76

 108  2

Ir pagājis viens lielisks posms SPOKU vēsturē. Mēs esam daudz ko jaunu iemācījušies, ieklausījušies tavos padomos un realizējuši dzīvē. Tas viss pateicoties tieši tev! Pateicoties tavām aktivitātēm, SPOKI ir kļuvuši par lielāko izklaides portālu Latvijā. Es ceru ka tad, kad rakstīšu nākamo Pieprasu! rakstu, SPOKI būs vēl labāka un vēl interesantāka, un vēl apmeklētāka izklaides lapa.

Pašlaik SPOKU mobilajā versijā esam izcēluši kategorijas, padarījuši intuitīvāku navigāciju un pievienojuši bezgalīgo skrollu. Cilvēku dzīves ritms kļūst aiz vien straujāks un nepatstāvīgāks, mēs tam pielāgojamies. Pašlaik SPOKOS no telefoniem sērfo 50%, bet no PC tikai 45%. Es domāju, ka nākotnē šis atrāvums palielināsies vēl vairāk. Lai nu kā, gaidīšu tavus komentārus, par uzlabojumiem SPOKU mobilajai versijai.

Tu esi aicināts komentāros izteikt savas domas par uzlabojumiem SPOKU virtuālajā vidē, kā arī aktīvi balsot par citu spoku ieteikumiem. Nobalso par komentāru ar labu priekšlikumu!

Visi ierosinājumi tiks izskatīti un izvērtēti. Labākie no tiem tiks realizēti SPOKU lapā. Mēs gaidīsim tavus komentārus par lapas funkcionalitāti, dizainu, medaļām, līmeņiem, spējām, izsolēm, čatu un daudzām citām jaunām lietām, kuras varētu realizēt SPOKU virtuālajā vidē. Tāpat arī gaidīsim arī pilnīgi svaigus un inovatīvus priekšlikumus! Šis raksts kā sadaļa ilglaicīgi atradīsies tava profila kreisajā pusē. Paldies tev!

Lūgums komentāros rakstīt savus ieteikumus un idejas, nevis čatot par visu, kas ienāk prātā.

Komentāri 76

0/2000
Opciju aizvākt paziņojumus par prognožu spēlēm zb jau.…jā zinu, par opciju - citi paziņojumi, bet tas vēl kaut ko izslēdz, taču gribu aizvākt tikai prog. spēles - domu sapratāt…
 1  0 atbildēt

Vēlos lai jau no sākuma ievieto rakstu spokos un tikai tad to labo

 1  0 atbildēt

Es esmu jauns lietotājs tapēc nespēšu šo komentēt, bet lēnām visu apgūstu!  

 1  0 atbildēt

1. Dot iespēju likt orģinālos spoku smaidiņus, neizmantojot telefona

emoji

2. Iespēja labot komentāru būtu laba, negriežot speciāli

telefonu šķērsām, jo baigais čakars

3. Iespēju atslēgt

paziņojumus no konkrētiem rakstiem kas neinteresē

4. Tā kā nesen

gadījās kāds fake profils, kas kādu spamu raksta vēstulēs, iespēju

reportēt adminiem

5. Nu es čatu neizmantoju, bet būtu labi ja tas

būtu kā uz telefoniem, pa burbulīšiem. Varbūt tad sāktu izmantot

😅

6. Un vispār būtu labi, ja tiktu izstrādāta spoku mobilā

aplikācja, jo tomēr neerti visu laiku no interneta iet 🤷🏻‍♀️

 1  0 atbildēt

Jaunais dizains ir diezgan pretīgs un lēts.

Izskatās kā pirms 15 gadiem.

 1  0 atbildēt

taisīt izsoles

 0  0 atbildēt

Nebūtu slikti, ja spoku cepumus varētu pārvērst par Eiro.

 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt

Nav pareizi, ka var pēc 1 izspēles izlēkt. Vajag noteikt minimālo limitu - visma 5 partijas. vajag iespēju uzreiz ziņot par rupekļiem, kas būtu jāizslēdz.

 0  0 atbildēt

Lai paceltu savu kādu veco rakstu, ir jāsakārto kautkādas attēlu atsauces. Bet kā lai to izdara, ja nav iespēja labot. Tas nozīmē, ka man jāziņo administrācijai par katru rakstu ko grasos labot? DA NU NAH, man tam nav laika. Šis jauninājums, bija kā iecirst sev kājā.

 0  0 atbildēt

profilu torok vajag vnk dzēst, tāds idiņš vēl nav redzēts

 0  0 atbildēt

Šeit es esmu publicējis lieliskāko,kas mana dzīē ir bijis publikācijas vērts. Pie reizes saprotot to,ka citiem paceļu IQ. Tā turpināt !

 0  0 atbildēt

Lai spokos par katru sadaļu var dabūt medaļu.Piemēram sadaļai interesanti:Interesents,slavenības;slavenība,Ceļojumi:ceļotājs utt...

 0  0 atbildēt

Fails pārsniedz atļauto izmēru! -  Pie galerijām...nu tad pasaki, cik lielu tu gribi, varu arī 'mainkrafta' formātā ielikt...       

 0  0 atbildēt

būti nice ja būtu atkal spoku krūžites par cepumiem. Labprāt nopirktu vairākas

 0  0 atbildēt

Pēc iespējas ātrāk opciju dot medaļas kā 'Dienas joks/doma'........

Kad man ir medaļas, tad nav neviena kam varētu iedot.....kad man nav medaļu, tad tik daudz kāru un sulīgu komentāru...........

https://media.tenor.com/images/fe99065ac9fd9c7775e46ed591227665/tenor.gif

 0  0 atbildēt

vairāk konkursus kur var dabūt balvas

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »