Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
176

Hei, hei!

Esmu klāt ar otro true crime lietu, kura fascinē ar savu nežēlību ne mazāk kā pirmā raksta noziegums. Šis noziegums ir atklāts, tomēr iemesli šādai cilvēka rīcībai vēl jo projām nav zināmi..

Lorina un Berijs Bednari no... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
1.

Lorina un Berijs Bednari no Mičiganas ļoti vēlējās izveidot paši savu ģimeni un pilnīgai laimei tiem pietrūka bērniņa. Apmēram trīs gadus pirms piedzima viņu pirmais un ļoti gaidītais dēliņš Breks, viņi pārcēlās no ASV uz Lielbrtāniju, jo viņi gribēja nodrošināt saviem bērniem drošu vidi, kurā augt un attīstīties, un, diemžēl, ASV šīs drošības sajūtas nebija. 

1999.gada 17.martā pasaulē nāca Breks, vēcākais no 4 Bednaru ģimenes bērniem. Viņš bija ļoti gaidīts bērns savā ģimenē. Jau kopš pašas bērnības Breks izrādija lielu interesi par tehnoloģijām, kopā ar tēvu veidoja raķetes un laida tās gaisā. Viņš bija ļoti gudrs, komunikbals un draudzīgs.

Savā klasē Breks bija labāko... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
2.

Savā klasē Breks bija labāko skolēnu vidū, viņš apmeklēja britu brīvprātigo militāro mācību organizācijas gaisa mācību korpusu un katru svētdienu kopā ar ģimeni apmeklēja baznīcu, kurā iepazinās ar saviem draugiem un spēļu komandas biedriem. Brīvajā laikā Breks aizrāvās ar video spēlēm un datortehnoloģijām kopumā. Apmēram 13-14 gadu vecumā Breks priekš sevis atklāja online komandas video spēles, kurās bija iespējams spēlēt un sarunāties ar spēlētājiem no visas pasaules. Kā atzīmē visi Breka draugi, viņš bija viens no labākajiem spēlētājiem viņu komandā spēlē Battelfield 3. 

Kādā no serveriem zēni... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
3.

Kādā no serveriem zēni iepazinās ar Luisu Deinsu, kuram piedērēja serveris, kurā zēni spēlēja un kurš bija par pāris gadiem vecāks nekā viņi. Luiss ātri kļuva par zēnu draugu, neskatoties uz to, ka viņi nekad dzīvē nebija redzējušjies. Kopā katru dienu viņi pavadīja 5-6 stundas spēlējot spēles un sarunājoties Team Speak'ā. 

Bildē ir reālie Breka draugi.

Luiss ļoti ātri ieguva zēnu... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
4.

Luiss ļoti ātri ieguva zēnu uzticību un cieņu, jo viņu acīs viņš bija veiksmīgs biznesmenis, kam pieder sava IT kopmānija, kā arī viņš ir slepeno uzdevumu aģents, kas, protams, bija meli, bet zēni budami jauni un naivi ticēja visam, ko Luiss viņiem stāsta. Luiss bija prasmīgs melis un manipulātors.

Patiesībā, Luiss bija 18 gadus vecs jaunietis, kas dzīvoja nevis Ņujorkā, kā viņš zēniem stāsija, bet gan Esseksā, Lielbritānijā, kas nebija nemaz tik tālu no Breka dzīvesvietas. Luiss bija bezdarbnieks, tieši tādēļ viņam bija tik daudz brīvā laika, lai spēlētu un sarunātos ar zēniem.

Kā savu potenciālo upuri... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
5.

Kā savu potenciālo upuri Luiss izvēlējās Breku. Viņš redzēja un zināja cik ļoti zēnam patīk, intersē un sanāk viss, kas saistīts ar datortehnoloģijām, un izmantojot gadījumu un zēna aklo uzticību, viņš piedāvāja Brekam darbu vienā no viņa kompānijām, kas tieši nodarbojās ar datortehnoloģiju attīstību, kad Breks kļūs vecāks un ja viņš gribēs, pamatojot to ar faktu, ka viņš redz Brekā perspektīvu jaunieti un uzņēmuma vadītāju.

Izrādijās, ka  Breks nebija pirmais un vienīgais Luisa absurdo melu upuris. Līdz Luiss iepazinās ar Breku, viņam bija cieša draudzība ar 13 gadīgu zēnu no ASV, kuru viņš izmisīgi centās pierunāt atlidot pie viņa un padzīvot kādu laiku. Zēns tik ļoti vēlējās satikt savu internetdraugu no Lielbritānijas, ka izveidoja saviem vecākiem PowerPoint prezentāciju, kuras mērķis bija pierunāt vecākus atļaut viņam lidot vienam. Pašsaprotami, ka vecāki zēnu nekur nepalaida, pēc kā Luiss pārtrauca jeb kāda veida kontaktus ar šo zēnu un pārslēdzās uz jaunu upuru meklēšanu.

Breka aizrauscaronanās ar... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
6.

Breka aizraušanās ar videospelēm nekādā veidā netraucēja viņa reālajai dzīvei-viņš turpināja labi mācīties, apmeklēja ārpusskolas pūlciņus un staigāja uz baznīcu, bet viss izmainījās 2013.gada vasarā, kas, protams, palika vecākiem aizdomīgi un viņa pieļāva domu, ka visam pie vainas ir Breka ciešais kontakts ar Luisu, kas sāka izmainīt Breku un viņa dzīvi uz negatīvo pusi, tāpēc vienā mirklī, kad viss izgāja no kontroles viņa izlēma pazvanīt policijai un pastāstīt par notiekošo situāciju. Arī pārējiem zēniem sāka mākt šaubas un aizdomas par Luisu, viņa dzīvi un lietām, ko viņš cenšās pasniegt kā realitāti. 

Vienu brīdi zēni pat centās... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
7.

Vienu brīdi zēni pat centās pierunāt Luisu, lai viņš atsūta bildi vai bilžu sērijas ar to, kā viņš pa īstam izskatās, ko Luiss, protams, neizdarija, aizbildinoties ar to, ka viņš taču ir slepenais aģents, neskatoties uz to, ka zēni viņam vairs neticēja. Viņi pat centās ar viņu satikties, taču katru reizi Luiss spēja atrast iemeslu tam, kāpēc viņš nevar viņu satikt.

Luisam pārstāja ticēt visi, izņemot Breku, jo Luiss priekš viņa bija kā vecākais brālis, kam ir viss par ko Breks varēja tikai sapņot. Ja zēnu starpā izvērtās strīds, Breks vienmēr bija Luisa pusē un Luiss to izmantoja. Vienā brīdī viņš pat izdomāja, ka Breka draugi runā viņam aiz muguras un vēl tikai sliktu un tas ir tikai tāpēc, ka viņi nestāv klāt Brekam, tam, cik viņš ir gudrs, lielisks. 

Lorinai ar vien vairāk un... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
8.

Lorinai ar vien vairāk un vairāk sāka nepatikt, tas kā Luiss izmaina Breku, bet Breks centās viņu pārliecināt, ka viņš ir labs cilvēks un viņam var uzticēties. Vienu dienu Lorinai pat bija čats ar Luisu, kura laikā Luiss sāka mācīt Lorinu kā ir jāaudzina Breks, kas, pašsaprotami, Lorinai nepatika un viņa bija apņēmības pilna pārtraukt Breka draudzību ar jaunieti.  Viņa atņēma viņam telefonu, datoru, bet Luiss, bija soli priekšā Lorinai un laicīgi nopirka Brekam telefonu, kuru izsūtija viņam pa pastu, lai viņi varētu kontaktēties arī tad, kad Brekam šī iespēja būs liegta. 

Lorina bija tik ļoti uztraukusies par notiekošo, ka salasija kopā Breka draugus un viņu vecākus uz sapulci, kuras laikā viņi izrunāja notiekošo situāciju. Luiss lika Brekam ierakstīt visu sapulcē runāto un aizsūtīt viņam ierakstu. Pēc kāda laika, Lorina atdeva dēlam atpakaļ viņa tehnoloģijas, jo redzēja, ka viss atgriezās vecajās slidēs. Breks atkal sāka uzvesties kā Breks. Bet tas bija klusums pirms lielās vētras...

Apmeram nedēļu pirms nāves... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
9.

Apmeram nedēļu pirms nāves Breks devās ekskursijā kopā ar klasi, kuru visi aprakstijā kā lieliskāko nedēļu viņu dzīvēs. Ekskursijas laikā Brekam parādijās viņa pirmā draudzene. Pēc ceļojuma, Breka tēvs Berijs kopā ar Breka brāli un māsām savāca viņu no lidostas un atzīmeja, ka Breks izskatījās ļoti laimīgs un apmierināts. Viņi visi devās pie Berija uz mājām. 

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pierunāt Breku satiekties ar Luisu, Luiss izdomāja savus lielākos melus, kā rezultātā Brekam nepalika nekādas citas izvēlēs kā tikai doties pie Luisa. 

Luiss paziņoja Brekam ka... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Breck Bednar lieta
10.

Luiss paziņoja Brekam, ka viņš drīz mirs un par cik Breks ir vienīgais cilvēks, kuram viņš pa tiešām uzticās, tad viņš vēlās pārrakstīt visas savas kompānijas uz viņa vārda, bet priekš tā, viņam ir jāsatiekās ar Breku, lai izrunātu visas formalitātes. Luiss pat izdomāja, kas Brekam ir jāsaka savam tēvam, lai viņš viņu palaiž uz "nakšņošanu pie Eda-skolas drauga". 

2014.gada 16.februārī Breks devās pie sava internetdrauga uz tikšanos..

0
176
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Green Arrow avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Izejas ola
  Green Arrow 29.01.19 11:57
11
0

Tā tik turpināt.   

Par rakstu likšanu, nevis par slepkavībām. Slepkavot ir slikti.   

Anonīms
Nu ja.. 30.01.19 22:05  
4
0
Daudzi pusaudži domā, ka vecāki neko nejēdz un jāklausa svešinieku, kuru neesi pat saticis.Naivums.
Rūtiņš Tūtiņš avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Sertificēts spoks
  Rūtiņš Tūtiņš 04.02.19 16:09
1
0

//////////////////////