local-stats-pixel fb-conv-api

Krievu nozagtās idejas.101

1038 17

Visas lietas kas ir šajā rakstā , tu domāji, ka ir krievu izgudrojums? Nekā! Visas idejas ir nospertas!

1038 17 101 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 101

0/2000

Fiata patentu krievi oficiāli no Itāļiem nopirka. Tā ka tur nekas nav zagts. Ne pa velti pirmās "kapeikas" pat tika sauktas pa itāļu. laikam pat kautkādas līnijas no itāļiem pat nāca.

49 0 atbildēt

piemet klāt seriālus,ko mums te kruķī pa tv.

tai par bukiniem ne tikai tēli,bet viss ir 100%nokopēts no ''precējies ir bērni.''

31 2 atbildēt

Par AK mazliet palabošu. Nevis Aleksandrs Kalašņikovs, bet gan Mikhails Kalašņikovs. Bet pluss no manis. emotion

23 1 atbildēt

Patiesībā AK mehānisms bija pavisam citāds nekā StG, StG nebija uzticams ierocis tā sarežģitās konstrukcijas dēļ. Kalašņikovs izveidoja daudz vienkāršāku un uzticamāku mehānismu, bet citādi jā, izskats ta gan ir no StG. Ja salīdzina M1A4 (emku) ar StG, atradīsi vairāk līdzibas ar sturmgeveru nekā ja StG salīdzināsi ar AK

18 0 atbildēt

chaliit, migam var ir taa pati tehnologija, krieviem pirms tam nebija ne jausmas ka tadu uztaisit, atspole ja pa 30% lielāka tas jau neko nenozime, apskaties kadas iekshas vinām abam ir, gandriz vienadas

Nevajag muldēt buļa kakas, ja neko nesaproti.

17 3 atbildēt

Amerikāņu seriāli,piemēram, visi tēli no ""Visi mīl Reimondu"

14 0 atbildēt

Par Energija BURAN un Amerikāņu atspoli nepiekrītu, Līdzīgi tie liekas tika ārēji, taču koncepcija ir ļoti atšķirīga.. Kautvai elementāri nesējraķete Energija, tā bija kardināli atšķirīga no ASV piedāvāta, kautvai tikai tapēc ka ar to kosmosā varēja uzšaut ne tikai atspoļkuģus, bet jebkuru citu kravu, turklāt tā bija moduļu raķete, un vajadzības gadījumā ar papildu pāatrinātājiem varēja pacelt tiem laikiem neiedomājamas kravas 300  tonnas Pats Buran arī tika veidots kā kosmosa kuģis Robots kurš pats spēja Sevi nosēdināt, Amerikāņi tikai tagad kautko līdzīgu sāk izmēģināt, Turklāt Burana viens no galvenajiem projektētājiem LAzinskis, jau 10 gadus iepriekš jau gatavoja programmu "Spirāle". Ko nozīmē Bišķi labāki Dzinēji??? Kas tā ir par frāzi?? Galvenā fišķa bija tāda ka Buran bija paredzēts nosēdināt ar ieslēgtiem dzinējiem atšķirībā no atspoles kura planēja līdz  lidlaukam..  Un ideja par Kosmosa atspoli jau bija izdomāts sen un staprcitu Krievija, idejas autos Calkovskis,,, Vienīgais ko viņš tajā laikā nesaprata cik liels paātrinājums būtu nepieciešams.

A Par kalašņikovu Vispār nav vērts Runāt ir Jābūt pilnīgam diletantam, lai pateiktu ka Kalašs ir nošpikots no STG... Vai Cienijamais Raksta Autors ir jaucis kādu no šīm šautenēm, acimredzot nav tadēļ arī ir COpi PASTE tikpat labi var pateikt ka SIG Sauer ir špikots no kalasha jo tur ari ir izmantots tas pats gāzes novadīšanas princips... Kalaša Galvenā atšķirība, un galvenais Ir Aizslēga rāmja Gāzes Virzuļa un paša Aizslēga mehānisma darbība, tas kā tie ir projektēti ubn kā tie strāda.... STG tās ir neskaitāmas atsevišķas detaļiņas, kamēr kalašam tas būtībā ir 3 lielas detaļas.  Papēti to mazliet un tu sapratīsi ka līdzība ir tikai ārēja.

Kas attiecas uz žiguli tad Krievs nevis špikoja bet Tupa nopirka daļu Fiat rūpnīcas.... Un Par Tušku tur bija drīzāk spiegošanas skandāls, jo projekts tapa lielā steigā Turklāt inžinieri nopūdēlēja ar dzinēju izvietojumu kā dēļ Tu ļoti ātri sasvērās grīstē no kuras to nevarēja izvadīt..

Karoč Raksta Autoram iesaku stingrāk papētīt... Par tādu Lietu Kā ENERGIJA Buran, vispār lai izdarītu secinājms ir jālas daudz un dikti un kautkas tomēr ir jāsaprot, nu nevar šitā plūtīt, par lietām ko nesajēdz..

16 2 atbildēt

1. krievi nopirka patentu (tātad nav zagts) 5. kalašņikovs ir jaudīgāks un kompaktāks (zagts būtu ja viņš būtu identisks)

12 0 atbildēt

var jau teikt zagts un tā būs taisnība daļēji, bet vai tad divritenis no jauna jāizgudro. Tad jau visi philips, bosh, severin ir zagļi, jo ražo gan pēc izskata, gan pricipiāli vienādus gludekļus  

9 0 atbildēt

Tika pirkta Rūpnīca tak paši itaļjaškas pārdeva visas savas Skices ar visām iekārtām..

Kas Tu domā viņi tāpēc tik ilgi to kapeiku tur piļija, ka nevarēja uzzīmēt ko jaunu? Nē tapēc ka Stanoki atļāva būvēt tikai Kapeikveidīgus aparātus.. Un paši itāļi vēl ilgi ņirdza ka vēl nekad nevienu tā nav apjājuši ka komuņagas emotion

9 0 atbildēt

1, Mig, tikai dzinejs bija vācu. A ja tu nezinaji, amerikāņu reaaktivais dzinejs radas no vacu dzinejiem arī.

2. Buran nebija nozagsta ideja, krievus nodirsa ka vini nevar uzbuvet kaut ko tik labu, un vini uzbuveja vl labak, jo Buran var bezpilota rezima uzlidot auksa un nosesties atpakal

7 0 atbildēt

FIAT 124 patentu nopirka no italiem ,kuri ari palidzeja uzstadit iekartas auto razosanai.Faktiski nopirka visu auto rupnicu(iekartas, konveijeru utt).PSRS auto tika izlaists ar marku ,,ziguli,,-pec vietas,kur uzbuveja rupnicu, nosaukuma.      NEKADA SAKARA AR ZAGSANU-tas bija PIRKUMS ar tiesibam talakai izstradei.     Mig-15,reaktivais iznicinatajs.1946Gg.PSRS delegacija ieradas Anglija,A.I.Mikojans(aviakonstruktors) ,V.J.Klimovs (dzineju specialists).Anglija tolaik skaitijas lielakais reaktivo dzineju ,,specialists,,un razotajs.No firmas ROLLS-ROIS tika nopirkti 55 reaktivie dzineji,tris variantos.Tos izdevas veiksmigi nokopet un tika sakta dzinejuRD-45,RD-45FunRD500 razosana.MIG -15(MikojansunGurevics) ar dzineju1TRD RD-45F Koreja,,nolika pie vietas,, AmerikanuF-86SEIBRS.1872-vas gaisa kaujas tika notriektas 1106 lidmasinas,apmeram 650  -Seibrs-F86,zaudejot ,,tikai,,335 Migus.Ta ka kara tehnika bija slepena,nevajadzeja nekadus patentus un licences,vareja zagt idejas un kopet uz nebedu....Atceramies-dzinejus iepirka  noROLLS-ROIS.Vai bija zagsana un no ka, spriediet pasi.          Par TU144 un Konkord gruti spriest.Parak dazadas lidmasinas un to tehniska uzbuve.Viens gan ir skaidrs,sacensiba bija uz ,,atrumu,,Rietumi parasti neslepa informaciju par notiekoso,un visa pasaule zinaja kad un kur  planots  pirmais lidojums virsskanas pasazieru lidmasinai.PSRS paklusam pasteidzas pirma unTU144 pacelas gaisa atrak.Tacu liktenis nebij labveligs TU144.Katastrofa Francijas aviosalona laika,velak vel katastrofa,un ar to ari bija pielikts punkts TU144.Kurpretim Konkord tikai nesen partrauca(diemzel) lidojumus.Ja te kas tika zagts ,iznemot pasu ideju,tad merkis netika sasniegts.   Ideja par daudzreiz lietojamo kosmisko aparatu ir sena .Amerika vienmer skaitijusi naudu un doma par kosmosa aparata vairakkarteju izmantosanu tai bija tuvaka, neka PSRS.Tadel vini ari pirmie to istenoja,un PSRS nogaidija,lai redzetu kas iznaks.Protams pec tam ariPSRS gribeja sev lidzigu aparatu,ko ari uzbuveja.Tacu tas tikai izskatas lidzigs Amerikanu SPACE SHUTLE UN NOTEIKTI NAV KOPIJA.Tiri tehniski pavisam cits aparats.Ari uzdevumi tam bij planoti atskirigi.ARI NEREDZ ,KA BUTU KAS ZAGTS.     AK 47UN STG44 -divi uz viena principa darbojusies ieroci.Kalasnikovs prata savu automatu nostradat lidz pilnibai,bet parSTG44 zin tikai retais.Ja ari Kalasnikovs ,,aiznemas,,ideju no STG44,tad tas tikai nozime ,ka vins ,,no suda iztaisija konfekti,,.Fricim tak neviens neliedza izdarit to pasu,tatad pietruka kaut ka......          raksts butu labs ,ja nosaukums butu cits,kaut vai,,LIDZIGU IDEJU DAZADI IEMIESOJUMI,,   .

6 0 atbildēt

Par Lada tu kļūdies - krievi to nopirka. Vienīgi vecais FIAT vienmēr bija kvalitatīvāks par Kapeiku. Kāpēc? Tāpēc, ka kapeiku ražoja ar krievu tehnoloģijām.

6 0 atbildēt

A es nozagu kaiminja divstavigas siltumnicas skicesemotion

6 0 atbildēt

Par Buran, šitam aparātam ārējais korpuss kura galvenais uzdevums bija pasargāt kuģi no lielām temperatūrām nosēšanās laikā tika izgudrotas Latvijā. Lai cik neticami tas neliktos bet šis materiāls iztur vairāk kā 5000 grādu pēc celsija un ir izgatavots izmantojot kokšķiedru. ASV šādas tehnoloģijas nav pat šodien.

6 0 atbildēt

Cik tad ir vacu magazinas ietilpiba? Kakasam vareja 30, 45 patronu "radzinu ielikt", bet ja karojas pasaudities krietnak 70 patronu apala magazina dereja. Par izturibu vispar nerunasim, krievu armija, musu izlukrotas vajadzibam(demonstracijai), tika noziedots 1(emotion, tikai viens) automatins, tika izsauti 8 3desmit patronu radzini, 5 45paronu radzini un 4 70patronu apalie bunduli- sauts tika automatiskaja rezima, ar paris sekunzu partraukumu magazinu parladesanai, veica oficieris ugunsdrosos cimdos, saujot treso 45 patronu radzinu aizdegas atpakalgajiena virzula(gazovaja trubka) koka aizsargdalas, saujot beidzamo-70 patronu magazinu- nokileja, paguva 5 patronas izsaut, zel agregata, bet isturiba nezeliga.

 

 

 

 

6 0 atbildēt

Tie ir radoši un pat asprātīgi uzlabojumi, ko ne vienmēr jāsauc par zagšanu. AK-47 nemitīgi padomju konstruktori uzlaboja, samazināja utt., un tos pirka (un arī ražoja) daudzviet pasaulē, nevis neveiksmīgo Stg-44.

Buran dzinēji nav labāki, bet citādāki gan, kā Shuttle: daudzreiz lietojami, ar gaisu un petroleju. Shuttle ar oksidētāju, ūdeņradi un vienreiz lietojami, otrreiz nevar pacelties, ja nesanāk labi piezemēties. 1. pakāpes nesējraķetes arī  vienam 2, otram 4. Bet kuģa garums gan tik par dažiem cm atšķīrās. Bet Buran bija tikai 2 kuģi, un tikai viens 1 x kosmosā. ..

Vēl pie tādām ārzemju idejām varētu pieskaitīt arī krievu Moskvičus, kas vēl daudzus gadus saglabāja savu priekšteču Opeļu dizainu - tās bija pēc kara no Vācijas izvestās iekārtas un tehnoloģija, tāpat kā MiGu dzinēji.

5 0 atbildēt

Krievija - lielākā valsts pasaulē, bet ar tehnoloijām neizceļas, visu ieperk no rietumiem, tā jau ir, Krievija ir viens liels bendzīntanks, baigi lepni jau ar visu leilās, bet reāli, nav ar ko, viss no kā ir aizgūts, nopirkts. Tupa valsts!

7 2 atbildēt

murgo vai lai nu kā bet psrs no itāļiem nopirka linenci no fiat. Piedevām fiat inzinieri palīdzēja cel razošanas iekārtas, kā arī pirmos auto.P.s pirmajiem vaj bija itālijā ražotas detaļas.

5 0 atbildēt
Nerunāsim arī par amerikāņiem, kuri arī daudz ko nošpikoja no vācu inženieriem. Vācijas dēļ militārā tehnika uzlabojas divkārši.
4 0 atbildēt
« 1  2  3  4 »