Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
625
Viņa iepazīscaronanās... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
1.

Viņa iepazīšanās sludinājums avīzē skanēja šādi: ‘’Esmu skabarga pakaļā. Manuprāt, ir smieklīgi, ka cilvēki kļūst dusmīgi.’’ Es viņam piezvanīju. Vēlāk es viņu arī apprecēju.

Izrādās ka es biju saticis... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
2.

Izrādās, ka es biju saticis Keitiju miljons reizes, bet nekad to nebiju piefiksējis. Mēs izaugām vienā pilsētā, un mana māsīca bija viņas labākā draudzene. Vienā ballītē es netīšām dzirdēju, ka kādam mīļākais ēdiens ir sendvičs. Es piegāju klāt, domādams, ka nekad neesam tikušies, un pateicu viņai, ka tas ir stulbi. ‘’Sendvičs nav ēdiens. Tā ir ēdiena kategorija.’’ Mēs sākām pamatīgi strīdēties, kas beidzās ar to, ka viņa teica: ‘’Nu tad vienosimies par to, ka nevaram vienoties!’’ Un es atbildēju: ‘’Nē! Es nepiekrītu! Ja vien tu neapēdīsi sendviču ar sūdu, tas ir stulbi!’’ Es tobrīd nesapratu, ka ballīte notika VIŅAS mājā. Viņa sadusmojās un aizskrēja prom. Šoreiz es viņu paturēju prātā. Esam kopā jau 3 gadus.

Kad abi dzīvojām ASV tikos... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
3.

Kad abi dzīvojām ASV, tikos ar kādu franču puisi. Kad bijām kopā bijuši 3 gadus, viņš pārcēlās atpakaļ uz Franciju. Dažus mēnešus vēlāk devos viņu apciemot. Tā vietā, lai izšķirtos ar mani pirms ceļojuma, viņš visu laiku, kamēr biju Francijā, bija vēss un mani ignorēja. Dienu pirms došanās atpakaļ uz ASV viņš mani pameta. Es biju sāpināta, nikna, dusmīga. Rezultātā es pārgulēju ar vienu viņa draugu no Nīderlandes. Mēs apmainījāmies numuriem, uzturējām kontaktu. Šobrīd kopāar viņu dzīvoju Nīderlandē.

Esmu ļoti kautrīga tāpēc man... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
4.

Esmu ļoti kautrīga, tāpēc man ballītēs vajag alkoholu, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Tiku ielūgta uz kādas meitenes dzimšanas dienu, BET – viņa bija mormone, tātad ballītē alkohola nebūs. Es kritu panikā. Es atnācu uz ballīti, pie meitenes, kuru nekad tā īsti nebiju satikusi ar dāvanu, kura nezināju, vai viņai patiks, turklāt nedrīkstēju dzert. Atceros, ka tur bija viens galdiņš, uz kura stāvēja saldumi un kūciņas. Lielāko daļu pasākuma pavadīju tur, jo vienīgā meitene, kuru pasākumā pazinu, bija jau devusies prom. Un tad es satiku Tomu. Arī viņš bija kautrīgs un nepazina jubilāri. Mēs sākām runāt un atklājām, ka mums ir daudz kopīga. At viņu runāt bija tik viegli, sarunas raisījās pašas no sevis. Un tagad varu teikt, ka savu puisi (vairāk kā 2 gadus) satiku mormoņu dzimšanas dienas ballītē.

Kad strādāju par viesmīli es... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
5.

Kad strādāju par viesmīli, es reiz netīšām klienta klēpī izgāzu sulas glāzi. Es momentā paņemu salvetes un centos bikses nosusināt. Un, lai gan dzēriens bija auksts, likās, ka viņam patika mana ņemšanās pa viņa bikšu priekšu. Viņš visu laiku smējās. Dodoties prom, viņš atstāja 20$ dzeramnaudu un savu telefona numuru. Man bija tik ļoti kauns, ka es nesaņēmos viņam piezvanīt, bet viņš sāka nākt regulāri un pieprasīt, lai viņu apkalpoju tieši es. Turklāt viņš vienmēr atstāja lielas dzeramnaudas un savu telefona numuru. Pēc laika es saņēmos viņam piezvanīt. Mēs tikāmies vairāk nekā gadu.

Mēs satikāmies kādā ballītē... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
6.

Mēs satikāmies kādā ballītē. Es biju diezgan sadzērusies, tāpēc devos viņam līdzi uz viņa dzīvokli. Protams, ka sākām nodarboties ar seksu. Vienā brīdī man sametās nelabi. ES izkāpu no gultas un sāku vemt istabas stūrī. Viņš atnesa man dvieli un ūdeni. Viņš jautāja, vai man viss kārtībā. Es teicu, ka jā, un ka varam turpināt iesākto. Mēs atgriezāmies gultā un turpinājām. Mūsu izklaides ilga līdz pat rītam, ik pa brīdim apstājoties, lai es varētu padzerties. Finālā mēs bijām kopā pusotru gadu.

Es katru rītu braucu ar... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
7.

Es katru rītu braucu ar vienu un to pašu vilcienu, Tur bija kāds puisis, kurš uz mani blenza. Viņš vienmēr izskatījās pusaizmidzis un dīvains. Man viņš lika justies nedaudz neērti. Pēc apmēram mēneša viņš pienāca man klāt apsveicināties. Mēs sākām runāties. Izrādās, ka esam gājuši vienā skolā. Atceros, ka skolā man viņš likās pievilcīgs. Izrādās, ka viņš vienkārši nav rīta cilvēks. Es viņam iedevu savu telefona numuru. Esam kopā joprojām.

Es īsti nezināju kā viņa... Autors: The Diāna Dīvaini iepazīšanās stāsti
8.

Es īsti nezināju, kā viņa izskatās, pirms ar viņu pārgulēju. Puisis, ar ko tolaik gulēju, teica, lai atnāku uz ballīti, un pieminēja, ka tur būšot viena meitene, ar kuru varētu sanākt izklaides trijatā. Es atnācu uz norunāto dzīvokli, īsti nezinot, ko īsti meklēt. Satiku savu ‘’puisi’’, ar ko gulēju, un mēs gājām tālāk. Tur bija viena meitene, kurā sēdēja uz dīvāna un skatījās hokeja spēli Kanāda-Somija. 10 minūtes vēlāk mēs visi 3 jau nodarbojāmies ar seksu. Puisis noteikti jutās nedaudz pamests novārtā, jo man vairāk interesēja viņa, bet viņai – es. Nākamajā dienā es dabūju viņas telefona numuru. Mēs sākām sarakstīties. Izrādās, ka mums ir daudz kopīga. Mēs bijām kopā vairāk nekā gadu, tomēr cilvēkiem nekad neteicām, kā īsti iepazināmies.

0
625
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
RagnaR avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  RagnaR 22.03.17 13:18  
79
0

Izstāstīšu savējo - Pārcēlos uz Skotiju un pēc mēneša smagi sakāvos bārā par rasismu. Atnāca vēstule,ka jāiet uz tiesu. Tad nu noteiktajā datumā devos kad pretī nāca skaista čikita. Atskatījos atpakaļ uz dupsi , bet viņa mani pieķēra,jo arī apskatījās atpakaļ paejot garām. Atnākot mājās no tiesas man draugos bija vēstule no šīs meitenes. Izrādās , ka viņa mani atrada caur drauga draugiem,jo Skotijā bija džeks kurš zina gan viņu gan mani. Kad satikāmies - sapratâm , ka mums daudz kopīgs. Esam abi no Liepājas un dzīvojam Liepājā gandrīz vai kaimiņos. Šobrīd esam kopā jau vairāk kā 3 gadus. Augustā aprecējāmies , dzīvojam smukā hātā un gaidām bērniņu starp citu piektdien būs otrais skans un uzināsim kas būs - dēls vai meita

Labots : Man būs dēls!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.03.17 18:36
10
0

atbildot uz RagnaR komentāru " Izstāstīšu savējo - Pārcēlos uz Skotiju... " Super! 😏

SAMSS avatars
Medaļa Neglītais džemperisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  SAMSS 22.03.17 20:48
9
0

  

FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 22.03.17 12:20
9
0

  

Lords Lanselots avatars
Medaļa RainisMedaļa BučiņaMedaļa Dienas doma
  Lords Lanselots 07.06.17 10:36
8
0

Kas tur dīvains? Iepazīšanās kā iepazīšanās. Es ar savu sievu iepazinos dīķī, kad Minhauzens savu zirgu centās izvilkt no tā.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 22.03.17 14:47
6
0

  

RagnaR avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  RagnaR 23.03.17 11:49  
4
0

atbildot uz Anonīms komentāru "Skaisti lai jums veicas! " paldies

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 22.03.17 20:55
4
0

    

Anonīms
Anonīms 10.02.19 02:19
2
0

Iepazinos ar savu tagadējo puisi datorspēlē. Spēlējām pretinieku komandās, viņš vinnēja, uzaicināju spēlēt kopā, tad sākām sarakstīties, uzzināju, ka esam no vienas pilsētas, pus gadu tikai zvani un sarakstīšanās un tagad jau gandrīz 2 gadus esam kopā <3

Anarquie_13 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Anarquie_13 18.10.19 23:40  
0
0
Divi jautājumi: Kas ir mormons un kurš iet uz dzimšanasdienas ballīti pie pilnīgi sveša cilvēka 🤨