Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [48]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 09.08.18 12:48
2
0

atbildot uz improve.all.life komentāru "Kaut kad jau saprot, ka pat strādājot divos dar... "

ZELTA VĀRDI

Anonīms
Eternitys Child 08.08.18 22:08
2
0

atbildot uz RomanticHeart komentāru " Nav jau tā, ka tiem, kas saka, ka radīt... "

Pateici manu viedokli. Piekrītu.

Anonīms
AnonīmsQi 08.08.18 20:47  
2
0
Nevienam neko nevar uzspiest, bet "probleema" taada ka tumshaadaino rase domaa pilniigi preteeji un dzmdee cik vien var sadzemdeet.... kas notiks peec paaris gadu desmitiem... bail iedomaaties, bet Eiropas zemes noteikti tuksha nepaliks..
improve.all.life avatars
Medaļa Tēvocis SemsMedaļa Patīk rakstsMedaļa SEO
  improve.all.life 08.08.18 19:25  
2
0
atbildot uz MrWinD komentāru " Problēma sākas ne tajā, ka kāds negrib ... "Pilnīgi piekrītu. Valstij vajag jauns bērnus- idiotus kas strādās lētus darbus, kurus neviens negrib strādāt. Ok- tad viņu vecāki neizbaudīs dzīvi un nodzīvos nabadzībā, un mužīgi atteiks visā bērnam, jo nav naudas, un bērni būs tādi paši. Dzīve diemžēl tāda, ka neviens pat neatcerēsies par šiem pelēkajiem cilvēkiem, kas strādās parastos darbus,tā nodzīvojot dzīvi un nomirstot, pat īsti dzīvi neizbaudot, jo nav naudas. Vēl- liela iespēja ka šie cilvēki aiz bēdām sāks dzert, un beigās izaugs cilvēks kurš strādā vienkāršu darbu, un dzer brīvdienās- tā katru nedēļu, līdz 50-60 gadiem, kamēr aknas atteiks.
Anonīms
Anonīms 08.08.18 19:21  
2
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: man garšo azbests

RomanticHeart avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  RomanticHeart 08.08.18 21:53  
2
0
Nav jau tā, ka tiem, kas saka, ka radīt bērnus ir gandrīz obligāti, nav taisnība. Viņu viedoklis mudina apdomāt dzīves vērtības. Bet ir gadījumi, kad labāk bērnu tiešām ir neradīt. Domāju, ka ir labāk, ja bērnu nav vispār, nekā tad, ja tie ir, bet nav gaidīti, mīlēti, ir negribēti, jo kāds (kaut vai dzīvesbiedrs) uzspieda šo viedokli,vai arī sabiedrības stereotips,ka tā vajag, jo "vecumdienās tak nebūs, kam pasniegt ūdens glāzi". Tāpēc arī nenosodu abortu atsevišķos gadījumos. Jā, slepkavība, bet arī ļauni ir pakļaut bērnu emocionālai un/vai fiziskai vardarbībai dzīves laikā, jo viņš ir dzimis sievietei, kura vai kuras dzīvesbiedrs nevēlas bērnus, jeb bērns ir ieņemts izvarošanas rezultātā, tāpēc bērns saņem negatīvās emocijas no vecāku puses, izaug ar kompleksiem un nepilnvērtības sajūtu. Neredzu jēgu nosodīt citu lēmumus.
Anonīms
Anonīms 08.08.18 13:49
2
0

Izteikšu savu viedokli par šo tēmu (esmu sieviete (26) un man vēl nav bērnu). Es domāju, ka egoistiski ir dzemdēt savus bērnus, jo pasaulē ir tik daudz bērni, kuri ir pamesti un kuriem trūkst tās mīlestības. Esmu runājusi ar saviem vecakiem par šo jautājumu un daudziem citiem - viņi man kā viens atbild BET SAVS IR SAVS!!! Nu vai tas nav egoisms????? Tas bērns kas nāks caur mums pasaulē NAV MŪSU, viņš tikai izvēlas vecākus kuriem ir tie paši ''sliktie niķi'' no kuriem jāmācās. Mēs pievelkamies ar vibrācijām. Protams, tas pats attiecas uz adoptētajiem bērniem, mēs pievilksimies pie tāda bērna, no kura mums būs ko mācīties un viņam no mums. Bet kāpēc nedāvāt nesavtīgu mīlestību pamestajiem bērnu namu bērniņiem? VOT tas nav egoisms

Anonīms
Anonīms 08.08.18 16:32  
2
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Ir bērns

Anonīms
Anonīms 08.08.18 16:41  
2
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Pagaidām nē, bet nākotnē protams

Anonīms
Anonīms 08.08.18 17:17
2
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: labāk adoptēt

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 08.08.18 18:11
2
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: 2 jau ir, bet tas vēl nav viss.

Anonīms
Eternitys Child 08.08.18 18:25
2
0

Jā. Bet ne tāpēc, ka sabiedrības konservatīvā daļa uzspiež to. Tāpēc, ka pati gribu.

Montgomerry avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KallaMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Montgomerry 09.11.19 18:57
1
0

Bērnus vēlos, bet varu piekrist jau iepriekš minētajam - jābūt finasiāli stabilai ģimenei. Un kā sievietei, pēc tam atgriezties darba apritē, tas pie mums valstī vispār ir kaut kas fenomenāls. Vismaz, cik dzirdēts no jaunajām mammām, kas atgriežas darbā pēc dekrēta. 

Otrs, kas satrauc mani - kā savu bērnu ieinteresēt citās lietās, ne tikai datorā un internetā? No sērijas "pārējiem ir/var, kāpēc es tā nevaru"?   

 

klivers avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Students
  klivers 09.11.19 07:20
1
0

Man pietiek paverot ko mūzdienu zelta jaunatne dara vecākiem aiz muguras tā man tūlīt pārstāj jebkada velme tik pie bērniem..nu diemžel tas tā ir -audzini vienu uzaug kas cits.

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 08.08.18 13:10
1
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Ja būs lemts , tad būs. Bet ja nebūs, tad nebūs.

Anonīms
bet 08.08.18 13:46
0
0

Ja pāvests tik tiešām teica, ka "jāapbērnojas", tad man pret viņu zūd respekts. Tāds termins, it kā sieviete būtu dzīvnieks. Un vispār,kāpēc pats negrib "apbērnoties", ja jau dzīvot bez bērniem ir tik slikti? Ne jau sieviete, kura negrib bērnu būtu lielāka grēciniece - ir taču arī sievietes, kuras  bērnu nevar atļauties,jo strādā par minimālo, bet vīrietis nestrādā vai vispār klīst apkārt nodzēries. Tad tas nabaga bērns būs laimīgāks? Un cik vispār ir neauglīgu cilvēku? Pazīstu arī tādas, kuras saka, man nebūs bērnu, visu laiku tusē, bet īsi pirms 40 paliek stāvoklī un kļūst par lieliskām mātēm - dažas pat vairākiem bērniem. Varbūt dzemdēt lielākā vecumā nav pārāk prātīgi, bet labāk nokārtot savu dzīvi pirms tam. Šis jautājums tiek lieki pārvērsts par problēmu. No tā, ka kāda vispār nekļūs par māti pasaule taču neapstāsies!

eviits avatars
Medaļa TeamworkMedaļa MaģistrsMedaļa Doktors
  eviits 10.11.19 11:44  
0
0
man vieglāk - esmu viens jau simts gadus, tāpēc man nemaz nav izvēles 😁
Ilu Ilu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  Ilu Ilu 14.11.19 16:56
0
0

atbildot uz Montgomerry komentāru " Bērnus vēlos, bet varu piekrist jau iep... "

Nesapratu, kāpēc mūsu valstī ir fenomenāli atgriezties darbā pēc dekrēta? Tur ir kādas problēmas? Man bija dekrēts, beidzās, atsāku strādāt. Kad bērns slimo, abi ar tēti uz maiņām ņemam slimības lapas, lai vienam nav tik liela slodze. Visi man pazīstamie cilvēki pēc  dekrēta turpna veiksmīgi strādāt. Par finansēm, mums nav ne tuvu ideāli, īres dzīvoklis utt. Bet, kamēr sagaidīs ideālo finasiālo stāvokli , tad jau būs vecumdienas klāt...Visi esam paēduši, apģērbušies, viss pietiek un ir labi. 

Ilu Ilu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  Ilu Ilu 14.11.19 16:59
0
0

atbildot uz KiboTheWolf komentāru " Runājot no atbildīgo un gudro cilvēku p... "

Latvijā dzemdības izmaksā pāri tūkstotim? Kur ir tāda vieta? Latvija dzemdības ir BEZ MAKSAS. Nav jāmaksā nekas. Labi, es samaksāju 90 eiro, bet tikai tāpēc, ka izvēlējos maksas palātu pa 15 eiro dienaktī, sanāca pabūt ilgāk nekā citiem. Bet toties istabiņā bijām tikai divas, pašām sava vannasistaba un starp gultām kārtīga siena iebūvēta. Ja es būtu ar mieru bezmaksas palātai, dzemdības man izmaksātu apaļu nulli. Bet jā, ja vēlas visādas ekstras, tad ir kā ir.

Anonīms
Anonīms 08.08.18 13:15  
0
0

@Aptauja: Vai Tu gribi bērnu?

Cits variants: Varbūt

« 1  2  3 »