Mūžīgais vakuums
Savukārt cilvēkiem, kuri no ļoti nopietnām zinātnēm ir patālu, svarīgākas ir tās pasaules ainas, kuras savā grāmatā „Viņa augstība universālais dabas saglabāšanas un attīstības likums” apraksta Mirošnikovs, sekas. Piemēram, tas, kā par realitāti kļūst aukstās elektrības iegūšana no vakuuma un iespēja uz tā bāzes radīt principiāli jaunu enerģētiku. Mirošņikovs paredz, ka tuvāko 3 – 5 gadu laikā dzinējs, kas no vakuuma sūknē enerģiju, var kļūt par visnotaļ parastu iekārtu jebkurā mājsaimniecībā, gluži kā veļas mazgājamā mašīna. Raugi, vienā vakuuma kubikcentimetrā ir tik daudz enerģijas, lai tās pietiktu tūkstoša mūsu Visuma radīšanai! Un kāda gan šeit var būt musinoša runāšana par enerģētikas krīzi?
Nesimetriskās pasaules fizika spēj radikāli mainīt skatījumu uz jau ierastām lietām, tādējādi efektīvi atrisināt virkni šķietami neatrisināmu jautājumu. Piemēram, ASV kādā pilsētā reiz sagruva jumts gigantiskai zālei, kurā satilpa līdz 4000 cilvēku. Izmeklēšanā speciāla lietpratēju komisija neatrada nekādas kļūdas ne projektā, ne brāķi celtniecībā, ne – kā to var sagaidīt no amerikāņiem – terorisma pēdas. Kārtējā mīkla – traģēdija bez acīmredzamiem iemesliem. Balstoties savā hipotēzē, Mirošņikovs izskaidro to un virkni līdzīgu atgadījumu – nogruvumus segtajās diskotēkās, teātra, kino un koncertu zālēs. Jāpiebilst, konkrētajā zālē tobrīd demonstrēja aizraujošu tā dēvēto bojeviku: tūkstošiem skatītāju vienlaikus un vienā vietā izbaudīja krietnas šausmas, kas savukārt neizbēgami rada iekšēju vibrāciju. Bet tik lielas cilvēku koncentrācijas dēļ šo rezonējošo vibrāciju spēks jau mērāms tonnās, šajā gadījumā tik lielās, kādām nebija paredzēts zāles jumta pārsegums.
Šī hipotēze ļauj piemeklēt arī citus noderīgus risinājumus. Piemēram, ikonas attēlu safokusē uz kādu bioloģiski aktīvu punktu, kā rezultātā rodas (vismaz daži tā apgalvo) ārstējošs efekts. Raugi, neskatoties uz visiem mistiskajiem pieņēmumiem un citiem jutekļiem, ikona esot uzskatāma par harmonijas enerģētisko nesēju, un organisma dziedēšana iestājoties tā intensīvas harmonizācijas rezultātā... Tiesa, neviens kaut kā nejautā: un kā tad paliek ar to nesimetriskās pasaules ainas ideju, kas tātad itin nemaz nav tik harmoniska, no kā jāsaprot, ka simetriskums, kas tātad simbolizē harmoniju, ir faktiski pretdabisks? Bet, lai šoreiz paliek šis tomēr ļoti būtiskais jautājums, sak, reliģiskās noticēšanas padarīšanas iedomai jau allaž liels spēks.
Katrā ziņā svarīgi apzināties galveno, proti – pasaule, kurā mēs dzīvojam, itin nemaz nav dabiski tik simetriska un harmoniska, kā to pauž mācību grāmatas, kuras vēl joprojām dodam mācīties saviem bērniem. Bet dzīvot bez šādām mācību grāmatām arī mēs paši vēl lāga neprotam, tikai regulāri pabrīnāmies, sak, kāpēc gan dzīvē nekad nav tā, kā raksta grāmatās...