Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [48]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
bet 08.08.18 13:46
0
0

Ja pāvests tik tiešām teica, ka "jāapbērnojas", tad man pret viņu zūd respekts. Tāds termins, it kā sieviete būtu dzīvnieks. Un vispār,kāpēc pats negrib "apbērnoties", ja jau dzīvot bez bērniem ir tik slikti? Ne jau sieviete, kura negrib bērnu būtu lielāka grēciniece - ir taču arī sievietes, kuras  bērnu nevar atļauties,jo strādā par minimālo, bet vīrietis nestrādā vai vispār klīst apkārt nodzēries. Tad tas nabaga bērns būs laimīgāks? Un cik vispār ir neauglīgu cilvēku? Pazīstu arī tādas, kuras saka, man nebūs bērnu, visu laiku tusē, bet īsi pirms 40 paliek stāvoklī un kļūst par lieliskām mātēm - dažas pat vairākiem bērniem. Varbūt dzemdēt lielākā vecumā nav pārāk prātīgi, bet labāk nokārtot savu dzīvi pirms tam. Šis jautājums tiek lieki pārvērsts par problēmu. No tā, ka kāda vispār nekļūs par māti pasaule taču neapstāsies!

Anonīms
Anonīms 08.08.18 14:19
2
2

vai radit bernus nav egoisms? vecumdienas tur kruziti atnest pie gultas vajag  kas atnes.

un otrs, vai radit bernus saja pasaule ir vajadzigs? ja dzive krasainaka jautraka interesantaka.  no otras puses pilna suudu. 

paskatieties uz savu dzivi, vai tadu gribat ari saviem berniem?

Anonīms
Anonīms 08.08.18 14:55  
0
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Nezinu...ja jā, tad tālā nākotnē

Anonīms
Anonīms 08.08.18 14:58  
0
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Jau ir.

eviits avatars
Medaļa TeamworkMedaļa MaģistrsMedaļa Doktors
  eviits 10.11.19 11:44  
0
0
man vieglāk - esmu viens jau simts gadus, tāpēc man nemaz nav izvēles 😁
Ilu Ilu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  Ilu Ilu 14.11.19 16:56
0
0

atbildot uz Montgomerry komentāru " Bērnus vēlos, bet varu piekrist jau iep... "

Nesapratu, kāpēc mūsu valstī ir fenomenāli atgriezties darbā pēc dekrēta? Tur ir kādas problēmas? Man bija dekrēts, beidzās, atsāku strādāt. Kad bērns slimo, abi ar tēti uz maiņām ņemam slimības lapas, lai vienam nav tik liela slodze. Visi man pazīstamie cilvēki pēc  dekrēta turpna veiksmīgi strādāt. Par finansēm, mums nav ne tuvu ideāli, īres dzīvoklis utt. Bet, kamēr sagaidīs ideālo finasiālo stāvokli , tad jau būs vecumdienas klāt...Visi esam paēduši, apģērbušies, viss pietiek un ir labi. 

Ilu Ilu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  Ilu Ilu 14.11.19 16:59
0
0

atbildot uz KiboTheWolf komentāru " Runājot no atbildīgo un gudro cilvēku p... "

Latvijā dzemdības izmaksā pāri tūkstotim? Kur ir tāda vieta? Latvija dzemdības ir BEZ MAKSAS. Nav jāmaksā nekas. Labi, es samaksāju 90 eiro, bet tikai tāpēc, ka izvēlējos maksas palātu pa 15 eiro dienaktī, sanāca pabūt ilgāk nekā citiem. Bet toties istabiņā bijām tikai divas, pašām sava vannasistaba un starp gultām kārtīga siena iebūvēta. Ja es būtu ar mieru bezmaksas palātai, dzemdības man izmaksātu apaļu nulli. Bet jā, ja vēlas visādas ekstras, tad ir kā ir.

Jekabs Six avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  Jekabs Six 08.08.18 14:59  
1
2
Man bērni nevar būt,jo man ir pārāk maziņš draudzinš.
« 1  2  3 »