local-stats-pixel

Top 10 kanabinoīdi11

137 4

Sveiki. Kas tad kanabinoīdi īsti ir? Marihuānā atrodas līdz pat 500 dabīgām sastāvdaļām. Un kanabinoīdi gandrīz sastāda 1/5 daļu no kopējā skaita. Līdz šim brīdim ir ticis noskaidrots,ka marihuānā atrodas līdz pat 85 kanabinoīdiem(laikam ritot skaits palielinās) Daži kanabinoīdi ,kad ir palikuši vieni paši nekādas tur dižās, medicīniskās īpašības neizstaro,bet ja kādus no tiem apvieno kopā,kaboom. Kanabinoīds kurš pirms tam bija bez medicīniskām īpašībām ir kļuvis par kanabinoīdu ar medicīniskām īpašībām.Būtībā kanabinoīdi ir atbildīgi par to,kas notiek ar tavu ķermeni. Sākot no stouna līdz medicīniskiem nolūkiem.Tūlīt noskaidrosim vispopulārākos no tiem un kādus labumus katrs no viņiem sniedz.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000
tu laikam kaut ko citu esi pīpējis,kādu spaisu,utml,jo kaņepju smēķētājs nekad sliktu vārdu nepateiks par gandžu.Ne pēc 5 ne pēc 25 gadiem.
5 0 atbildēt
Nu nejau marihuā vainīga, pie tā, kas ar tevi noticis. Droši vien reizē lietojivar alkoholu un tabaku, tikai nedirs ka tā nebija.
4 0 atbildēt

Tādus rakstus nevar likt , atkal točkā būs rindā jāstāv . emotion

3 0 atbildēt
Maltas kaņepju sēklas,kaņepju sviests,pašas kaņepju lapas svaigā veidā salātos,kaņepju eļļa,viss super veselīgs un vērtīgs. Starp citu arī parastā Latvijas kaņepe,pareizi audzēta(neapputekšņojot)dod foršu efektu.Kam ir mazdārziņi bez ziņkārīgiem kaimiņu skatiem,tiem noveicies.
3 0 atbildēt

Weed 4 Life!!!  emotion 

4 2 atbildēt

Tikai pozitīvais,bet par negatīvo nav ne vārda

5 4 atbildēt
emotion emotion
0 0 atbildēt

ielieku komentāru lai atgriestos kad šis uzsprāgs. Gribu noņirgties par censoņiem.

0 2 atbildēt
Nesaprotu. Ko tie stādi tur kaļ? emotion
0 3 atbildēt