Kas tracina vegānus Krievijā?150

 767  14

Valstī, kurā gaļas ēšana ir tikpat pašsaprotama kā saules spīdēšana, vegāniem ir grūti. Dzīvojot ziemeļos, kur ziema ir 9 mēneši, gaļas ēšana varbūt ir vienīgais pārtikas avots. Tomēr, ja kāds ir uzdrīkstējies būt par vegānu, tad apkārtējie var krist panikā. Viņiem galīgi nav saprotams kā izturēties pret šādu cilvēku, kā arī, ja vien nav sagatavota īpaša instrukcija, labāk nestāstīt par savu dzīvesveidu pārējiem.

Nu nepierādīsiet, ka tā nav novirze, bet kas tad vegānus tracina?

Komentāri 150

0/2000

man cepot gaļu vai šasliku, satek sieča mutē. vai veģetāriešiem arī tāpat, kad kāds blakām pļauj zāli?

 87  4 atbildēt

Grauziet akmeņus, tiem nesāp!

 65  0 atbildēt

Šie kašķi starp vegāniem, veģetāriešiem un visēdājiem (neiesaku lietot terminu gaļēdājs, jo tas nozīmē, ka ēd tikai gaļu) atgādina kašķus starp homoseksuāliem cilvēkiem un hetero. Kaut kāda atšķirīgo grupiņa izmisīgi cenšas sev pievērst uzmanību un apliek pārējos, mēģinot pierādīt, ka tie normālie ir tieši viņi. Smieklīgi.

Man sanāk bieži saskrieties ar kruto modes mākslinieci Šeilu, kurai tagad pat suns esot vegāns. Sievieti, kura tik acīmredzami sūdīgi izskatās, nekādi nevar uzskatīt par cilvēku, kam ir veselīgs dzīvesveids. Veģetāriete viņa bija jau pirms tam, tagad vegāne. Izskats pinīgi kliedz, ka viss ir slikti.

Bet vispār es uzskatu, ka ir divu tipu gaļas neēdāji: tie, kuriem negaršo un tie, kuri sevi moka. Pirmais gadījums ir, piemēram, mans bērns, nu jau pusaudzis, kurš no gaļas atteicās 2 gadu vecumā. Veselība ir OK, ārsti saka, ka ja negaršo, tātad organismam nevajag. Tas ir normāli. Bet tie, kuri atsakās jo "lopiņa žēl", bet patiesībā organisms prasa...pašu veselība ir pašu atbildība. Vienīgi besī tie teksti par to, ka visēdāji ir sliktāki kā viņi, nu te atkal par tiem homo varam salikt paralēles.

Summary: ēdam to, ko gribam un liekam mierā citus, kuri ēd to, ko tu neēd. Peace!

 63  1 atbildēt

Kā uzzināt nepazīstamā kompānijā, kurš ir veģetārietis/vegāns? Pagaidīt desmit minūtes un viņi paši to paziņos!

 48  0 atbildēt

Sievas māsa arī ir veg... kaut kas. Visvairāk tracina ka visi sanāk kopā tad jāsāk šitās "Dzīvnieciņiem arī sāp" "laidīsim dzīvnieciņus brīvībā"utt.    

Tikai arguments ka dabā dzīvnieciņi dzīvus saplosa citus dzīvnieciņus viņu var apklusināt

Ja tev ir tāda pārliecība ej grauz salātus un nebojā citiem dzīvi

 48  1 atbildēt

@Aptauja: Vai vegāni ir nelīdzsvaroti psihopāti?

Cits variants: Nelaime ir tā, ka viņi bāžas citiem virsū ar savu dzīvesveidu, neprasīti māca citiem dzīvot.

 37  1 atbildēt

OK. Vegāni esiet godīgi. Lai nebojātu pasauli ar fosilās degvielas transpota līdzekļiem ēdiet tikai to kas aug ~100 km radiusā ap tavu dzīves vietu. Nekādas sojas, zemesriekstu, rīsu utt. kas vests no visas pasaules! Pamēģini vienu gadu tā izvilkt.  Izaicinājumam gatavs/-a?

Varētu mierīgi ar jums līdzāspastāvēt, bet tāpat kā geji, ticīgie un āboļfani jūs pirmajās piecās iepazīšanās minūtēs visiem uzbāžaties ar savu "ģenialitāti".  

 36  0 atbildēt

Meitenes vegānes norij vai spļauj laukā?

 31  0 atbildēt

Sak jau apnikt tie v-egani.

 30  3 atbildēt

Brokastīs ēdu ceptas olas ar žāvētu gaļu un biezpienu. Vegānu elle, mana paradīze.

 18  0 atbildēt

Lai katrs ēd ko vēlas, nevajak jau būt tādiem kā reliģisie fanātiķi kuri saprot tikai sava dzīvesveida piekritējus. Cilvēks var ēst gaļu ar gaļu, ceptu vārītu un zaļu, var ēst tikai floras izcelcmes barību, galvenais ir palikt cilvēkam.

 18  1 atbildēt
Manis pēc rijat kaut egļu skujas...
 17  1 atbildēt
Dari, ko gribi , kaut ēd kokam mizu un saki, ka tas ir veselīgi. Galvanais nebāžaties man virsū ar tiem sūdiem....
 16  1 atbildēt

Katram savs, bet nu trendos ejošas lietas tiek bāztas citiem sejā,respektīvi kulta līmenī nonākušais vegānisms pis tikai prātu citiem.

 15  1 atbildēt

Un vispār, ja jau cilvēks izvēlējies kļūt par veģetārieti/vegānu, tad es viņam neko aizliegt nevaru, lai jau cilvēciņš tā dzīvo, ja grib, tikai lai nemācas virsū pārējiem.Un gaļas patēriņš ir palielinājies, jo cilvēku skaits ir palielinājies nekontrolēti bez grožiem, un tapēc jau visas šīs katastrofas notiek.Tapēc cilvēkiem kautkādā veidā jāmaina sava domāšana, un lai cik tas nepatīkami nebūtu- jāsamazina cilvēku skaits

 14  1 atbildēt

Es ēdu tāpat kā lielākā daļa pasules. Kā gan es uzbāžos? 

 Kādēļ gan man būtu, kas jāpiecieš? Smēķētājus, alkaholiķus un teistus atklāti sūtu dillēs tad kādēļ lai citus psiholoģiski vājos nesūtītu turpat? Šobrīd diskutējot tikai pārliecinos cik liekulīgi esat. Cilvēce attīstījās jo pēc dabas ir visēdāji un plēsēji! Grauz zāli vai pieņem sevi kāds tu esi dzimis

 10  1 atbildēt

Es cenšos uzturā lietot pēc iespējas vairāk augļu un dārzeņu, tādēļ iečekoju vegānu receptes, piemēram, sautējumiem un zupām. Zivis un Quorn (augu valsts proteīnu) izmantoju kā piedevu, nevis galveno ēdiena sastāvdaļu.

Diemžēl mūsdienās arvien biežāk sastopami vegānu produkti, kas ir pamatīgi apstrādāti un pilni ar ķimikālijām, piemēram, vegānu siers. Vegānu bekons no kokosriekstiem vispār ir kaut kāds marasms. Sojas, mandeļu u.c. piens parasti satur daudz cukura un maz proteīna, atšķirībā no govs piena. Agrāk vegāni piedomāja pie sabalansēta uztura, tagad vegānisms ir modes lieta un domāju, ka ne viens vien jaunizcepts vegāns pēc pāris gadiem saskarsies ar dažādām veselības problēmām, jo nešķiros, ko ēd.

Vegāni bieži atsaucas uz ietekmi uz vidi. Kas ir ekoloģiskāk - dabīgā āda un vilna, kas dabā sadalās vai sintētika?

 8  0 atbildēt

Komunistu laikos tadus sutija uz Tvaika ielu.

 9  1 atbildēt
Burkāniem taču arī sàp 😂😂 pàrsmējos 😂
 8  2 atbildēt
Kāpēc kultūristam no Baltkrievijas ēst gaļu, ja ir izdomāti steroīdi?
 6  0 atbildēt
« 1  2  3 »