņu stāstiem zūd un Šila piedāvāja iziet poligrāfa testu. Viņa izgāzās. Dienā, kad poligrāfs bija jāiet Reičelai, pa ceļam uz iecirkni, meitene izlēca no mašīnas un aizbēga. Visi šie notikumi policiju pārliecināja savos pieņemumos un aizdomās. Izmeklētāji izlēma ar saociālo tīklu palīdzību likt meitenēm atzīties. Tik līdz Skaileras vecāki sāka likt ierakstus savos profilos par karmu un to, kā viss nodarītais atgriežās, arī pārējie cilvēki pievienojās. Spiediens uz meitenēm bija neiedomājams un tas nesa rezultātu-Reičela salūza. Gandrīz 6 mēnešus pēc tam kā Skailera pazuda, kad policija saņēma zvanu no Reičelas mātes, kas apgalvoja, ka meitene skraida pa apkaimi un viņu nav iespējams nomierināt. Zvana laikā Reičela iesita savai mātei. Dispičeris dzirdēja, ka Reičelas mājās notiek kaut kāds trakums un ir skaidrs, ka meitene grib uztaisīt pašnāvību. Policija ieradās momentāli un aizveda viņu uz slimnīcu. Slimnīcā notika kaut kas tāds, kas policistiem lika meiteni no slimnīcas aizvest uz policijas iecirkni, tā vietā, lai aizvestu uz mājām.  Pirmie Reičelas vārdi, ko viņa pateica, kad tikko ienāca policijas ēkā bija "mēs viņu sadūrām".

Attēls no: abcnews.go.com
2013gada 16janvārī Reičela... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
12.

2013.gada 16.janvārī Reičela Šofa atzinās Skaileras Nisas slepkavībā un stāsts par to, kas notika 2012.gada jūlijā beidzot nāca gaismā. 

Reičela izstāstija, ka viņa kopā ar Šilu jau mēnešiem plānoja nogalināt Skaileru. Viņas gandrīz gadu domāja par to, kā viņas nogalinās draudzeni, kā tiks vaļā no ķermeņa, kā slēps pēdas un ko teiks pēc tam. Galīgo lēmumu par dienu, kad Skailerai ir jāmirst pieņēma Reičela. Meitene gribēja tik vaļā no Skaileras pirms viņa aizbrauc uz kristīgo nometni. Kopā ar Šilu viņas salasija nepieciešamās lietas, ielika visu mašīnas bagāžniekā un devās pēc Skaileras. Sākotnēji Skailera nevēlējās iet ārā ar draudzenēm, bet meitenes viņu pierunāja. Izrādījās, ka draudzenes satikās nevis vienpadsmitos vakarā, bet gan pusē vienos naktī, kas norāda uz to, ka video kameru ieraksta materiālā bija redzama Šilas mašīna, kas norādija uz nesakritībām ar Šilas stāstu. 

Attēls no: www.tumblr.com
Viņas izlēma doties kopā ar... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
13. Viņas izlēma doties kopā ar Skaileru uz Breivu. Kā izrādijās, Breivā Šilas ģimenei piederēja zeme. Netālu no Šilas ģimenes nekustamā īpašuma, uz nomala ceļa, meitenes izlēma apstāties. Visas trīs izkāpa no mašīnas, lai parunātos un uzpīpētu zāli, taču ne Reičelai, ne Šilai nebija līdzi šķiltavas, taču mašīnā atradās vienas un viņas palūdza, lai Skailera viņas atnes un tieši šajā brīdī meitenes izlēma īstenot savu plānu. Meitenes nogaidīja līdz brīdim, kad Skailera pagriezīsies pret viņām ar muguru un pēc iepriekšnorunāta signāla, viņas viņai uzbruks, kas arī tā notika. Brīnumainā kārtā Skailerai izdevās uz neilgu laiku aizbēgt no uzbrucējām, bet viņas viņu panāca un nogāza uz zemes, turpinot durt viņas miesā ar nažiem. Pēc vairākiem dūrieniem, meitenes izlēma drošības pēc pārgriezt meitenei rīkli, jo tā viņa būs 100% mirusi, ko viņas arī izdarīja.  Sākotnēji meitenes plānoja Skaileru aprakt, lai viņas līķi neatrastu, taču vietā, kur viņas viņu nogalināja, bija ļoti akmeņains, tāpēc viņas izlēma viņu izlēma paslēpt netālu no ceļa zem nobirušajām lapām, zāles, sakritušajiem zariem un akmeņiem. Pēc slepkavības viņas nomazgājās, pārģērbās un devās prom. Šilai bija jātiek vaļā no lietām, kuras saistītas ar slepkavību, tāpēc Reičela nemācija teikt, kur nažus un drēbes var atrast. Vienīgais, ko Reičela verēja izdarīt, bija aizvest un parādīt, kur ir "apglabāts" Skaileras līķis. 
Par cik policijai nebija... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
14.

Par cik policijai nebija nekādi tieši pierādijumi, ka Reičela nemelo par Šilas līdzdalību slepkavībā, viņi izdomāja plānu, kā likt Šilai atzīties. Viņi lika Reičelai sarunāt tikšanos ar Šilu un ierakstīt Šilas atzīšanos, bet tikšanās dienā, Šila uzvedās pilnīgi normāli, nepieminēja slepkavību, fotogrāfējās un priecājās par atkalsatikšanos ar draudzeni. 

Policija atrada līķi un devās pie Skaileras vecākiem, lai paziņotu briesmīgo vēsti, taču nepateica, kas nogalināja viņu meitu.

Dienā, kad jaunumi par Skaileras līķa atrašanu tika paziņoti, Šila savā Twitter kontā rakstīja, ka tā ir šausmīgākā diena viņas mūžā un ka Skailera vienmēr būs viņas labākā draudzene. Kamēr meitene rakstīja dīvainus post'us Twitterī, policija pārbaudīja viņas mašīnu un atrada asins pēdas tajā. Viņiem vairs nebija vajadzīga Šilas atzīšanās. Šilu apcietināja. 

Kad meitenēm pajautāja kāpēc viņas nogalināja draudzeni, viņas atbildēja, ka viņa viņām nepatika. Sākumā sabiedrība uzzināja tikai par Reičelas saistību šajā lietā, bet visiem uzreiz kļuva skaidrs, ka Šila arī ir iesaistīta. 

Izmeklētāji vēlējās uzzināt... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
15.

Izmeklētāji vēlējās uzzināt patieso slepkavības motīvu, tāpēc viņi turpināja izmeklēšanu un atrada Skaileras dienasgrāmatu, kurā bija aprakstīti 2011.gada vasaras notikumi, kas arī radija nesaskaņas draudzībā. Vienā no naktīm, kad visas meitenes nakšņoja kopā, viņas atpūtās un lietoja alkoholu. Kādā no brīžiem, kad Šilai ar Reičelu likās, ka Skailera guļ, viņām bija intīms sakars. Kā tieši Skailera uzzināja nav zināms, bet pēc šī atgadījuma meiteņu vidū sākās strīdi. Reičelai ar Šilu kļuva bail, ka par viņu attiecībām kāds uzzinās. 

Pirmo reizi par Skaileras slepkavību meitenes sāka runāt 2011.gada oktobrī, dabaszinību stundas laikā, taču neviens tam nepievērsa uzmanību. Kā izrādījās daudzi bija dzirdējuši par to, ka meitenes grib tikt vaļā no Skaileras, taču neviens neko nedarīja ar šo informāciju tālāk. 

Meitenes sodija pēc... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Skylar Neese lieta
16.

Meitenes sodija pēc Dienvid-Virdžinijas un Penslivānijas likumdošanas. Šilai piesprieda mūža ieslodzījumu, bet Reičelai 30 gadu ieslodzījumu. 

 

 

Paldies, ka izlasīji šo rakstu. Sargā sevi!  

Attēls no: www.poppot.org
0
174
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Testu vecis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Testu vecis 11.02.19 11:28  
12
0
Ja jau ir notiesātie, tad kā lieta var būt neatrisināta?
Anonīms
Anonīms 11.02.19 13:31
5
0

Vainīgās droši vien tagad stipri nožēlo, ka nepiedzima Latvija, kur nepilngadīgiem slepkavām vairāk par 10 gadi nevar iedot.

effeja100 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  effeja100 11.02.19 23:15
2
0

atbildot uz Vangs Čingčangčongs komentāru " Ja jau ir notiesātie, tad kā lieta var ... "

Neatrisināta varbūt tāpēc, ka ilgi nevarēja atrisināt. Parasti, ja neatrisina ātri, tad neatrisina vispār. Tā tomēr ir veiksme, ja tomēr izdodas atrisināt kādu tml. rēbusu. 

Anonīms
Anonīms 11.02.19 13:53
0
0

Attiecībā par sodiem gan jāprecizē, ka Šilai piesprieda mūža ieslodzījumu ar iespēju pretendēt uz pirmstermiņa atbrīvošanu pēc 15 gadiem, bet Reičelai 30 gadi ieslodzījumā ar tiesībām pretendēt uz atbrīvošanu pēc 10 gadiem. 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 26.02.19 21:44
0
0