9

 338  1

Šīs vietas visdrīzāk nebūs radījuši citplanētieši, bet tas vēl nenozīmē, ka tās būtu no šīs pasaules.

Planēta Zeme ir mājvieta daudzām sen pagājušām ērām un konstrukcijām, kas šķiet pārāk lielas, pārāk sarežģītas vai arī pārāk smagas. Šķiet neiespējami, ka jau pirms tūkstošiem gadu cilvēki varēja uzbūvēt piramīdas vai izveidot Naskas līnijas. Kas šķiet tehnoloģiski neiespējams, ir jau sen ticis uzbūvēts.

Vai tas nav uzjautrinoši domāt, ka citplanētieši ir apmeklējuši Zemi? Tas nevar būt neiespējami, bet mums nav pierādījumu. Meklēt kādu pārdabisku izskaidrojumu būvēm vien nozīmē ignorēt seno cilvēku zināšanas, lai arī tās ir sen zudušas.

Komentāri 9

0/2000

OK, ja arī cilvēki paši būtu uzbūvējuši, tad liekas jocīgi tas, ka visi pēkšņi aizmirsuši, kā to darīt un pēc tam to nav darījuši.   

Tik daudz piramīdu un akmeņu krāvumu, bet neviens vairs nezina, kam, kāpēc un kā tos taisīt.   

 11  0 atbildēt

nesaprotu, kāpēc daudzi uzskata, ka, ja citplanētieši atlidotu uz šejieni, tad viņi visi būtu super attīstīti un mega gudrāki un pārāki par mums. Tik pat labi var būt vienkārši, ka ir atklājuši, kā ceļot, bet kuģīšos iesēdinājuši kaut kādus savus tirliņus, lai izpēta, kas te notiek. Šie tad nu izpildījās, kā mācēja - šur tur kādu govi nozaga, šur tur kādu piramīdu uzslēja   

 7  0 atbildēt

maz ticams ka: - atlidoja citplanētieši, - tie bija spējigi komunicēt ar cilvēkiem un izvēlējās to darīt - tie izlēma ka cilvēkam jāiemāca vai jāpalīdz, vai cilvēku vietā jāuzceļ akmens konstrukcijas (nevis, piemēram, ka mikrobus var daļēji apkarot mazgājot rokas) - un tad aizlidoja prom un vairs nav atklāti komunicējuši ar šo civilizāciju.

man ticamāk izklausās hipotēzes, ka pirms Younger Dryas katrastrofas bija labi attīstījusies civilizācija, kura tūkstošiem gadiem būvējot no akmens bija atstrādājuši šo tehniku labāk nekā mūsdienu civilizācija.

 3  0 atbildēt
Pormais ko dara aizlidojot uz kadu planetu - noteikti sakrauj akmenu kaudzi !!!!
 3  0 atbildēt

Varbūt to uzcēla nevis citplanētieši vai cilvēki, bet senākas Zemes civilizācijas, piemēram, lemurieši vai atlanti?

 2  0 atbildēt