5

 47  7

Vai tev kādreiz ir bijuši sapņi, kuriem nevari atrast izskaidrojumu? Tad esi atvēris īsto rakstu, jo šeit noskaidrosi atbildi!

1. Ko nozīmē sapnis, kad krīt ārā zobi?

Tas nozīmē to, ka tu pa nakti esi cieši sakniebis zobus un ja tā, var arī būt tā, ka tu pamostoties jūti ka tev sāp zobi.

2. Ko nozīmē visiem zināmais sapnis, kad tu krīti vai pat nomirsti?

Tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums, tu esi satraukts un tavi nervi sagāda nastu tavām smadzenēm, un smazdenes turpretīm satraukumu izliek sapnī.

3. Ko nozīmē sapnis, kas ir galīgi nesaistoš piemēram: tāds kurā tu pēkšņi atrodies citā vietā, nevis tur kur atradies nosākuma vai arī sapnis kur uz planētas ir tikai un vienīgi kāmji, vai suņi, kaķi, un vēl dažadi dzīvnieki vai pat radījumi?

Tas noteikti nav tas sapnis par ko ir vērts uztraukties, un visi sapņi taču ir tikai pašu radīti! Tas nozīmē tikai to, ka tev plaša fantāzija un tu spēj iedomāties pilnīgi jebko!

4. Ko nozīme sapnis kur tu saproti, ka esi sapnī?

Tas var šķists pavisam dīvaini, bet tam nav skaidrojuma, tas nozīmē tikai to, ka tev ir laba atmiņa, jo šadus sapņus var padarīt biežākus pierakstot savus sapņus un pastāstot tos kādam. Un ir arī daži interesanti fakti, kā vari saprast, ka esi sapnī. Šos faktus zinot arī biežāk varēsi sapnī saprast, kas esi sapnī:

1. Sapnī nekad pulkstens nerāda pareizi. (Tas var būt kaut ar nesaprotamiem simboliem, gan pogu pa vidu, vai pat ar 5 rādītājiem, tas var izskatīties jebkādi.)

2. Sapnī tu nevari saprast, kas būs rakstīts (tu to īsti nevarēsi izlasīt, jo tu nebūs burti, bet gan simboli, vai cipari, un arī pa kādam burtam pa vidu.)

P.S. Un to sapni var pagarināt berzējot plaukstas un, lai tas nebeigtos izturies mierīgi. (neskrien, nelēkā, netrako)

P.S.S.Tu sapnī vari darīt ko gribi, pinīgi jebko, pat burt...!!!!!!!

Abi šie fakti ir patiesi!!!!!!!!!!

Komentāri 5

0/2000

Oi, es bieži saprotu, ka esmu sapnī. Reizēm pat kā filmu patinu tos atpakaļ, jo man šis scenārijs nepatīk un izspēlēju jaunu.  Man ir vienkārši fantastiski sapņi, ka reizēm nemaz negribu pamosties, bet dzīvot tikai to dzīvi. Esmu plosījies gan pagātnē, gan nākotnē...esmu runājis gan franciski, gan vāciski, kaut gan tas valodas nemaz nemāku   Esmu pabijis gan Itālija, gan Amazones džungļos, gan daudzas citas valstīs...nez vai tādas vietas maz eksistē   Un tādēļ,protams, īstajā dzīvē bieži piedzīvojis deja vu sajūtu  

 1  0 atbildēt

Nepilnvērtīgs raksc

 1  1 atbildēt
Lol atkal nobērts ar mīnusiem, nezinu kas šeit Spokos citreiz notiek 😂
 0  0 atbildēt

http://www.dziednieks.lv/sapnu_tulks. ; Lūk, detalizētāk par sapņiem

 0  1 atbildēt

Vienreiz bija tas sapnis, kur sapratu...ē yo es sapņoju lol, tik kūl, bet tas arī bija viss, 3 minūtes paskraidīju un bam pamodos    

 1  5 atbildēt