Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
97
2538

LuckyOZ bija ielicis rakstu par 16. martu http://www.spoki.lv/video/16marta-Latvijas-legionaru-gajiens/120739 izdomāju vairāk painteresēties par komunistu svētkiem, lūk ko es atradu

Šovakar stāvēju tramvaja pieturā, gaidot savu tramvaju mājup, un biju, maigi izsakoties, šokēts par visu vecumu krievu tautības līdzpilsoņiem ar puķu pušķiem, kas bija burtiski pārpildījuši tramvaja pieturu. Tipiski sestdienas vakarā tur būtu labi ja desmit dvēseles, bet te pēkšņi melnais simts sapucējušies ar oranži-melni svītrotām lentītēm pie krūtīm un puķēm rotājušies: bērni, sievietes, vīri un večuki.

Un tad man pieleca… 9. maijs! Berlīnes “atbrīvošanas” diena. Padomju Savienības uzvara Lielajā Tēvijas karā. Jebkura kara beigas neapšaubāmi ir pozitīvs notikums, bet, lūk, kas mani vienmēr ir satraucis… II pasaules karam sākoties (1941. g.) saprātīgajā vecumā (18+ gadu) bija tie, kuri dzimuši 1923. gadā un agrāk. Tātad šodien – 86 un vairāk gadus veci penšuki. Interesanti, ka uz pasākumu pie Uzvaras pieminekļa devās 100%-īgi jaunāki cilvēki. Daži sirmu galvu, bet acīmredzami ne īpaši vairāk par 70 gadiem, toties lielākā daļa 20-30 gadus veci. Respektīvi, cilvēki, kas nevienā acī nav skatījuši II pasaules kara notikumus.

Īpaši skumji ir vērot tās jaunās krievu ģimenes, kur vecākiem pašiem širmis aizgājis ciet un tas vēl tā, bet šie vēl ņem līdz savu jauno paaudzi, lai jau laicīgi kultivētu viņos mistisko “9. maija apziņu”.

Bet kas tad īsti notikās 9. maijā? Nu, neskaitot Padomju armijas iemaršēšanu Berlīnē? …Lūk, izrādās, 9. maijā sākās lielākā izvarošanas “akcija” cilvēces vēsturē, ko varonīgi veica tā pati Padomju armija.

Skolu vēstures programmās ne gluži ir iekļauts fakts, ka 1945. gadā Berlīnē no 2.7 milj. iedzīvotāju, 2 milj. bija sievietes. Un kāds tur brīnums – visi cīnities spējīgie vācu vīri bija nosūtīti uz fronti. Bailes no izvarošanas Berlīnes sieviešu vidū esot bijušas tik lielas, ka daudzas jau laicīgi devās pie saviem ārstiem, lai noskaidrotu efektīvākos pašnāvības līdzekļus. Kā vēlāk izrādījās – bailes bija pamatotas. Bija 15-gadīgas meitenes, kuras izvaroja pa 7 reizēm.

Interesanti, vai krievu sieviete ar savu pusaudzi-meitu un tulpju pušķi rokās justu patiesu lepnumu, skatoties 9. maija salūtu, ja apzinātos, ka viņas vectētiņš, visticamāk, kaut kad 1945. gada vasarā ir vairākkārt izvarojis kādu nepilngadīgu vācu meiteni viņas meitas vecumā?

Ļoti iespējams, maršals Žukovs bija patiesi cienījams vīrs, bet diez vai to pašu var attiecināt uz tā laika padomju zaldātiņiem…

_______________________

Viktors Igo savulaik sarakstīja romānu „Nožēlojamie” par cietumniekiem un to mēģinājumiem izlauzties brīvībā.

Mums Latvijā arī ir cietumnieki. Turklāt vismaz divējādi; Vieni iesprostoti padomju propagandistu radītas vēstures izpratnes būrī, otri - savas iztapības un baiļu no Krievijas velvētajos pagrabos. Ne vieni, ne otri nemēģina izlauzties no sava cietuma, vēl vairāk – ir dusmīgi, ja viņus kāds mēģina atbrīvot no ierastajām važām. Pavisam nožēlojami nožēlojamie…

Pirmos var saprast it labi – viņu propagandas miglas būris ir vienīgā ērtā eksistences vieta, jo daudz patīkamāk taču ir justies kā atbrīvotājam, nevis kā pamatnācijas nemīlētam okupācijas armijas dalībniekam. Daudz tīkamāk ir justies kā dižās Krievzemes aizstāvētam sūtnim tuvējās ārzemēs, nevis kā bezidentitātes krievvalodīgajam mikrorajonā, kuru Krievija izmanto kā līdzekli saviem mērķiem, un kuru Krievijas krievi visbiežāk pat neuzskata par savējo…

Ar otriem ir grūtāk. Tie ir plaši pazīstamie „pragmatiķi”, „reālpolitiķi”, tie ir „objektīvie” žurnālisti. Tie, kam ir simtiem atrunu, kādēļ, piemēram, 9.maija svinības jāuztver mierīgi, kādēļ nav nekā traģiska, ja Rīgas centrā skan padomju laika dziesmas un plīvo sarkanie karogi. Jābūt iecietīgiem, jānorobežojas, tā jau esot aizejošās paaudzes lieta. Apmēram tā tiek piesegtas pašu bailes un nevēlēšanās aizstāvēt latviešus pašu tēvzemē.

Un man rodas jautājums, kā man izturēties pret faktu, ka tiek slavināts režīms, kurš atņēma dzīvības tūkstošiem manu tautiešu, kas iznīcināja inteliģenci, kas sagrāva manu dzimtu? Kā izturēties, zinot, ka 9.maijā pulcēsies cilvēki, starp kuriem noteikti būs „varoņi”, kas pirms 64 gadiem 9.maijā laupīja un izvaroja Kurzemē…?

Man jau sen nav ilūziju par valdošajiem. Bet es ceru, ka pēc 13.janvāra arī valdošajiem ir zudusi viena otra ilūzija. Traciniet vien latviešus, traciniet! Jau vairāk kā 1800 cilvēku ir parakstījušies zem protesta vēstules pret 9.maiju portālā Nacionālisti.lv, zinu, ka Latvijā šādi domā desmitiem tūkstošu – tikai ne visi zina par šo akciju un ne visi vēlas atklāti paust savu pārliecību.

Var nerēķināties ar latviešu viedokli, bet tad nāksies rēķināties ar nerēķināšanās sekām. Jau drīz.

 Autors: Sindikāts 9. Maijs - "Izvarošanas svētki"
1.

Pievienotie video

1.
2.
97
2538
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [557]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
cornflakes avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  cornflakes 10.03.10 13:09
 
359
10

Jēzin, palasot dažus komentus, liekas, ka es esmu kkādā 8.klases vēstures diskusijā!

Šim rakstam piekrītu par 200%, par to izvarošanu gan nebiju dzirdējis (taču nejūtos pārsteigts), toties vienkārši ciest nevaru tos jauniešus, kas, ar sirpi un āmuru uz krekla, dodas uz Uzvaras parku ierīt šņabīti un atbalstīt to, kam ar viņiem personīgi nav nekāda sakara. Ir Latvijā krievi, kas ciena šo valsti un valodu, kam ir normāla, pieauguša cilvēka domāšana, taču ir arī tādi, kas ir iespītējušies, stūrgalvīgi un ir lepni, par to, kas viņi nemaz nav!

Eso avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Doktors
  Eso 09.05.10 16:42
 
240
11

kam tad patīk, ja ciemiņi tavās mājās jūtās tā kā savās?

nonie avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  nonie 10.05.10 10:28
 
198
12

Kas nepatīk latviešiem visā šinī. Viņiem nepatīk agresīvā, egojistiskā krievu nostāja.

Visā pasaulē 2. pasaules kara beigas svin 8. maijā, krievi 9. maijā un šķiet viņī vairāk tur svin atceri par bijušo padomju savienību. Staigā apkārt sadzērušies jaunieši, ar tām lentītēm un arī pat sarkanajiem PSRS karogiem, mūsu Latvijā. Sludina te bijušo varu kura mūs okupēja. Lai arī okupācija ir atzinusi visa pasaule, Krievi to turpina noliegt. Un to savu PSRS vēl aizvien bāz sejā, bet vai mēs ejam kādās d*strācijās un protestējam, mēs tomēr to paciešam, un neejam ielās viņus kādi apvainot jeb aizkart.

Kad Latviešu Leģionāri 16. martā iet nolikt ziedus, arī tikai tādēļ, lai godināt kritušos Latviešus, kas cīnijās, lai izdzīvotu un parūpētos par savām ģimenēm un Latviju. Viņi tika iesaukti Vācu armijā, un izpildija necilvēcīgas pavēles no SS virsniekiem. Bet to pašu ir darijuši visi visos karos, arī sarkanie ir izdarijuši simtiem noziegumu, un lielu daļu krievija vēl aizvien neatdzīst.

Latvieši savās vēstures filmāš un grāmatās piemin, to ka SS vienības izdarija noziegumus, mēs to nenoliedzam, un tas nebija labi, bet tās bija pavēles.

Kad 16. martā ejam nolikt ziedus, krievi nāk d*stratīvi nepatiesi apvaino ka mēs esam fašisti. Bet vai kaut vienu reizi mēs esam sludinājuši fašismu savos gājienos, vai kaut viens latvietis būtu ko labu teicis par Hitleru nē. Tas viss bija ļaunums mēs to zinām un to neatbalstām, bet krieviem tas nepielec. Mēs vēlamies mierīgi aizvadīt 16. martu izrādīt cieņu, un mēs tur tā nereklamējamies kā 9. maijā krievi. TAS MUMS KRĪT UZ NERVIEM, KA KRIEVI IR APROBEŽOTI EGOJISTI.

Un ja paskatās un komunismu un fašismu, abi režīmi ir pastrādājuši vienlīdzīgi daudz noziegumu, jāsaka ka komunisti pat vairāk. Un ja jau krievi tik ļoti ienīst fašismu viņiem vajadzētu vēl vairāk ienīst savu padomju varu... Ja Hitlers nebūtu pārkāpis līgumu par Polijas sadalīšanu, Padomju savienība visticamāk vēlaizvien brāļotos, ar tiem pašiem fašistiem...

Es vien vēlētos, lai krievu ziņu kanālos beigtu raidīt to propogandu, krievu tauta vairāk izglītotos, beigtu mūs apvainot ka mēs fašisti, atzītu ka Krievija tomēr okupēja Latviju un beigtu tik d*stratīvi pieminēt padomju savienību. Tad latvieši mierīgi varētu dzīvot un domstarpības nebūtu, jo vaina jau ir tomēr krievtautības pārstāvjos.

Ne par velti lielākā daļa cietumā ieslodzītie sastāda krievtautīgie. Jo krievtautīgie ir pārāk agresīvi un impulsīvi neiedziļinoties detaļās, nu kaut kā tā... :)

 

spoku dienas doma

satandesa avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  satandesa 10.03.10 09:06
 
144
14

burvīgs raksts :) še 2 cepumi :D

ar slāviem ir problēma, ka viņi tic visam,ko tiem saka sarkanais lielais lācis...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.05.10 16:45
 
128
18

Nafig tas 9. maijs ir vajadzīgs.... Kaut arī esmu pa pusei krievs, vienkārši riebjas to veco kara veterānu mūžīgā lielīšanās ar savām miljons medaļām uz krūtīm... Un vēl kas -  Ja gribat lieciet man mīnusus, bet es nekad nevaru noskatīties dokumentālajās filmās to kadru, kad krievi nes nacistu karogus vienā čupā lai sadedzinātu...žēl paliek... baigie varoņi bļeģ

IndieKid avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  IndieKid 10.03.10 15:32
 
99
2

Starp citu fakts tiem kas svin ''uzvaru pār fašismu''-pirmā uzvaras parāde PSRS otrajā pasaules karā bija 1939 gadā polijā, kopā ar vāciešiem kad viņi bija uzveikuši poļu ''fašistus'' (fašisti krieviem ir visi kuri tajā brīdī ir viņiem pretinieki).

Runājot par fašismu - fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem. Hmmmm, kautko atgādina, ka tikai ne mīļo Rossiju.

buncix avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa MaģistrsMedaļa Trumpe
  buncix 09.05.10 13:58
 
90
11

Izvarosānas 9. maijā Berlīnē patiešām bija. Pēc kara piedzima ļoti daudz bērnu izvarotajām sievietēm.

Varbūt patiešām jāparsauc 9. maijs par izvarotāju dienu.

Durbes Galerts avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Durbes Galerts 09.05.10 13:02
 
86
15

Un atkal 9. maijs, un atkal jūs neviens nevarat iztikt bez savas kārtējās verbālās caurējas.

Cilvēki svin šo dienu kā kara uzvaru, nevis kā "pedofīlu saietu", un piemin tik daudzu miljonu aizgājušo dzīvību.

Iespējams, Tev ir tasnība par to izvarošanu, bet neviena valsts šajā karā nebija bezgrēkaina. Ja jau tā, tad arī jāpiemin, kā vācieši svilināja nost visus sila iedzīvotājus sametot vienā šķūnī. Es jau nepieminēšu arī izvarošanas no viņu puses.. TAS IR KARŠ!

Protams, man arī nepatīk, ja iekāpju tramvajā, un redzu vienas vienīgas nodzertas sejas, oranžmelnas lentītes, un vienīgais ko manas ausis spēj sadzirdēt ir "СЛАВА СССР!! !", "ДА ЗДРАСТВУЕТ СТАЛИН!" 'n' shit. Tā, manuprāt, arī ir vienīgā problēma, ka latviešu krievi nespēj normāli aiziet un nolikt ziedus un pieminēt šo dienu kā uzvaru. Kurš idiots vēl dzer, lai pieminētu miljons aizgājušo dzīvību?

mazais džo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa TīģerisMedaļa Žurnālists
  mazais džo 10.03.10 09:43
 
75
17

es nesaprotu .. 

kapēc šādus krievus [es to nesaku par visiem bet par to kārtu kurai nav smadzeņu] nevar vienkārši izšaut  ..? bet nopietni .. viņi tikai čakarē mums visu padarīšanu .. 

zaziks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TīģerisMedaļa Admins iesaka
  zaziks 10.03.10 09:19
 
62
8

bet problēma ir tur, ka mēs pieļaujam 9.maija lielās dzeršanas svinības.. mēs mierīgu sirdi skatamies kā tur postpadomju atliekas tur iet un dara savas lietas!!

sikops avatars
Medaļa Spoks
  sikops 10.03.10 09:15
 
68
21

nāvi okup[antiem!!!

Alternative avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Alternative 10.03.10 17:57
 
44
3

skatos ka 1 - ielikts rakstam ir. :D

Droši vien kāds no taviem aprakstītajiem cilvēkiem.

bet paldies par rakstu, kāds varbūt aizdomāsies un sapratīs ka 9 maijs nav svinama diena.

Tigerlady avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  Tigerlady 10.03.10 19:15
 
52
15

Aizlieg šo farsu..

Un tie, kas to atbalsta, pisieties prom uz Krieviju...

Sinhrofazatrons avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Sinhrofazatrons 10.03.10 09:07
 
35
5

Malacis! +++

prosplash avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  prosplash 09.05.10 14:19
 
29
1

ļoti labs raksts! Pats esmu puslatvietis, un nekad nēsmu uzskatījis, ka 9.maijs būtu jāsvin!

MargersC avatars
Medaļa Spoks
  MargersC 10.03.10 10:03
 
27
0

Diagnoze viena - latvieši nekad nebūs vienoti, jo vienmēr atradīsies kāds krāniņš kuram savas intereses būs svarīgākas un citiem būs kūtrums viņu apklusināt. Krievi ir vienoti. Visas cerības ir uz jauno paaudzi, bet redzot atkal, kas no manas paaudzes iet politikā, saprotu, ka mums nekad netikt galā ar Kangariem... Ļoti skumīgi. Centīšos savā dzīvē darīt ko labu.

IndieKid avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  IndieKid 29.04.10 16:53
 
24
0

Neviena cita nācija nelepojas ar savu totalitārismu. Ja noziegumi netiek sodīti tad viņi vienmēr atkārtojas. Un nevajag nekādus ''samierināties un dzīvot tālāk''. Ja Vācija lepotos ar Hitleru, kā Krievija tagad lepojas ar Staļinu būtu skandāls. Ja kāds te saskata tikai jauku krievu tusiņu, tad vajadzētu pamosties un saprast kas tur notiek īstenībā.

9. maijā nevienu no tiem urlēniem, kas ar krievijas karogiem staigā vēsture neinteresē. 9. maijā pulcējas cilvēki kuriem Latvijas pastāvēšana liekas nepieņemama. Tas ir visīstākais krievu šovinisms-mēs izglābām pasauli no nacisma un latvieši-aborigēni ir mums parādā.  Tikai piemirst ka karu sāka Staļins kopā ar Hitleru un ka abas puses veica briesmīgus noziegumus. Un ka ''uzvara'' nemaz nebija uzvara, jo ar tādiem upuriem to nevar saukt par uzvaru. Jums tiešām liekas ka var būt mierīga līdzās pastāvēšana ja Latvijā ir liela daļa cilvēku kuri Latviju grib tikai kā Krievijas guberņu?

Sindikāts avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa DeputātsMedaļa SEO
  Sindikāts 10.03.10 10:32
 
22
0

 

atbildot uz HOP komentāru " Autors diezgan naivs un pastulbs cilvēks. Ka... " Var redzēt ka tu par šo tēmu neko nezini, abas puses ir vienādi sliktas, ušakovs mums aizliedz pieminēt aizgājušos, bet viņi paši katru gadu nodzersas un sagādā problēmas, lai gan paši nemaz nezin kas tur īsti notika, viņi sadzirdēja tikai ......krievi ieņēma berlīni.... un viņi uzreiz baigā starā, "Mēs esam labākie, jūs pārējie mēsli, gansi... fašisti.... Nekas pienāks laiks un tu sapratīsi.

drupsixx avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  drupsixx 09.05.10 11:55
 
23
2

TURPINIET KOMENTĒT SVIESTU!

ES SVINĒŠU MĀMIŅDIENU!!!!!!SVEICU VISAS MĀMIŅAS

AndOne avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Misija izpildītaMedaļa Admins iesaka
  AndOne 10.03.10 15:27
 
20
1

++

« 1  2  3  4  5 »