Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
338

Šīs vietas visdrīzāk nebūs radījuši citplanētieši, bet tas vēl nenozīmē, ka tās būtu no šīs pasaules.

Planēta Zeme ir mājvieta daudzām sen pagājušām ērām un konstrukcijām, kas šķiet pārāk lielas, pārāk sarežģītas vai arī pārāk smagas. Šķiet neiespējami, ka jau pirms tūkstošiem gadu cilvēki varēja uzbūvēt piramīdas vai izveidot Naskas līnijas. Kas šķiet tehnoloģiski neiespējams, ir jau sen ticis uzbūvēts.

Vai tas nav uzjautrinoši domāt, ka citplanētieši ir apmeklējuši Zemi? Tas nevar būt neiespējami, bet mums nav pierādījumu. Meklēt kādu pārdabisku izskaidrojumu būvēm vien nozīmē ignorēt seno cilvēku zināšanas, lai arī tās ir sen zudušas.

SaksaihuamunaPie senās inku... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
Attēls no: www.peru.travel
1.

Saksaihuamuna

Pie senās inku galvaspilsētas Kusko atrodas Saksaihuamana cietoksnis. Tas ir uzbūvēts un salikts kopā kā milzīga puzle. Akmeņi ir apstrādāti ar neticamu precizitāti. Nav nekāds brīnums, ka daži domās, ka inkiem palīdzēja draugi no tālām zvaigznēm. Daži no šiem akmeņiem ir pārvietoti vairāk nekā 30 km attālumā. Lai arī arheologi ir atklājuši norādes uz sistēmu, ar kuras palīdzību akmeņi tika transportēti, kādā veidā tika iegūta apstrādes precizitāte, paliek neatminēts.

Naskas līnijasAptuveni 300... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
Attēls no: anypy.imgix.net
2.

Naskas līnijas

Aptuveni 300 km attālumā no Peru galvspilsētas Limas tuksnesī var atrast vairāk nekā 800 garas baltas līnijas. Tās veido 300 ģeometriskas figūras, 70 dzīvnieku figūras tai skaitā zirnekli, pērtiķi un kolibri.

Figūras ir tik lielas, ka vislabāk tās var ieraudzīt no gaisa vai arī tuvējiem kalniem. Nebija grūti saprast kā tās tika būvētas, drīzāk paliek neatbildēts jautājums, kāpēc gan tās tika būvētas? Iespējams, ka tām ir ceremoniāla nozīme auglības un ūdens rituālos.

Ēģiptes piramīdasJa kāds vēl... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
Attēls no: unsplash.com
3.

Ēģiptes piramīdas

Ja kāds vēl nebūs tās redzējis, tad noteikti būs par tām dzirdējis. Tās atrodas pie Kairas, uz Gizas plato. Tās ir faraonu kapenes, kas uzbūvētas pirms 4500 gadiem. Kā gan tas vispar ir bijis iespējams? Katrs bloks sver vismaz divas tonnas un tās ir būvētas krietni labāk nekā citas jaunākas piramīdas. Pat mūsdienu ceļamkrāniem šis nebūtu viegls uzdevums.

Turklāt piramīdu konfigurācija atbilstot Oriona jostas zvaigžņu izvietojumam, kas pēc NLO pētnieku domām dod papildus norādi uz to ārpuszemes izcelsmi.

Lai arī nav skaidrs, kā izdevās uzbūvēt tik lielas piramīdas tik īsā laikā, tomēr ir daudz pierādījumu tam, ka tās ir būvējuši tūkstošiem cilvēku.

StounhendžaJa jūs domājat ka... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
Attēls no: unsplash.com
4.

Stounhendža

Ja jūs domājat, ka šis būtu neolīta laika piemineklis, kas ir uzbūvēts pirms 4000 gadiem un ir palicis nemainīgs, padomājiet vēlreiz - Stounhendžas restaurācijas bildes, ko nevajadzētu nevienam redzēt

Anglijas laukos esošais piemineklis ir ne tikai neskaitāmas reizes pārbūvēts, bet arī tas nav labākais piemērs, ko pasniegt kā ilustrāciju palīdzībai no zvaigznēm. Ir izdevies pierādīt, ka to varēja uzbūvēt ar līdzekļiem, kas bija pieejami pirms 5000 gadiem. Tas, ka senie cilvēki to būvēja kā sava veidu observatoriju vai kalendāru, vien norāda uz cilvēku interesi un nepieciešamību zināt dabas norises.

TeotivakanaTās nosaukums... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
Attēls no: unsplash.com
5.

Teotivakana

Tās nosaukums tulkojumā nozīmē "Dievu pilsēta". Teotivakana bija sena pilsēta Meksikas teritorijā, bet to vislabāk pazīst pēc tās piramidālajiem tempļiem. Tik sarežģīta un liela būve ir uzbūvēta pirms 2000 gadiem un šķiet neiespējami, bet tomēr tas ir cilvēku radīts.

Pēc zinātnieku novērtējuma senajā pilsētā ar attīstītu transporta sistēmu, lauksaimniecību un freskām dzīvoja ap 100 000 cilvēku.

Attēlā redzamā Saules piramīda ir viena no lielākajām būvēm rietumu puslodē.

Lieldienu salaUz salas ir... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
6.

Lieldienu sala

Uz salas ir atrodamas vairāk nekā 900 cilvēkveidīgas figūras. Kas gan tās uztaisīja un kāpēc? Kā gan cilvēki varēja nokļūt uz šīs nomaļas salas?

Mūsdienu pētījumi apliecina, ka figūras ir veidotas no mīksta vulkāniska ieža, turklāt ap 400 figūrām ir vēl nepabeigtas. Turklāt Lieldienu salas iedzīvotāji visdrīzāk cieta no pašu izraisītas ekoloģiskas katastrofas, kas kļuva par salas civilizācijas bojāejas cēloni. Ja viņiem būtu palīdzējuši citplanētieši, vai viņi nebūtu palīdzējuši to novērst?

Seja uz MarsaKad līdz Marsam... Autors: Lestets 7 senās vietas, kuras, kā daži uzskata, esot cēluši citplanētieši
7.

Seja uz Marsa

Kad līdz Marsam nonāca Viking-1 zonde, tā uzņēma daudzus interesantus attēlus, t. sk. arī šo, kur var ieraudzīt it kā cilvēka seju. Gandrīz 3 km garā seja atrodas Marsa Sidonijas reģionā un ilgu laiku tika uzskatīta par pierādījumu ārpuszemes dzīvībai.

2001. g. NASA nosūtīja jaunu zondi un tā varēja uzņemt detalizētākus Marsa virsmas attēlus. Kā jau to daudzi gaidīja, tur nebija nekādas sejas. Kā izrādījās, tad tā ir reljefa forma līdzīga tai, kādas ir atrodamas ASV prērijās.

Tomēr tas nenozīmē, ka to nebūtu interesanti apmeklēt.

1
338
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [9]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 03.09.19 11:27
16
0

atbildot uz ŽanisReno komentāru " OK, ja arī cilvēki paši būtu uzbūvējuši... "

Cilvēces atmiņa ir īsa..  Padomā kā būvēt ceļus arī aizmirsuši, Romieši uzbūvēja ap 2 tūkstoši!! kilometru ceļu, daļa ir saglabājusies joprojām, ceļš tika būvēts gadsimtiem.. tik plats lai varētu pabraugt garām divzirgu pajūgi, tas ir apmēram mūsdienu šosejas platumā, un apmēram ar 6 metru segumu, tātad kopā miljoniem kubikmetru akmeņu....  - Kolizeju arī būvēja citplanētieši?  Romieši NOSUSINĀJA ezeru, aizlēja to ar betonu, un uzbūvēja milzu celtni, ar ļoti sarežģītu inženiertehnisko aprīkojumu... Un tas viss 2000 gadus atpakaļ...  Romiešu ūdens apgāde vien bija ko vērta, daži akvedukti bija desmitiem metru augsti, un ar tikai dažus desmitus centimetru krituumu uz kilometru. Tādu būvi mūsdienās ar rokām  NEVIENS neuzbūvēs, jo zināšanas trūkst. 

Senatnē cilvēki ļoti daudz strādāja, pa 12 stundām (ja ne vairāk).. un ar pacietību var visu panākt... Starp citu pārvietot 2 tonnas, pie pareizas darbu organizācijas, nemaz tik daudz cilvēku nevajag.. 

Ar "roklu", pa līdzenu virsmu 2 tonnas var pavilkt viens cilvēks !!! Paskaties ir veči kas velk boingu, galvenais iekustināt... a 2 tonnas, tas nav daudz...  neviens taču nebrīniesies ka divi cilvēki uz zemes ceļā iestumj mašīnu - bet mašīna taču tuvu 2 tonnām..  

DarkLuciferD avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  DarkLuciferD 03.09.19 08:39  
14
0
atbildot uz ŽanisReno komentāru " OK, ja arī cilvēki paši būtu uzbūvējuši... "Drīzāk tas ir saistīts ar mūsdienu un "tā laika" dzīvesveidu un uzskatiem, ticību. Es domāju Tu zini kādām vajadzībām taisīja šīs celtnes, mūsdienās to vairs nevajag, jo gluži vienkārši ir mainījušās cilvēku zināšanas un uzskati...Domāju, ka arī tajā laikā, ja cilvēkiem būtu šīs zināšanas, tad daudzas no šīm celtnēm nemaz nebūtu. Kāpēc nezina? Drošvien, ka zina vienkārši grūti noticēt, ka cilvēks to spējis izdarīt jau tik sen, bez visām šīm tehnoloģijām. Cilvēks senatnē jau nav bijis tik dumjš kā daži indivīdi uzskata, vienkārši klāt nākušas dažādas zināšanas, attīstība un daudz kas no "vecā" liekas dīvains un nesaprotams.
ŽanisReno avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sviestmaize
  ŽanisReno 03.09.19 08:02
11
0

OK, ja arī cilvēki paši būtu uzbūvējuši, tad liekas jocīgi tas, ka visi pēkšņi aizmirsuši, kā to darīt un pēc tam to nav darījuši.   

Tik daudz piramīdu un akmeņu krāvumu, bet neviens vairs nezina, kam, kāpēc un kā tos taisīt.   

ŽanisReno avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sviestmaize
  ŽanisReno 04.09.19 07:49
7
0

nesaprotu, kāpēc daudzi uzskata, ka, ja citplanētieši atlidotu uz šejieni, tad viņi visi būtu super attīstīti un mega gudrāki un pārāki par mums. Tik pat labi var būt vienkārši, ka ir atklājuši, kā ceļot, bet kuģīšos iesēdinājuši kaut kādus savus tirliņus, lai izpēta, kas te notiek. Šie tad nu izpildījās, kā mācēja - šur tur kādu govi nozaga, šur tur kādu piramīdu uzslēja   

Ulrihs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Maģistrants
  Ulrihs 04.09.19 14:10
5
0

atbildot uz Remonter komentāru " Es ar uzdodu šo jautājumu vēsturniekiem uz š... "

Tas, ka kāds nevar mūsdienās izskaidrot kaut ko kas ir bijis pirms daudziem tūkstošiem gadu neko nepierāda. Tikai to, ka cilvēks nezina. Bet tas nenozīmē, ka tas nebija iespējams. Tik pat labi gadsimtiem krātas zināšanas varēja vienkārši pazust kādu kataklizmu rezultātā. Kā piemēram inku rakstība kipu vai arī guaņču svilpienu valoda. Pamēģini izkalt no akmeņa ieročus vai bultu uzgaļus (tādus kādus taisīja vēlajā akmens laikmetā), nesanāks, jo nav zināšanu, kas tika iekrātas un slīpētas gadu simtiem un nodotas no paaudzes paaudzē.  Pirms gadiem 50 neviens nespēja iedomāties kā varēja cilvēki izplatīties pa Kluso Okeānu utt. Līdz brīdim, kad Heijerdāls pierādīja ar RA un Kontiki kā varēja šķērsot okeānus arī aizvēsturē. Pirms gadiem 20-30 vēl joprojām lauzīja galvas par Lieldienu salu monumentiem, kā tos uzbūvēja un pārvietoja, līdz eksperimentāla arheoloģija pierādīja, ka tas nebija nemaz tik sarežģīti. 

Remonter avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Bērndārznieks
  Remonter 03.09.19 22:00
5
1

atbildot uz ŽanisReno komentāru " OK, ja arī cilvēki paši būtu uzbūvējuši... "

Es ar uzdodu šo jautājumu vēsturniekiem uz šie kā lodmašīna štoporā. Nespēj izskaidrot. Ok Inki, inki, bet pasakiet man kā var demitiem tonnu smagu akmeni uzdabūt kalnā pa vertikālu sienu paris simtu metru aukstumā, ja šie pat zirgu nepazina. Bet Dienvidamerikā ir vietas tādas kur megalītu būves ir kalnos, bet materiāls no kā būvēts nav vietējais. Vēl apbrīnojamā slīpēšanas tehnika kura mūsdienu tehnika nobāl. Akmeņu griezšana un tur skaidri redzams ka griests ir ar zāģi kura biezums ir 2mm. Mūsdienu akmens apsrādē šādu reti kur redzēs un tas griež nelielus gabalus, bet te ar vienu rāvienu kolosālus blokus. Vēl šie apsrādājuši minerālus kurus nepēj apsrādāt parastā mūsdienu tehnika, jo jāizmanto ar dimanta pārklājuma darba instrumentus. Bet inki vēsā mierā ar vara un koka instrumentiem, kā mums cenšas iestāstīt vēsturnieki. Kam Jūs cenšā iestāstīt?  Daudz jautājumu palicis bez atbildes. Var pavilkt Boingu, var uzbūvēt kilometriem garu ceļu, bet tehnoloģiskais risinājums kas mūsdienu tehnikai liek nobālēt ir kaut kas.

sviests_kaut_kāds avatars
Spēja Mana Latvija!Medaļa SpoksMedaļa Patīk komentārs
  sviests_kaut_kāds 03.09.19 22:18
3
0

maz ticams ka: - atlidoja citplanētieši, - tie bija spējigi komunicēt ar cilvēkiem un izvēlējās to darīt - tie izlēma ka cilvēkam jāiemāca vai jāpalīdz, vai cilvēku vietā jāuzceļ akmens konstrukcijas (nevis, piemēram, ka mikrobus var daļēji apkarot mazgājot rokas) - un tad aizlidoja prom un vairs nav atklāti komunicējuši ar šo civilizāciju.

man ticamāk izklausās hipotēzes, ka pirms Younger Dryas katrastrofas bija labi attīstījusies civilizācija, kura tūkstošiem gadiem būvējot no akmens bija atstrādājuši šo tehniku labāk nekā mūsdienu civilizācija.

Santa Sudakova avatars
Medaļa LiterātsMedaļa LiterātsMedaļa Patīk raksts
  Santa Sudakova 04.09.19 01:17
2
0

Varbūt to uzcēla nevis citplanētieši vai cilvēki, bet senākas Zemes civilizācijas, piemēram, lemurieši vai atlanti?

otttto avatars
Medaļa StudentsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  otttto 08.09.19 21:24  
1
0
Pormais ko dara aizlidojot uz kadu planetu - noteikti sakrauj akmenu kaudzi !!!!