Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
320

Vai Katrīna Lielā patiešām mira, seksuāli izmantojot zirgu?

Turpini lasīt rakstu un uzzini, kādos dīvainos un ne īpaši karaliskos veidos ir miruši valdnieki.

Raksta 1. daļa- Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki

Grieķijas karalis Aleksandrs... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
1.

Grieķijas karalis Aleksandrs I mira no inficēta pērtiķa koduma

Aleksandrs I 25 gadu vecumā veiksmīgi ieņēma Grieķijas troni, pateicoties politiskam gājienam 1917. gadā. Eiropa bija līdz ausīm Pirmajā pasaules karā un Aleksandra tēvs- Karalis Konstantīns I atteicās Grieķiju iesaistīt postošajā karā. Vēlāk gan sabiedrotie piespieda Konstantīnam atteikties no troņa, sava dēla labā, kurš bija kļuvis par sabiedroto marioneti. Grieķija ņēma dalību karā.

1920. gada 2. oktobrī, Aleksandrs pastaigājās savā īpašumā, kad pamanīja, ka viņa suns cīnās ar pērtiķi, kurš piederēja vienam no viņa darbiniekiem, cenšoties izšķirt abus dzīvniekus, kāds cits pērtiķis tikmēr iekoda viņam kājā. Brūce kļuva inficēta un Aleksandram bija asins saindēšanās.

Aleksndrs I mira 1920. gada 25. oktobrī, pēc vairaku nedēļu ilgām ciešanām.

Svētās Romas Imperators... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
2.

Svētās Romas Imperators saēdās nepareizās sēnes

Kā Svētās Romas Impērijas vadītājs, Kārlis VI bija viens no visspēcīgākajiem vadoņiem pasaulē, bet vara viņu nepadarīja nemirstīgu.

1740. gada oktobrī Kārlis pēkšņi nomira, pēc tam, kad bija apēdis indīgas sēnes.

Viņa nāve izraisīja daudzas kaujas Eiropā un tās kolonijās. Viņš kā mantinieci bija atstājis meitu Mariju Terēzi, bet viņai piespiedu kārtā nācās aizstāvēt savu mantojumu, jo sāncenši nebija gatavi pieļaut, ka sieviete varētu ieņemt Austrijas troni.

Anglijas troņa mantinieks... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
3.

Anglijas troņa mantinieks mira traģiskā burāšanas negadījumā, alkohola reibumā

Viljams Adelīns bija vienīgais piemērotais vīriešu kārtas mantinieks tēva, Anglijas karaļa Henrija I tronim. Pārējie Henrija bērni bija vai nu sievietes, vai vienkārši netbilda amatam, tādēļ visa Anglijas monarhijas nākotne balstījās uz Viljama pleciem.

1120. gada 25. novembrī karaliskā ģimene devās atpkaļ uz Angliju no Normandijas. Karalis jau bija devies ceļā citā kuģī. Viljams Adelīns kopā ar viņa pusmāsu Matildu un viņu pusbrāli palika Normandijā un plānoja atgriezties nedaudz vēlāk ar citu kuģi- "Balto Kuģi"- tolaik ātrāko burinieku flotē.

Viljams kopā ar savu pavadošo personālu kuģa komandai uzdāvināja vairākas mucas ar vīnu, un ilgi nebija jāgaida, līdz mucas sāka strauji tukšoties.

Kad kuģis jau bija ceļā, gan pasažieri, gan kuģa komanda bija ļoti stiprā alkohola reibumā. Kad princis reibumā skubināja kapteini, lai viņš mēģina apdzīt kuģi, ar kuru brauc tēvs, notika negadījums, kuģis stipri ietriecās akmeņos un strauji sāka grimt.

Lai gan Viljams sākotnēji veksmīgi nokļuva glābšanas laivā, viņš varonīgi metās atpakaļ, lai glābtu māsu. Izdzīvotāji trakodami mēģināja iekļūt viņa laivā, viņu beigu beigās noslīcinot.

Karalis Henrijs I tonakt zaudēja trīs bērnus, galu galā vinam nācās par mantinieci izvirzīt sieviešu kārtas atvasi- meitu Matildi. Pilsoņu karš bija ļoti liels pārbaudījums sieviešu kārtas valdniecei, tādēļ pie varas nāca viņas dēls, arī vārdā Henrijs, kurš visbeidzot nostabilizēja Anglijas monarhiju.

Valeriānam izpildīja... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
4.

Valeriānam izpildīja nāvessodu, liekot viņam izdzert kausētu zeltu

Viens no visunikālākjiem veidiem, kādā miris kāds dižciltīgais, pieder Romas imperatoram Valeriānam. Valeriāns izceļas ar to, ka bija pirmais Romas imperators, kuru sagūstīja kara laikā, kad Persijas karalis Šapurs I viņu turēja gūstā 260. gadā.

Valeriāns ieslodzījumā arī nomira, bet par viņa nāves veidu vēsturnieki vēl diskutē.

Vispopulārākais avots vēsta, ka Šapurs Valeriānam lika iedzert izkausētu zeltu, kas visticamāk iztvaicēja imperatora iekšas. Pēc Valeriāna nāves, Šapurs lika Valeriāna ķermenim novilkt ādu.

Francijas karalis mira... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
5.

Francijas karalis mira bruņinieku divkaujas dēļ

Henrijs II ieņēma vienu no visietekmīgākajiem troņiem Eiropā, kad viņu kronēja par Francijas karali 28 gadu vecumā. Viņš bija aktīvs karalis un gluži tāpat kā Henrijam VIII, viņam patika bruņinieku divkaujas.

1559. gada jūnijā Henrijs piedalījās divkaujā pret jaunu skotu- Mongomerijas grāfu. Kad abi cīnītāji metās viens otram virsū, Montgomerija šķēps caurdūra Henrija aci un ievainoja smadzenes. Viņš nedēļām ilgi mocījās, līdz nomira 1559. gada 10. jūlijā.

Katrīna Lielā mira no... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
6.

Katrīna Lielā mira no insulta, sēžot uz poda

Krievijas imperatores Katrīnas II, jeb Katrīnas Lielās nāve ir viena no visapspriestākajām un baumotākajām. Kāpēc? Jo viņas kalpotāji bija izplatījuši baumas, ka Katrīna Lielā mira, veicot seksuālas darbības ar arābu ērzeli. Lai gan tika atklāts, ka tā nebija, patiesība arī ir nedaudz apkaunojoša, bet ne tik skandaloza.

Īstenībā Katrīna lielā piedzīvoja insultu, sēžot uz poda, kas nebūt nav pati skaistākā vieta, kur varētu noskanēt cilvēka nāves zvans. Vismaz kāds no viņas kalpotājiem bija tik laipns un nogādāja imperatori līdz gultai, kamēr viņa vēl joprojām mocījās, jo gulta ir vieta kur viņa nomira, 1796. gada 17. novembrī.

Skotijas karalis Aleksandrs... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
7.

Skotijas karalis Aleksandrs III nakts vidū nokrita no zirga

Gandrīz četras desmitgades pie vars bijušais Skotijas karalis Aleksandrs III saglabāja Skotijas autonomiju neskatoties uz Anglijas un Norvēģijas agresiju. Bet šis cienījamais valdnieks piedzīvoja ne tik ļoti cienījamu nāvi.

1286. gada martā 44 gadus vecais monarhs devās ārpus Edinburgas, lai satiktu savu jauno franču sievu Fifā. Karaliskā ballīte bija jau iegriezta, kad pēkšņi mainījās laikapstākļi, tie kļuva pat bīstami.

Aleksandrs pazuda no pārējiem un tika atrasts miris nākamajā rītā. Uzskata, ka karaļa zirgs paslīdējis uz akmeņiem un nometis Aleksandru zemē, tādēļ Aleksandrs lauza sprandu un mira.

Viljams Rudais medību laikā... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
8.

Viljams Rudais medību laikā pats kļuva par medījumu.

Viljams II, iesaukts par Viljamu Rudo, veiksmīgi pārņēma Anglijas troni, pēc viņa tēva Viljama I Iekarotāja nāves 1087. gadā. Gluži kā tēvs, Viljams nebija karalis, kas visiem ļoti patika, tādēļ, kad viņš nomira medību laikā 1100. gada augustā, visiem uzreiz rdās aizdomas par slepkavību. Bultu, kura viņu nogalināja, bija izšāvis kāds no viņa paša vīriem.

Pēc tam, kad karalis tika tīši vai netīši sašauts, visi viņa biedri panikā aizbēga no notikuma vietas. Ir stipras aizdomas, ka slepkavību pasūtījiis Viljama brālis.

Harolds Godvinsons saņēma... Autors: Artemiis Muļķīgākās un necilākās nāves, kādās miruši valdnieki | 2. daļa
9.

Harolds Godvinsons saņēma bultu tieši acī

1066. gadā Viljams I Iekarotājs ieņēma Angliju, ieņemot Harolda Godvinsona, pēdēļā Angļu-Sakšu karaļa, troni. Godvinsons un Viljams satikās Heistingsas kaujā, kurā abas armijas lēma Anglijas likteni.

Slavena leģenda vēsta, ka Godvinsons tika nogalināts, kad kāds normandietis viņa acī iešāva bultu. Bet bulta acī bija tikai Godvinsona problēmu sākums. Kad bija skaidrs, ka sašautais ir Anglijas karalis, normandiešu karavīrs sakapāja karaļa ķermeni gabalos.

 

Paldies, ka izlasīji šo rakstu, vairāk rakstu manā profilā!

0
320
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
giba@speles avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Krustvardu recidivistsMedaļa Brīvlaiks
  giba@speles 14.08.18 17:02
7
0

Nu nāves kā nāves, viss tāpat kā mūsdienās....alkohols, kautiņi, indīgas sēnes, nodevība, bīstami dzīvnieki, drošības tehnikas neievērošana , un insults no "spiediena" sēžot uz poda.   Tu vari būt monarhs vai puse no dieva, bet pļāvējs ar izkapti liks pēc gadsimtiem pasmaidīt publikai par tavu nāvi.

Bet raksts atkal uz GOOD!  

 

Babadūks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Babadūks 15.08.18 01:46
5
0

Kārtējais izcilais raksts no manas mīļākās autores ++++   

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 14.08.18 15:37  
3
0
Atkal interesanti! Es pat nezinu, kurš ir visnecilākais no šiem veidiem! Raksts- Super!
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 14.08.18 20:35
3
0

Labs raksts    +

Laima Jansone avatars
Medaļa Visskaistākajai sievieteiMedaļa SpoksMedaļa Zebra
  Laima Jansone 15.08.18 11:53  
3
0
Nāvessods ar zeltu ir tik smalki😐, bet nomirt, kamēr sēdi uz poda-traki😳
Artemiis avatars
Medaļa ArheologsMedaļa ArheologsMedaļa Arheologs
  Artemiis 15.08.18 13:31
2
0

atbildot uz Laima Jansone komentāru " Nāvessods ar zeltu ir tik smalki😐, bet... "

šaubos, vai ir ļoti smalki nomirt, ja tev rīklē tiek ieliets izkausēts zelts, kas noteikti ir pāri kādiem 1 000 grādiem...    

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 14.08.18 13:14
1
0

2. Te noteikti ir runa par Vācu Svētas Romas impēriju, un, kā zināms, tad imperatoram tajā bija visai maza ietekme.

4. Henrijs un Francijas karalis, kaut kā dīvaini izklausās, bet ir tāds fakts jā