50

 1333  18

Šķiet, ka lielākā cilvēku daļa, kaut reizi savā mūžā, ir melojuši vai sagrozījuši kādu faktu. Tas tiek darīts daudzu iemeslu dēļ – lai iegūtu slavu, lai to nezaudētu, lai izvairītos no atbildības, pat - lai kādam būtu vairāk vai mazāk sāpīgi. Arī vecā, labā naudiņa netiek likta pēdējā vietā.

Otrā daļa ŠEIT

Komentāri 50

0/2000

super!!!    ++

 3  0 atbildēt

cepuri nost , labs apkopojums ;)

 3  0 atbildēt

Interesants raksts!

 3  0 atbildēt

Ritigi intresanti+++

 3  0 atbildēt

+6

 5  2 atbildēt

Interesanti ++

 3  0 atbildēt

šo visu izlasot sajutos mazliet apčakarēta :D

 2  0 atbildēt

Interesting :D 

 2  0 atbildēt

:O labs :)) ++

 2  0 atbildēt

Kolosāls raksts

 2  0 atbildēt

nu interesanti katrā ziņā :)

davar par citplanētiešiem kautko vairāk :D

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

9. nav taisnība.. skatījos dokumentālo filmu, kurā nespēja apgāzt šī video patiesumu..

 1  0 atbildēt
👍
 0  0 atbildēt

un tagad jau arī turpina viltot ar vien vairāk, un visu ko tik var iedomāties. Un tehnoloģijas labākas, ka katrs skolnieks var uztaisīt sensācijas feiku par ieliktajām bumbiņām   

 0  0 atbildēt

6 - Flemings atklāja pašu penicilīnu nevis to ko, ar to var darīt. Efekts bija sen zināms, bet neviens nezināja kas rada to efektu.

7 - Einšteins strādāja patentu birojā, tur viņš lasija patentus un smēlās no tiem idejas. Viņam bija rets talants savienot kopā to ko citi redz tikai pa daļām. Viena maza teorija, otra maza teorija... Viņš tās salika kopā un radīja vispārīgo relativitātes teoriju. Tas ir viņa ieguldījums & sasniegums, protams ka viņš negribēja atklāt ka patiesībā tikai salicis kopā info.

9 - daudzi zinātnieki no daudzām valstīm ir pētījuši to video. Secinājumi - Tas NAV cilvēks. Varbūt gorillas un šimpanzes krustojums, bet ne cilvēks. Neatbilstošas ķermeņa proporcijas, Neatbilstoši soļi, turklāt gan video redzamā kustība, gan pēc pēdu nospiedumiem noteiktais svara sadalījums ejot liktu cilvēkam nokrist, nevis saglabāt līdzsvaru. Ja nu vienīgi cilvēks tā staigājis visu mūžu... Tur nav rāvējslēdzēja!

10 - tās izmaiņas lika dart komunisms, tas ir tikai pašsaprotami. Tā nav skaitāma kā faktu falsificēšana!

 2  2 atbildēt

7. Visās zinātniskajās grāmatās ir teikts, ka tieši Alberts Einšteins (Albert Einstein) izstrādāja relativitātes teoriju. Vai tiešām tas ir tā un kurš īstenībā to izdarīja? Ne visi zina, ka Anrī Puankarē (Henri Poincare) stāvēja pie šīs teorijas pirmssākuma un vēl krietni ilgi pirms Einšteina noformulēja relativitātes principus. Pats Einšteins ļoti ilgi noliedza, ka ir pazīstams ar Puankarē darbiem. Viņa daudzskaitlīgajos zinātniskajos darbos (30 grāmatas un 500 raksti) neviens neieraudzīs jebkādu atsauci uz Puankarē.

...............

 

Great minds think alike?

 0  0 atbildēt

Pats Einšteins ir teicis, ka oriģinalitātes pamatā ir spēja prasmīgi noslēpt savus avotus. Tā kā nekas pārsteidzošs.

 0  0 atbildēt

karoch par galileju piekriitu un hitleru un einshteinu ir ok..........bet nu attieciiibaa uz sniega cilveeku......da cmoon 999 gadaa ieradziiija raaveejsleedzeeju........kroch shitaa hipoteeze ir vnk banaalaa skeptikju uzspuusta piile un neviens par to nezin patiesiibu ir taadi vai nav.......... a raksts labs

 0  0 atbildēt

Nu daži fakti tomēr velk uz sazvērestības teorijām, bet tādi kā pēdējais, gan ir interesanti :)

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »