local-stats-pixel

19 iekrāsotas fotogrāfijas, kas parāda dzīvi pirms 100 gadiem12

450 0

Pats labākais veids, kā iepazīt pagātni, būtu iesēsties laika mašīnā un aizceļot uz vajadzīgo gadu. Kamēr tāda opcija nav pieejama, nāksies iztikt ar fotogrāfijām. Fotografēšana tika izgudrota jau 19. gs. un kopš tā laika ir sakrājies diezgan daudz vēstures liecību. Ja vēl šīs melnbaltās fotogrāfijas iekrāso, tad mēs ari pamanam detaļas, kas savādāk var palikt nepamanītas.

450 0 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Mūsdienās varētu ieviest nepiedienīgās ģērbšanās kontroli, lai visas mazās padauzas, drag queenus, transvestītus un slavenības varētu arestēt! 

18 1 atbildēt

paskatoties 19.bildes jaunieša sejas vaibstos, tas varētu būt diKaprio vecvectēvs.

kaut kur lasīju, ka pirmās bildes un filmas bija saceptas uz materiāla, kurš visu uzņēma krāsainu, tikai nebija tehnoloģijas, lai attīstītu krāsainu, un tad vēl ilgu laiku nebija kā rādīt krāsainu. Tāpēc šodien daudzi kantori spēj no vecajiem negatīviem dabūt laukā krāsainu, kurš nedaudz ir jāpielabo uz datora, jo šis tas un pazudis vai izbalējis, kā arī daudz kas bija atkarīgs no ekspozīcijas ilguma.

14 0 atbildēt

Labas bildes.   emotion  

14 0 atbildēt

Baigi smukās bildes  emotion 

14 1 atbildēt
Labas bildes!!!
12 0 atbildēt

Prasās vēl, un par Latviju..+

11 0 atbildēt
Es gribētu, lai otrais pasaules karš nekad nebūtu noticis. Protams, dzērāji bija vienmēr, bet kleitu īsums samazinājās un seksuālā revolūcija notika pēc 2.pasaules kara. emotion Daudzas ēkas tika nopostītas, cilvēku dzīve kļuva ploretāriska un rutinēta....
7 1 atbildēt

 emotion 

7 2 atbildēt

Man gan šķiet, ka krāsu nozīme vēsturiskajās fotogrāfijās ir krietni pārvērtēta. 

5 1 atbildēt
Interesants raksts.🤗
1 0 atbildēt

Fantastiskkas bildes! Paldies! +

1 0 atbildēt