Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
150
261

Cik ļoti atšķiras lauku meitenes no pilsētniecēm? Runas veids, stils, attieksme un vēl daudz citu pazīmju. Ja Tev noteikti nav vajadzīga meitene no laukiem ieskaties.

NB! Šo rakstu man palīdzēja izvaidot vēl 3 cilvēki.

Seja 1 versijanbspEs... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
1.

Seja 1. versija! Es nerunāju par lūpu lielumu kaulu struktūru vai tās skaistumu bet par to kā tās tiem mālētas, Ak kungs, ja domājat, ka šī bilde ir tikai joks ir tādas redzētas, pārāk spilgti vaigi, acu ēdas līdz uzacīm vienā tonī, uzacis ir ļoti biezas un arī vienā tonī lūpas būs vai nu spilgtā krāsā vai caurspīdīgs spīdums ar Ziemassvētku spīdumu tajā. Nemāk vispār krāsoties esmu satikusi tikai vienu cilvēku no laukiem kas krāsojās tiešām labi.

Seja2 variants Vai arī... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
2.

Seja-2. variants! Vai arī galīgi pretēji nekrāsojās vispār. Dabīgais skaistums ir pats labākais lūdzu novērtējis utt... Nē tā nav ir jāmazgā seja un kaut vai uzacis jāsaved kārtībā lai tās nesaaug kopā un nenosedz plakstiņus.

Mati vai no laukiem nāk... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
3.

Mati, vai no laukiem nāk pūkainiem mati? Ir arī pilsētnieces ar nekoptiem matiem, bet viss biežāk, ja redzi neķemmētus taukainus matus Tu zini tā ir viensēta meža vidū.   

99nbsplauku sievietes... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
4.

99% lauku sievietes neskujas vispār neskujas! Kā mans palīgs nr1. izstāstīja gadījumu, ka vasarā zaļumballē iepazinies ar meitenei, viņai mugurā bija ļoti gara kleita krāsu viņš neatceras, jo galvenās bija kājas, meitene piedzērusies un sākusi uzmākties, viņa pienāca no nekurienes, viņi sākuši runāt un centās aizvest meiteni mājās iekāpjot mašīnā viņa centās viņu sev uzvilkt virsū, ceļoties kājās viņš nobraucis gar viņas kāju, domāja, ka legingi vasaras laikā kājās skatās melnas spalvas un ļoti biezas.. jā viņa bija no laukiem! Cik meitenes vidusskolā neskuva kājas un padusēs ir redzētu mūža meži sporta stundas laikā..

Viss biežāk sastopamās lauku... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
5.

Viss biežāk sastopamās lauku meitenes ir ļoti skaļas, vēlās lai visi uz viņām skatās un dara visu lai viņas visi redzētu, protams ir arī tādas kas ir klusiņas bet skaļās ir biežāk sastopamas.

Dāvis Es pats esmu no... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
6.

Dāvis- Es pats esmu no laukiem un jau varu uzreiz gandrīz 100% pateikt no kurienes nāk meitene, vai viņai mugurā jaunākās drēbes tikko uzvilktas bet es to redzu! Tas laikam tāpēc ka pats no laukiem esmu.Piegāju klubā pie vienas lauku meitenes un pajautāju, -Tu no laukiem? un viņa man sejā izlēja dzērienu, pēc tam atklājās, ka viņa tiešām bija no laukiem, jo mans draugs ar viņu bija gulējis.

Tās kas censcaronas... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
7.

Tās kas cenšas izrauties, ja Tu esi pilsētā ar dzīvokli tu esi lauku meiteņu magnēts! Viņas darīs visu lai varētu izrauties no laukiem. 

Kārlis- Tikos ar meiteni kura man uzreiz pēc nedēļas teica ka mani mīl utt, tikāmies kādu laiku un pēc mēneša viņa jau gribēja ievākties pie manis, vis au kārtībā mutē ņēma labi, bet nevēlējos neko nopietnu kur nu vēl sasteigtu, tā pat sazinājos ar to meteni un pēc 2 mēnešiem viņa jau bija pie kāda ievākusies dzīvot un priecājās, ka nav jābraukā tālu no skolas.    

Pielīdējas  99 meičas no... Autors: NaglaKabatā Par lauku meitenēm
8.

Pielīdējas .. 99% meičas no laukiem ir pielīdējā, skolotājiem populārajiem skolas frīkiem, darba devējiem un kolēģiem, jo viņa vēlās lai visi viņas mīl, es pat nezinu kāpēc bet nu nevar šo faktu noliegt.  

Lai vai kā katrā malā ir kāda skabarga gan laukos gan pilsētā bet lai piedod lauku miečas bet lielākā daļa tādas nu ir!

150
261
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [194]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kwika avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  kwika 29.04.16 18:50  
 
104
3
Drausmas. Tas, kurš izdomāja visu šo, tiešām ar galvu viss nav kārtībā. Es nesaprotu, kur visi šie murgi dzimst. Izklausās, ka pilsētas meitenes ir nedaudz sabijušās no tā, ka lauku meitenes ņem virsroku un dzīvē sasniedz daudz vairāk. Ir, es nesaku, ka nav - meitenes samālējušās trakāk par spoku, bet vairāk tas ir novērojams pilsētās, jo lauku meitenēm to nav jēga darīt. Cilvēki te visu laiku ir vieni un tie paši - nav jēga mālēties. Kāds te sakars ar uzacīm? Ir meitenes, kuras rūpīgi tās kopj, rausta utt, bet ir tādas, kas praktiski nedara neko. Laukos dabīgais skaistums 100 % ir skaistāks, jo laukos ir svaigs gaiss, kuru pilsētā atrast nevar. Ja runā par pumpām, tas neko neizsaka, jo tas neizsaka - vai esi no pilsētas, vai no laukiem - katram cilvēkam ir savas alerģijas. Priecājies, ka neesi pumpains/-a. Matus kopj un nav svarīgi, vai tie pūkaini vai nav pūkaini. Šaubos, ka Tu savus matus mazgā katru dienu, ja Tu to dari, man Tevis žēl. Kādu reizi, kad nebūs iespējas tikt pie ūdens, Tavi mati jau tās dienas beigās izskatīsies kā ar taukiem ieziesti, bet 'lauku meitenes' mati būs skaisti vismaz vēl vienu dienu. Satika vienu meiteni ar spalvainām kājām un tāpēc to nedara neviena? Skaļa rīkle nu galīgi neliecina par laukiem. Citam ir skaļāka balss, citam klusāka. Lauku meitenes nevienam neziepējas pa**ļā, jo to nav jēga darīt. Lauku meitenes cīnās pašas, jo vēlas ar saviem spēkiem gūt panākumus. Bet pretēji tam, pilsētas meitenes pašas neprot PILNĪGI NEKO, jo pieradušas, ka visu uzliek uz paplātes.
The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 29.04.16 18:10
 
74
2

Kāpēc tāds naids pret meitenēm no laukiem? Lauki taču ir forša vieta, kur izaugt, - tik daudz svaiga gaisa un fizisku aktivitāšu.

Ja es nāku no laukiem, tad esmu briesmonis, kam labāk nerādīties cilvēkos?

whitextrash avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  whitextrash 29.04.16 18:54
 
61
3

paskatoties, kas ir raksta autors jau skaidrs, ka kārtējā autisma noplūde ar zemtekstu 'ievērojiet mani', ko raisījusi vēlme pašapliecināties internetā un pierādīt sevi kā labāku ar vismaz to, ka nāk no pilsētas. esmu pārliecināts, ka dzīvē esi pēlēka pele, kuru neviens neievēro. *insecurity intensifies*

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.04.16 18:48
 
53
2

atbildot uz diaana363 komentāru " Kāpēc tāds naids pret meitenēm no lauki... " Laukos pašas labākās meitenes     Vismaz nav kā pilsētas cacas,kuras pat pirkstiņu nepakustinās pie kāda darba.

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.04.16 18:46
 
43
2

Cik Tev gadu... ?Un tāda sajūta,ka visu mūžu pilsētā tik sēdi.

Rzx1300sl avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa BakalaursMedaļa Trumpe
  Rzx1300sl 30.04.16 08:55  
 
37
2
Es pat ielogojos, lai mīnusu ieliktu.
RomanticHeart avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas doma
  RomanticHeart 29.04.16 18:34  
 
34
2

Kāpēc uzreiz tik ļauni? Jā, es arī esmu no laukiem, bet kaut kā nesaskatīju sevi šajos apgalvojumos. Ok, es neesmu no dziļiem laukiem, bet vienalga. Tās ir elementāras higiēnas lietas, kuras, manuprāt, jāievēro katram, neatkarīgi vai cilvēks ir no laukiem vai pilsētas. Pēc tevis aprakstītā šķiet, ka lauki ir kaut kāda bedre, kur visi cilvēki ir degradējušies un atpalikuši no dzīves. Ja tev tā liekas, tad tu pats esi atpalicis vai sastapies ar kaut kādiem indivīdiem, kuri nejēdz sevi sakopt.

Malefisenta avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa TrumpeMedaļa Vampīru klana biedrs
  Malefisenta 29.04.16 22:04  
 
30
2
Nu nav tik traki,nav.Es pazīstu daudzas meitenes,kas nāk no laukiem.Viņas ir draudzīgākas,pieklājīgākas,čaklākas un viņu vidū ir krietni mazāk tādu,kas ņirgājas par citiem,jo viņas nav tik ļoti izlutinātas kā daudzas pilsētnieces.Gandrīz visas manas draudzenes ir no laukiem un viņas visas ir labi koptas.Nepiekrītu nevienam vārdam šajā rakstā.
MobyDick avatars
Medaļa Ūdens pūķisMedaļa Uguns pūķisMedaļa Zaļais pūķis
  MobyDick 30.04.16 15:42
 
25
0

Kārtējā pilsētniece, kura doma, ka ir labāka par meitenēm, kas nākušas no laukiem, bet izrādās, ka pašai ir salmi galvā

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 10.07.16 20:45  
 
22
0
Šmara b.ļeģ. Man te laukos ir tik smukas meitenes, kādas tu nekur neesi redzējusi. Skūtas, nav lielīgas, nepielien un GALVENAIS, kā nav tev - s m a d z e n e s. Nedirs, Rīgas mauķele sranā.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.05.16 18:32
 
22
0

         

Teikšu godīgi,tas ko tu tikko uzrakstīji bija smieklīgākais,kas šodien lasīts. Gribētos redzēt cik ''seksīga'' un ar ''cik smuku dibenu'' tu izskaties,ja profila bildes vietā liec multfilmu varoni.

Apskatīju tavu profilu un redzēju,ka tev rakstīts,ka esi 26 gadus veca. Tev tuvojas 30 gadu slieksnis,vai nebūtu pēdējais laiks kad pieeaugt un beigt uztiept visiem savu viedokli? Godīgi sakot,nevienam neinteresē,kas tevi patīk pilsētās un kas nepatīk laukos. Un atkal saku,ja tevi traucē,ka tuvumā kāda runā par savām ballītēm,tā ir tikai un vienīgi tava problēma. Nevienam tas neinteresē,tāpat kā neinteresē,ko tu dari pilsētā,to visu uzrakstīji galīgi par lieku.

Un lūdzu,lūdzu,nenoliec lauku meitenes,par bez maz vai sakot stulbību,jo es spēju tavā rakstījumā saskatīt neskaitāmas kļūdas.

Nespēju mainīt tavu kļūdaino viedokli un nemaz netaisos to darīt. Māte man vienmēr ir mācījusi,ka nevajag ķēpāties ar,tā sakot, ''īpašiem gadījumiem''.

Un vēl,es nevarēju nepateikt,bet rodas iespaids,ka laukos nekad mūžā neesi bijusi. Mūsdienās daudzas lauku mājas ir moderni aprīkotas,pat arī ja tā nav,PILNĪGI VISĀS mājās ir ūdens. Silts vai tikai auksts,bet ir. Un tas,ka nespēj iedomāties savu dzīvi bez fēna,atkal ir tava problēma. 

Zini,es galvā uzburu ainu,kurā apmēram iedomājos kāda esi,teikšu godīgi,drebuļi uzmetas. Lasot tavus tekstus,saprotu,ka esi kā mākslīga lellīte un ja tiešām to uzskati par skaistumu...nu..

Savos pusaudzes gados jūtos daudz pieaugušāka un sakarīgāka kā tu. Nezinu kādi ir tavi vecāki,bet man viņu vietā būtu kauns,ka esmu izaudzinājusi meitu,kas iedomājas,ka ir labāka par citiem.

Teikšu skaidri un gaiši,pilsētnieces nav par mata tiesu labākas par lauku meitenēm,katru reizi,ka tu noniecini laukos dzīvojošu meiteni,es spēju to atspēkot.

Un atkal runājot par kosmētikas lietošanu,es tomēr apšaubu tavu acu gaišumu,jo ja tu redzi sev apkārt tikai,kā tu saki ''lauķu meitenes ar biezu kosmētikas kārtu'',manuprāt,tev tomēr vajadzētu apmeklēt acu ārstu.

Nespēju saprast,kur ir radies tik ļoti aprobežots cilvēks un man paliek žēl tavu draugu un paziņu,kam ir tevi jāpacieš.

Nobeigumam novēlēšu tev jauku dienu,jo es esmu DZIMUSI LAUKOS,bet uzvedos ar manierēm. Visticamāk,ka tu laiku pavadīsi,kā pati teici,kādā kafeinīcā vai picērijā,ēdot un dzerot neveselīgi,lai pēc tam izsvīstu trenežieru zālē,kamēr es,izbaudīšu jauko dienu,pēc kuras man nevajadzēs mocīt sevi ar treniņiem,jo jau tāpat esmu veselīga un jūtos apmierināta ar savu izskatu. Arī bez liekas naudas tērēšanas,ejot uz trenežieru zālēm,solārijiem un pārnedēļās apmeklējot frizieri.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.04.16 11:39  
 
20
0
Gribēju izteikt savu viedokli palasiju komentārus un sapratu nav jēgas.
dzelksnis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  dzelksnis 30.04.16 10:09
 
19
2

nēsmu jau meitene , bet man liekas raksts ir galigi garam   

Tvītotāja avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Testu veidotājs
  Tvītotāja 29.04.16 18:30  
 
19
2

Nevajag jau arī pārspīlēt.   

palagi@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Komiķis
  palagi@speles 30.04.16 11:53
 
16
0

Šito autoru kāds vēl vispār ņem par pilnu?

aivarc avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa NostradamsMedaļa Dienas doma
  aivarc 05.05.16 17:08
 
18
2
Kārtējie steriotipi vai arī kāda no lauku meitenēm uz varžacīm uzkāpusi?
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 30.04.16 11:12
 
16
0

Ja tas bija domāts ar humoru,tad mana humora izjūta ir mirusi, jo bija absolūti nesmieklīgi..Ja nopietni, tad gan tev, gan "taviem palīgiem" ir nopietnas problēmas.. Dīvaini un nekopti cilveki ir gan pilsētās, gan laukos.. Un bieži vien tieši laucinieki ir krietni koptākie par pilsētniekiem, un par pielīšanu nesmīdini- pilsētnieki ir galvenie vienā vietā līdēji..

mur ka avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  mur ka 12.05.16 23:22  
 
15
0
Tu esi kartējā debīlā caca, kura izsmej meitenes, kuras dzimušas laukos. Ar ko tad viņas ir sliktākas? Zini, esmu pat ievērojusi, ka dažas laucinieces ir pat vairak koptākas nekā pilsētnieces. Un vēl tieši otrādi- viņas krāsojas tā, lai saglabātos dabiskais izskats. Un savā ziņā, viņas arī ir kārtīgākas un nesalīdzina sevi ar citām čikām. Lielākā daļa, lauku meitenes, kuras satiku bija vienkāršas, jaukas un arī sakoptas. Tu tā aprakstīji, itkā visas laucinieces dzīvo kādā svinarņikā. No dzīvesvietas nekas nemainās higiēnas ziņā. Pilsētā arī dah*ja pabriesmīgu, nesakoptu meiteņu. Esmu ievērojusi pat, ka ģērbjas krutās drēbēs, bet smird pēc sviedriem un zivīm.
HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 29.04.16 19:29
 
15
2

Vai nu narcistiska, vai atpalikusi vecmeita. Lai nu kā, smaga tev dzīve.

Anonīms
Wtf? 29.04.16 18:31  
 
14
2
Nez pazīstu daudzas meitenes no laukiem un viņas visas neatbilst šim rakstam
« 1  2  3  4  5 »