563 karavīru lielie sarkano spēki kaujā cieta sakāvi, kaut gan viņu spēki bija visai nopietni- NKVD 5.strēlnieku divīzijas 143.pulka 2 bataljoni, mīnmetēju rota, automātistu vads, jātnieku-izlūku vads un sapieru vads - pavisam 382 karavīri ar diviem 82 mm un diviem 50 mm mīnmetējiem, pieciem smagajiem un 20 rokas ložmetējiem un vēl 181iznīcinātājs no vietējiem sarkanajiem.Jāpiebilst, ka NKVD 5. strēlnieku divīzija bija īpaši cīņai ar partizāniem apmācīts karaspēks. Turpretī partizānu komandieru vidū gandrīz nebija profesionālu karavīru- Pēteris Supe pēc izglītības agronoms, dienējis nebija, Ločmelis ( Dūze) - tautsaimniecības students, tāpat, Circāns(Vārpa) - Viļakas pagasta valdes rakstvedis, bijis karadienestā 30 gadu sākumā, Šaicāns ( Veldre) - Viļakas ģimnāzijas sargs un sētnieks.Vienīgi Broņislavs Sluckis (Indulis) bija beidzis Kara skolu kā leitnants. Bet arī viņam nebija kauju pieredzes. Bija tikai liela mīlestība pret dzimto zemi un naids pret okupantiem. Partizānu rindās bija 320 cīnītāju, krita 25. Naktī partizāni izlauzās no aplenkuma un organizēti atstāja cīņas vietu- lai turpinātu cīnīties mazākās grupās dzimtajā Abrenes apriņķī un arī visā Latgalē. Pirmajos pēckara gados mežabrāļi kontrolēja 90% Abrenes apriņķa teritorijas un sakanajiem tur burtiski zeme dega zem kājām. Latvijas komunistu partijas pilnvarotais Jānis Dīmanis 1946. gadā ziņoja partijas vadībai, ka Abrenes pagastā nacionālo partizānu dēļ neesot iespējams organizēt nedz padomju, nedz saimnieciskās institūcijas.
Sarkanie savās atskaitēs par Stompaku kauju piemin tikai to, ka arī viņu vidū "bija kritušie" (parastā sarkano versija atskaitēs bija- 1 kritušais, 1 ievainotais).
Vietējās galdniecības informācija liecina, ka esot bijuši steidzīgi nepieciešami 80 zārki...
Kritušos partizānus (sarkanarmieši izraka arī apbedītos) čekisti izlika Viļakā ielas malā un trīs dienas dzina vietējos iedzīvotājus atpazīt līķus. Viņu vidū bija arī nošautā partizāna Augustāna sieva. Viņa notrauca sniegu no sava vīra sejas...sakoda zobus un, papurinājusi galvu, atgāja malā...
Cauri gadiem saglabājies vietējo iedzīvotaju leģendārajai kauju vietai dotais nosaukums- Jaunā Berlīne.