Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
1561

Autovadīšanas teorētisko eksāmenu nokārto 951 reizē, citam tik 100 metri jānobrauc un tiesības jau ir rokā. Citā valstī 3 gadi autoskolā !

Dažiem cilvēkiem autovadītaja apliecības iegūšana sagādā lielas mokas.Savukārt dažās valstīs vadītajā apliecību iegūt ir neticami viegli un citās atkal tas ir ļoti sarežģīti.

Elektroautomobīļu vēsture 1835. - 2013. !!!

Kāds 40 gadus vecs anglis... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
1.

Kāds 40 gadus vecs anglis autovadīšanas eksāmenu kārtoja veselas 38 reizes. Eksāmeni viņam izmaksāja 2.356 mārciņas. Vīrietis gan nokārtoja eksāmenu 39 reizē.

Vēl kāds vīrietis Pīterboro... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
2.

Vēl kāds vīrietis Pīterboro (Anglijā) jau ir pamanijies izgāzties teorētiskajā eksāmenā veselas 84 reizes.

Angliete no Eseksas jau ir... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
3.

Angliete no Eseksas jau ir izkritusi 105 teorētiskajos eksāmenos. Lai nokārtotu teorētisko eksāmenu ir jāatbild uz 43 jautājumiem no 50. Pavisam teorētiskajā testā ir 1000 jautājumi un tas nozīmē, ka  šī sieviete atbildējusi nepareizi arī uz tiem jautājumie kuri viņai jau ir bijuši iepriekšējajos teorētiskajos eksāmenos.

Jautājums ir  vai vispār vajadzētu laist automašīnai klāt cilvēku, kas ir izgāzies teorētiskajā eksāmenā veselas 105 reizes.Šo sievieti pat putekļu sūcēja tuvumā nevarētu laist ?

Šī sieviete jau ir iztērējusi vairāk kā 3000 mārciņas neveiksmīgi liekot teorētiskos eksāmenus. Par to viņa būtu varējusi iegādāties kādu nelielu, lietotu automašīnu.

Dienvidkorejas iedzīvotājai... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
4.

Dienvidkorejas iedzīvotājai Ča Sa Sūn pēc 950 reizēm izdevās nokārtot autovadītāja eksāmenu pirmo - teorētisko daļu! Ča Sa Sūn, izdevās savākt minimālos 60 puntkus un viņa tika pielaista pie autovadīšanas eksāmena . Dienvidkorejietei 2009.gadā tiesības beidzot izevās iegūt pēc tam , kad viņa bija jau izkritusi 950 reizes teorētiskajos eksāmenos. Viņa teorētiskos eksāmenus mēģināja nokārtot jau kopš 2005.gada. Otra eksāmena daļa - auto vadīšana sievietei prasīja 10 reizes.

73 gadus vecā korejiete nodarbojas ar produktu tirdzniecību.Iepriekš viņai nācās stumt preces ar rokas divričiem, taču neatlaidīgās sievietes sapnis bija nopirkt automašīnu un nolikt vadītāja tiesības.

Dažās valstīs autovadītaja... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
Autors: Foto: © SPCA
5.

Dažās valstīs autovadītaja apliecību iegūt ir neticami viegli, savukārt dažās tas ir grūti izdarāms.

IndijaBieži ir nācies... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
6.

Indija.

Bieži ir nācies dzirdēt pat to cik Indijas satiksme ir bīstama un briesmīga, gan no paziņām, kas paši ar šausmām ir izbaudījuši Indijas satiksmi uz savas ādas, gan no dokumentālajām filmām un  daudzām smieklīgām fotogrāfijām.  Diemžēl pēdējā laikā Indija ir zaudējusi savu šarmu un ieguvusi nelabu slavu dēļ daudzajām grupveida indiešu un ārzemnieču izvarošanām.

Indijā dzīve ir ļoti grūta, taču autovadītaja apliecības iegūšana šajā valstī uzliek mīksto kvantu fizikai ! Indijā autovadītaja apliecību var iegūt no 18 gadiem, ja ir vecāks par 50 gadiem, tad obligāti ir jāiziet pilna medicīniskā pārbaude. Indijā, lai iegūtu autovadītaja apliecību vajag nobraukt tikai dažus simts metrus pa taisnu ceļu,  pagriezties pa labi un pa kreisi, nobraukt neko neaizķerot un vadītaja apliecība ir rokā.Tikai nesen tika nolemts, ka inspketoram eksamēna laikā ir jāatrdoas automašīnā, jo pirms tam inspektors varēja vērot eksamēnu no malas. Ja nu kādam arī tas ir par grūtu, tad Indijā var pavisam mierīgi iegādāties autovadītaja apliecību, lai varētu braukt ar ko vien vēlies bez jebkādām problēmam un eksāmeniem.

ĒģitpeLai iegūtu vadītāja... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
Autors: Foto: © SPCA
7.

Ēģitpe.

Lai iegūtu vadītāja apliecību Ēģiptē ir tikai jānobrauc 10 metri uz priekšu un 10 metri atpakaļgaitā, izvairoties no šķēršļiem. Nesen eksāmens tika papildināts ar 10 teorētiskajiem jautājumiem no kuriem obligāti ir jāatbild uz 8, kā arī eksāmenam tika pievienota figūra "S - Čūska".

MeksikaMeksikā sasniedzot 18... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
Autors: Foto: © SPCA
8.

Meksika.

Meksikā sasniedzot 18 gadu vecumu, var saņemt autovadītāja apliecību, parakstot papīrus, ka māk vadīt automašīnu. Apliecība tiek izsniegta uz 3 gadiem un ar to var vadīt motociklus un automašīnas līdz 3.5 tonnam. Izņemums ir Sakatekasas štats - Meksikā, lai saņemtu vadītaja apliecību, jaunajiem autovadītajiem obligāti ir jānokārto rakstisks eksāmens.

Grieķu Simi salaUz scaronīs... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
Autors: Foto: © SPCA
9.

Grieķu Simi sala.

Uz šīs mazās Grieķijas saliņas, lai iegūtu autovadītaja apliecību ir jānobrauc 500 metri, sākot no pilsētas pulksteņa.Jābrauc gar ostu, braucot taisnā virzienā līdz pilsētas laukumam, tad jāapgriežas un jābrauc atpakaļ. Viens eksaminējamais pamanījas izkrist veselas 9 reizes, tādēļ, ka apstājās eksāmena vidū, lai papļāpātu ar savu garāmejošo paziņu.

SomijaSomija valsts kurā... Autors: Werkis2 Autovadīšanas eksāmenu nokārto 951. reizē, citam tik 100 metri jānobrauc
Autors: Foto: © SPCA
10.

Somija.

Somija valsts kurā dzimuši ļoti daudzi izcili autosacīkšu braucēji. Izrādās, ka somi nebūt nepiedzimst par autosacīkšu braucējiem, bet visas prasmes apgūst autoskolā, jo, lai saņemtu pilnas B kategorijas autovadīšanas tiesības Somijā ir vajadzīgi 3 gadi. Ir nepieciešams iziet braukšanas kursus dažādos laika apstākļos, ziemā, vasarā, slapjā laikā, naktī, jāmak tikt galā ar dažādām problēmām, piemērām, kā rīkoties situācija, kad pārsprāgst riepa un dauzām citām sarežģītam situācijām, kas var rasties uz ceļa - sānslīde u.t.t.

Sākuma ir jānokārto teorētiskie eksāmeni un jānobrauc 18 stundas, pēc kā tiek piešķirtas pagaidu tiesības uz diviem gadiem un jaunais autovadītajs nedrīkst savākt divus soda punktus. Pat, ja tiek iegūts viens soda punkts var nākties atgriezties autoskolā un sākt visu no sākuma.

Vēl ļoti grūti vadītaja apliecību ir iegūt Vācijā un D -Āfrikā. D-Āfrika pat par pārāk skaļu rokas bremzes pavilkšanu var izkrist eksāmenā.

1
1561
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [88]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
bamsy avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  bamsy 15.01.14 19:23
38
1

Par laimi, man tas viss ir beidzies!

Melleny avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Melleny 16.01.14 20:20
26
0

Pārdodu mašīnu. bmw x5. sarkana. lēti. 

pārdodu, jo sieva nolika tiesības. Ar astoto reizi..

spoku dienas joks

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 15.01.14 19:00
25
0

Neveiksminiekiem angļiem vajadzētu adoptēt suncīti no Jaunzēlandes suņu patversmes- būtu no ka mācīties braukt ! 

dvpzdu avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Veiksmes lāde
  dvpzdu 16.01.14 00:02
20
0

Visur vajag ta kaa pie somiem ! :D Savadak dazas labas vietas cilveki karto eksamenus pa 30 un vairak reizem un tapat nespej tikt pie vaditaja apliecibas ! Tadiem manuprat nudien nav ko darit pie auto stures !

Latvietis96 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  Latvietis96 15.01.14 18:23
15
0

tas video bija ahūns :D:D

VISUMS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  VISUMS 15.01.14 23:49
13
2

atbildot uz DevilishMademoiselle komentāru " Latvijā tas ir sasodīti sarežģīti ... " Baigais instruktors tev bija .Kad es macijos,vienigais ko instruktors gribeja no manis ,ta ri nauda.Pat braucot pa jelgavu macoties ,vins dzera kafiju un lasija avizi WTF.Ta ari es nosplavos,un saku pie teta macities,tas mani iemacija no sakuma lidz pat beigam.Bet stundas vienalga vajadzeja nobraukt.Bet kad viss tas, pasakums jau tuvinajas pie beigam"instruktors man vel piedavaja braukt kopa,uz pedejo braucienu,pec ta brauciena uzreiz eksamens.Logiksi ,ka mana atbilde bija ne.Cik es tam lopam vareju maksat ne parko.Labak butu tetim,kabata licis naudu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.01.14 00:22
11
0

atbildot uz dvpzdu komentāru " Visur vajag ta kaa pie somiem ! :D... " Varbūt gluži 3 gadus nevajag, bet par to braukšanu ziemā gan varētu piekrist. Citādi dauziem problēmas sagādā pat lietus.

Savietis avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa SviestmaizeMedaļa Veiksmes lāde
  Savietis 15.01.14 23:48
10
2

atbildot uz DevilishMademoiselle komentāru " Latvijā tas ir sasodīti sarežģīti ... " nav jau pārāk sarežģīti, galvenais eksāmenā normāli braukt un nemīzt.

LitrsAlus avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BakalaursMedaļa Sviestmaize
  LitrsAlus 16.01.14 00:27
8
0

atbildot uz DevilishMademoiselle komentāru " Latvijā tas ir sasodīti sarežģīti ... "  

Viss jādara pilnīgā čiliņā. Braukt vajag uz 50kmh, bet galvenais līdz tiem 50kmh tikt pietiekami dinamiski nevis lēnām pukšķināt un štromīt par apkārtējo vidi.

mazaahiperactive avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Recidīvists
  mazaahiperactive 18.01.14 10:26
7
0

atbildot uz DevilishMademoiselle komentāru " Latvijā tas ir sasodīti sarežģīti ... " Visticamāk, ka pati pie stūres uzvedies kā vista, tāpēc arī neizdodas nolikt. Nevajag vainot instruktorus (jā, piekrītu, ka ir visādi viņi, bet ne jau nu visi 5, ko tu tur aprakstīja, bija tādi maniaki! ) Pati vien vainīga, ka neproti uz ceļa iekļauties satiksmē kā normāl cilvēks. :)

Werkis2 avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 14.10.14 18:59
6
0

atbildot uz vampirs komentāru " Varu palielīties man autoskolas te... " Autoskolā teoriju noliku ar otro reizi, CSDD teoriju ar pirmo reizi un tad es paņēmu testa braucienu CSDD, viss bija perfekti un tad tikai sākās... pēc tam tikai 5 reizē noliktu (kauns pat teikt)...

Sikopats avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Sikopats 15.01.16 22:42  
6
0
A es domāju ka āfrikā var no banāna mizas uztaisīt tiesības😯...+protams
VISUMS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  VISUMS 15.01.14 21:37
6
2

Un man likas ,ka mans draugs ,ir totals lamzaks

alux avatars
Medaļa TeamworkMedaļa StudentsMedaļa Spoks
  alux 19.01.14 00:54
4
0

Tas čalītis Grieķu Simi salās 9 reizes apstājās, lai parunātu ar paziņu? :D izklausās pēc kāda joka.

Laur1s avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa O!Zorro
  Laur1s 17.01.14 16:40
4
0

atbildot uz Varenais Komentētājs komentāru " Nu paga, man pašam ir 16 un vecais šogad vasa... " Braukt taisni pa šoseju uz 50-80 nav māka, atbrauc uz Rīgu un pabraukājies vakarā kad uz ielām ir korķi... Tik vienkārši neliksies kautvai ātrums būs ap 30 km/h ,jo pieredzējušie autovadītāj lien virsū un mēģina iespraukties tur kur nevajag + nemaz nerunājot par to ,ka nejievēro citu autovadītāju intreses, piemēram ,kad tu brauc pa ieskrējiena joslu, ir pilnīgi brīvs ceļš un kāds gudrinieks bez nekāda iemesla pārkārtojas pa labi neļaujot tev intensīvajā satiksmē izbraukt no ieskrējiena joslas... Pēc noteikumiem viss jau ir OK, bet nu citu autovadītāju intreses netiek ievērotas un tas veido tik liekas problēmas... Un jā kā jau teicu braukt pa to šoseju nav nekāda māksla, kad sāksi mācīties sapratīsi.. nepietiek ar to ,ka māki kustēties uz priekšu un nogriezties...

Eima avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Eima 25.07.14 20:17
4
1

Ar vien biežāk nākas secināt ka ļoti daudzi latvijas autovādītāji savas apliecības ir laimējuši čipsu pakā!! Kā arī jāpalielina samaksa par to, lai apliecība ir tiem, kam to tiešām vajag un var atļauties...!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.10.14 16:55
3
0

Varu palielīties man autoskolas teorijas eksāmenā bija 1 kļūda no 60 jautājumiem, bet CSDD eksāmens tik noakārtots bez kļūdām. Braukšana vēl priekšā tas ir smagākais manuprāt (īpaši ja brauc pirmo reizi mūžā).

Werwolf avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Dienas joks
  Werwolf 16.01.14 13:19
3
0

atbildot uz zilgalviiite komentāru " He, šogad plānoju likt UK tiesības..... " Par 700 mārciņām var nopirkt 2001-2002 volvo s60 ar 2.0 vai 2.4 motoru. Ļoti neslikta mašīna, ļoti nesliktā stāvoklī. Atliek 2'300 mārciņas ar kurām tad segt stulbo inšūrenu 

voless avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  voless 18.01.14 12:03
2
0

Cik esmu dzirdējis ka pirms csdd braukšanas eksēmena jāpaņem tas ''eksāmena izmēģinājuma brauciens''.Un tad kad ir īstais eksāmens instruktors paskatās-aha izmēģinājuma eksāmenu esi ņēmis savu ''lieku''naudas artavu csdd jau esi atdevis.Tad nevērtē tik baigi.Par šo daudzi Rīgā autoskolās runāja.Bet galvenais braukt mierīgi un pārliecināti,man pirms eksāmena palīdzēja zaļā tēja,melnā šokolāde un Latviešu šlāģerīši.

Werwolf avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Dienas joks
  Werwolf 16.01.14 13:17
2
0

atbildot uz DevilishMademoiselle komentāru " Latvijā tas ir sasodīti sarežģīti ... " Nez, manuprāt, ja Tu brauc droši un instruktors redz, ka Tu pilnībā saproti ko dari, problēmu nav. Noliku visus 4 eksāmenus ar pirmo (2 teorijas, 2 braukšanas) un abi braukšanu instruktori teica, ka braucu droši un dinamiski. Ja redz, ka Tu streso un brauc kā burta kalps, Tevi tiešām izčakarēs.

« 1  2  3  4  5 »