Miegs - bioloģiska nepieciešamība tāpat kā smaidīt, ēst.. Kamēr esam nomodā, izjūtam sevi kā indivīdu, bet kad esam miegā - saplūstam ar Visuma bezgalību.
Kas notiek laikā, kamēr tu guli?
Miegs - bioloģiska nepieciešamība tāpat kā smaidīt, ēst.. Kamēr esam nomodā, izjūtam sevi kā indivīdu, bet kad esam miegā - saplūstam ar Visuma bezgalību.
Kas notiek laikā, kamēr tu guli?
Temperatūra pazeminās.
Miega laikā ir pazemināta ķermeņa temperatūra. Pirms aizmgišanas Tava ķermeņa temperatūra krīt, jo tas tavām smadzenēm liek atbrīvot ''miega hormonu'', kas atbildīgs par diennakts ritmu. Ir novērots, ka viszemākā temperatūra ir 2:30 naktī.
Guli un tievē.
Jā, tā tik tiešām ir taisnība. Miegā cilvēks zaudē svaru. Ne tikai svaru, bet arī šķidrumu elpojot un svīstot. Dienā arī tas notiek, bet to ietekmē uzņemtais ūdens un pārtika. Ja gribi tiešām notievēt - guli vismaz septiņas stundas.
Guli un audz.
Miega laikā tu spēj augt. Nē, tu nepamodīsies kā gigants, bet būsi paaudzies par niecīgu daļu, jo mugurkaula diski izplešās. Un uz mugurkaula diskiem, cilvēkam guļot, nespiež svars kā tas notiek stāvot.
Atpūšās sirds un asinsvadi.
Kamēr tu mierīgi čuči, atpūšās arī sirds un asinsvadi. Kamēr tu guli, tava sirds pumpē ievērojami mazāk asiņu. Asinsspiediens samazinās un sirdsdarbība palēninās. Miegā laikā asinsvadi un sirds atjaunojās.
Notiek miega paralīze.
Ikviens, kurš ciena mistikas sadaļu ne vienu vien reizi būs lasījis par astrālo ceļošanu un miega paralīzi. Tas viss tā arī ir. Muskuļu paralīze tevi pasargā no straujām kustībām arī pārējās miega stadijās. Pretējā gadījumā, tas varētu būt pat bīstami, jo tu taču nezini, kas īsti notiek tavā galvā miega laikā. Tādēļ tā ir laba un pat ļoti nepieciešama muskuļu paralīze.
Raustās acis.
Miega laikā raustās tavas acis. To zinātnieki nespēj pagaidām izskaidrot, bet ir to novērojuši. Visticamāk, tas ir saistīts ar sapņiem, kurus redzi.
Guli un uzbudinies.
Gan vīrieši, gan sievietes miega laikā spēj uzbudināties. Tas ir saistīts ar to, ko tu redzi savos sapņos un arī ar to, ka smadzenes kļūst aktīvas, kas savukārt prasa vairāk skābekli. Rezultātā asins plūsma ķermenī palielinās, arī dzimumorgānu rajonā.
Norauj kādu gāzīti.
Tā ir. Miega laikā tavi anālās atveres muskuļi ir atslābināi un gāzītēm jeb dažreiz ziloņa brēcieniem ir vieglāk izkļūt laukā. Bet miegā tu to nespēj just. Ne pa velti ir izgudroti ugunsgrēka trauksmes zvani un dūmu detektori dzīvokļos, lai laikā kad guli, tie varētu piefiksēt , piemēram dūmus.
Guli un paliec jauns.
Kamēr tu guli, strādā kolagēna fabrika. Kā iepriekš noskaidrojām, miegā tiek palaists augšanas hormons, tātad aug arī ādas kolagēns. Nu, kolagēns ir tas, kas stiprina asinsvadu sieniņas un piešķir ādai elastību. Pirms gulētiešanas lieto mitrinošus sejas krēmus, kas satur retinolus un retinoīdus, jo tie palielina kolagēna daudzumu, cīnās ar pigmentu problēmām un krunciņām.
Man trešdien trīs reizes ļoti patīkami iedūra tieši sirdī. Super sajūta. Un vēl ceturto reizi, tas vispār bija kaut kas, pasaulē labākā sajūta.