Dīvainas un pat šokējošas tradīcijas!
10 Dīvainas dzemdību tradīcijas.14
Baliniešu mazuļi nedrīkst pieskarties zemei.
Indonēzijas salā Bali ir tradīcija neļaut jaundzimušajiem pieskarties zemei pirmajos 3 mēnešos pēc tā piedzimšanas. Viņi uzskata, ka mazulis ir kaut kas nevainīgs un nesamaitāts un jebkāds kontakts ar zemi to sabojās. Kad mazulim paliek 3 mēneši, tiek rīkota ceramonija, kurā viņam pirmo reizi atļauj pieskarties zemei.
Dažas mātes izvēlas pēc dzemdībām apēst savu placentu. Tiem, kas nezin - placenta ir orgāns, kas mātes organismā savieno embriju ar dzemdes sienu.
Ļoti bieži to dara dzīvnieki, taču ir arī cilvēki, kas to ir gatavi darīt. Tiek uzskatīts, ka placentā ir dažādi hormoni un unikāli proteīni, taču ja to ēd jēlu ir lielas iespējas inficēties, savukārt to pagatavojot tiek iznīcinātas šīs vērtīgās vielas. Tāpēc zinātnieki attiecībā uz šo tradīciju ir skeptiski.
Kāzu torti kristībās uzsmērē uz jaundzimušā pieres.
Īriem ir tradīcija saglabāt pāris drupatas no savas kāzu tortes, lai tās uzkaisītu uz sava pirmdzimtā pieres, tā kristībās. Uzskata, ka tas mazulim nesīs veiksmi.
Mazuļu fellatio.
Manču, etniska minoritāte Ķīnā savu mīlestību jaundzimušajiem izrāda diezgan, ehemm, mums nepierastā veidā. Apčubinot mazuli, viņiem nešķiet dīviani paspēlēties arī ar jaundzimušā ģenitālijām. Meiteņu ģenitālijas tiek kutinātas, bet puiši dažkārt saņem fellatio no savām mātēm. Līdzīgas tradīcijas ir arī citās kultūrās, piemēram, Tailandē, Japānā, Indijā.
Ķīniešu grūtniecības aizliegumi.
Kā zināms, Ķīnā ir daudz un dažādas dīvainas tradīcijas. Kad ķīniešu pāris apprecas, vīram ir jāpārnes sava sieva pāri slieksnim, protams - zem viņa kājām jābūt degošām oglēm. Šādi darot, tiek nodrošināts tas, ka tad kad sieva paliek stāvoklī viņai nebūs nekādu problēmu.
Kad viņa beidzot paliek stāvoklī, ir daudz aizliegumi, kas viņai jāievēro - nedrīkst tenkot, nedrīkst pārāk skaļi smieties, nedrīkst dusmoties, vai pat domāt sliktas domas. Zem viņas gultas jābūt nazim, lai asais priekšmets atbaidītu ļaunos garus.
Mazuļa apspļaudīšana.
Mauritānijā (Āfrikas rietumi) ir uzskats, ka cilvēku siekalas spēj saglabāt vārdus, tāpēc viņi spļauj uz jaundzimušā, lai dotu tam svētību, kas turēsies ilgu laiku. Kad mazulis piedzimst, mātes uzspļauj uz tā sejas, tēvi - ausīs. Un pēc tam, drošības pēc, viņi izsmērē siekalas pa visu viņa galvu.
Iemest mazuli ledusaukstā ūdenī.
Maijiešiem ir tradīcija ielikt savu jaundzimušo aukstā ūdenī. Karstās valstīs kā Gvatemala, cilvēki uzskata, ka labākais veids kā cīnīties pret karstumu ir auksts ūdens. Mazuļi parasti kliedz un raud, kad tos ieliek aukstajā ūdenī, taču tas īpaši nevienu neuztrauc.
Rāpošanas sacīkstes.
Mūsu kaimiņiem, lietuviešiem, ir salīdzinoši nesen radusies tradīcija - mazuļi sacenšas, kurš ir visātrākais rāpotājs. Šis pasākums notiek reizi gadā, 1. jūnijā. Tas parasti ir ļoti smieklīgi, jo bieži mazuļi nezin, ko no viņiem grib un pusceļā sāk darīt kaut ko citu. To var arī paskatīties video.
Dzemdēt vienai.
Dažās vietās Nigērijā, sievietēm ir jādzemdē vienām. Viņai var palīdzēt pirms un pēc dzemdībām, taču pašās dzemdībās viņai jābūt vienai. Ļoti bieži sievietei dzemdībās rodas problēmas un bērniņš nomirst, taču tur neko nevar darīt, ja viņai tas jādara vienai.