51

 1043  0

Dažreiz vecās mājās var atrast dīvainus risinājumus, skatoties uz kuriem ir grūti saprast, ko būvnieki ir gribējuši ar to pateikt. Taču lietām ir izskaidrojums. Šeit varēs ieraudzīt 14 tādus elementus

Komentāri 51

0/2000

14. un klucis smuki apšlaksta dibenu krītot ūdenī

 43  0 atbildēt

es vienīgais sākumā domāju, ka pēdējā bildē ir jāskatās uz atšķirīgajām brillēm?

 35  0 atbildēt

Sasmējos par "britiem un skotiem". Neticēsi, bet angļi, skoti, īri un velsieši visi kopā tiek saukti par britiem. Un pat man pasē ailītē 'nationality' ir rakstīts 'British'.

 16  0 atbildēt

6. - Salonu durvis vecajos labajos ASV rietumos ,kovboji,indianji ,banditi ... Tadam durvim bija vel kads milzigs plusss , pa tam vareja ljoti erti un viegli izmest no telpam apdzerushos ,skandalistus,nigerus(ja bija pietiekami nekaunigi lai ienaktu) un vispar nevelamus tipus   Parastas durvis butu jaremonte katru otro dienu ,vai pat biezak ...

 12  0 atbildēt
Ko jūs gribat teikt, ka amerikāņi labāk zin kā diirst?
 8  0 atbildēt

  

 8  0 atbildēt
1. "Mikrenes" nav sastopamas, jo apsilde ar tvaiku un ūdeni ir neekonomiska. Kas nez cirkulē visos mūsu radiatoros? Bērnudārzs.
 6  0 atbildēt

14. - melnajiem krāns mirkst ūdenī.

 6  0 atbildēt
Un par to logu vannas istabā. Tāds risinājums ir stipri senāks, bieži sastopams vecās mājās, celtas vēl pirms 1900tā gada, tātad nebūs viss hruščoves te pie vainas)
 4  0 atbildēt
Tādi slēgtie palmu arī pie mums ir.
 3  0 atbildēt
Es labāk pēc dirsiena podu izbirstēju, nekā izbaudu katru reizi ūdens šļakatas pakaļas caurumā!!!
 3  0 atbildēt
Tev noteikti vēl jāpievieno vēl kāda Britu dizaina īpatnība- divi krāni vannas istabā.
 3  0 atbildēt

Autor: melnkalniešu valodā nav vārda "palodze"? Varbūt tāpēc, ka melnkalniešu valodā nav neviena vārda? Nav tādas melkalniešu valodas?

 3  0 atbildēt

10 muljkiibas par taadu gaismas sleedzi ar auklinju.....tas sleedzis ar auklinju ir domaats atsleegt elektrisko dushu....elektriibas vads iet virs griestiem....ar auklinu iesleedz un atsleedz....a gaismu iesleedz ar parastajiem sleedzhiem....aarpusee.....

 3  1 atbildēt

Britiem ir vel kāda dīvainība mājsaimniecībās,Aukstā un karstā ūdens krāni atrodās atsevišķi un nav iespējams samaisīt silto ūdeni uzreiz krānā.Kadreiz pirms 100 gadiem nebija tādu ūdens maisītāju un karsto ūdeni ar auksto maisīja pa tiešoi kopā ar malku kurināmā boilerī,m dēļ kā šādi boileri bieži sprāga!!!  Tad briti izdeva likumu ka auksrto ūdeni nedrīkst maisīt kopā ar karsto boilerī.Protams peč 100 gadiem jau sen izgudrots ūdens maisītājs, bet jocīgie briti tad likumu nav izdomājuši vel atcelt, tapēc karsto ūdeni ar auksto maisa kopā izlietnes bļodā kā pirms 100 gadiem to darīja)  Protams viņi saka ka tas ir ekonomiskāk, kaut par to var spēcīgi pašaubīties, jo maisītājā Tu vari uzmaisīt vajadzīgā siltuma ūdeni pat vienai glāzei ar ko muti izskalot, tieši tā pat ja glāzē ielietu pusi aukstā un pusi karstā ūdens no diviem atsevišķiem krāniem.Traki neērta lietošana ir ja ir atsevišķi ūdens krāni karstam un aukstam ūdenim!!

 3  1 atbildēt
Nesapratu par to feniksu..
 2  0 atbildēt

14. tiešām derdzīgi!

 2  0 atbildēt
Nr.1 būtu labs risinājums ēdiena sildīšanai arī mūsdienās. Nr.9 tādus logus būvēja vēl tais laikos kad nebija elektrības mājās ja arī bija tad tikai viena spuldze istabā. Šāds logs deva gaismu vannas istabā.
 2  0 atbildēt

Gaismas slēdzis ar aukliņu.. vecās britu mājās.. gribētu nedaudz apstrīdēt, jo es dzīvoju diezgan nesen uzceltā mājā un man ir tāds slēdzis vannas istabā.. Tik pat labi vēl var pieminēt atsevišķus krānus karstajam un aukstajam ūdenim..  

 2  0 atbildēt

8. nu nezinu, somu mājās arī daudz kur nav palodzes

 1  0 atbildēt