5

 160  1

Nav nekā sliktāka par to, kā atrasties sastrēgumā. Turklāt nevis tādā, kas velkas ar bruņurupuča ātrumu, bet gan tādā, ka tu jau sēdi domājot "pirms cik minūtēm es liku kāju uz gāzes pedāļa".

Tas tevī atmodinās zvēru un tev būs pietiekami daudz laika, lai atcerētos visus iespējamos apzīmējumus situācijas bezcerībai un citu vadītāju prāta spējām.

Turklāt lielākās pilsētās kā Denverā, ASV, satiksmes sastrēgumi ir tiešām sliktākais, kas var būt. Nav nekāds brīnums, ka cilvēki uzticējās Google Maps, bet tas ceļš izrādījās beiu beigās krietni garāks par gaidīto.

Komentāri 5

0/2000

Man navigācija patīk.

Tas, ka dažreiz tā liek mēsties lejā no kraujas, vai arī laimīgi paziņo, ka svešā pilsētā, kaut kāda pagalma vidu pie miskastēm esmu sasniedzis savu gala mērķi, tas ir pat uzjautrinoši

 14  0 atbildēt

Esmu izbraukājis daudzas Eiropas valstis. Navigācijai nav ne vainas, tikai vietās kur notiek ceļa remonti ir jāvadās pēc ceļa zīmju norādēm. Vēl jāskatās maršrutu sastādot, lai nesanāk 5 minūšu brauciens pa maksas ceļu.

 11  1 atbildēt
Nu arī te Eiropā daudzi kravu pārvadājumu šoferi iekūlušies ne mazās likstās akli uzticoties navigācijai..., 😕 tā vien liekas, ka daudziem uzstādot aplikāciju automātiski atslēdzas smadzenes... 😱😉
 8  0 atbildēt
Google maps šādā veidā var regulēt pārapdzīvotības problēmu! Atliek tikai maršrutu novirzīt uz kādu krauju un kā redzams klienti būs!!!
 3  2 atbildēt

Mēs virzamies uz pareizo pusi  

  

 0  0 atbildēt