Mērija Anna Bevana cieta no skarba sabiedrības sprieduma realitātes. Viņa bija māte, kas nesa neiedomājamu upuri savu 4 bērnu labā. Bevanas traģiskais stāsts ir apliecinājums tam, ka mātes pieliks milzīgas pūles, lai parūpētos par saviem bērniem.
Traģisks stāsts par Mēriju Annu Bevanu, kas kļuva par neglītāko sievieti0
Mērija Anna, dzimusi 1874. gadā, uzauga Austrumlondonā kopā ar ģimeni un 7 brāļiem un māsām. Pēc medicīnas studiju pabeigšanas viņa kļuva par medmāsu. Vēlāk viņa apprecējās ar Tomasu Bevanu, un pāris kopā baudīja laimīgu dzīvi.
Pēc apprecēšanās Bevans sāka piedzīvot patoloģisku augšanu, sejas deformāciju un migrēnas. Šie simptomi liecina par akromegāliju, slimību, ko izraisa pārmērīgs augšanas hormona daudzums. Tomēr tajā laikā par stāvokli bija maz informācijas.
Rezultātā Bevana izskats 5 gadu laikā krasi mainījās. Neskatoties uz to, viņas vīrs atbalstīja līdz savai pēkšņai nāvei no insulta 1914. gadā, atstājot Mēriju Anna un viņu 4 bērnus.
Slimībai progresējot, Bevanas redze sāka kļūt neskaidra, un viņas dzīve kļuva daudz grūtāka, jo viņa arī zaudēja darbu. Viņas izskata dēļ kļuva gandrīz vai neiespējami atrast pienācīgu darbu, un naudas pelnīšana kļuva par lielu cīņu.
Kad nekas neizdevās, viņa nolēma pievienoties konkursam “Neglītākā sieviete”, cerot gūt peļņu no sava izskata pasliktināšanās. Pārspējot 250 konkurentes, viņa ieguva titulu un atlīdzības naudu.
1920. gadā viņu nolīga tā laika slavenais šovmenis Semjuels V. Gumpercs (Samuel W. Gumpertz), lai viņa būtu daļa no viņa briesmoņu šova. Līdz viņas nāvei 1933. gadā viņa uzstājās cirkos, tostarp arī "Dreamland Circus", lai pabarotu savus bērnus un apmaksātu viņu izglītību. Cilvēki nāca skatīties uz viņu un 46 kājas izmēru un milzīgajām rokām.
Lai cik traģisks būtu Bevanas stāsts, tas ir lielisks piemērs tam, ko māte darīs savu bērnu labā. Iespējams, ka viņa jau iepriekš bija nopelnījusi titulu “neglīta”, taču viņu arī var atcerēties kā vienu no mīļākajām un skaistākajām mammām vēsturē.