76

 108  2

Ir pagājis viens lielisks posms SPOKU vēsturē. Mēs esam daudz ko jaunu iemācījušies, ieklausījušies tavos padomos un realizējuši dzīvē. Tas viss pateicoties tieši tev! Pateicoties tavām aktivitātēm, SPOKI ir kļuvuši par lielāko izklaides portālu Latvijā. Es ceru ka tad, kad rakstīšu nākamo Pieprasu! rakstu, SPOKI būs vēl labāka un vēl interesantāka, un vēl apmeklētāka izklaides lapa.

Pašlaik SPOKU mobilajā versijā esam izcēluši kategorijas, padarījuši intuitīvāku navigāciju un pievienojuši bezgalīgo skrollu. Cilvēku dzīves ritms kļūst aiz vien straujāks un nepatstāvīgāks, mēs tam pielāgojamies. Pašlaik SPOKOS no telefoniem sērfo 50%, bet no PC tikai 45%. Es domāju, ka nākotnē šis atrāvums palielināsies vēl vairāk. Lai nu kā, gaidīšu tavus komentārus, par uzlabojumiem SPOKU mobilajai versijai.

Tu esi aicināts komentāros izteikt savas domas par uzlabojumiem SPOKU virtuālajā vidē, kā arī aktīvi balsot par citu spoku ieteikumiem. Nobalso par komentāru ar labu priekšlikumu!

Visi ierosinājumi tiks izskatīti un izvērtēti. Labākie no tiem tiks realizēti SPOKU lapā. Mēs gaidīsim tavus komentārus par lapas funkcionalitāti, dizainu, medaļām, līmeņiem, spējām, izsolēm, čatu un daudzām citām jaunām lietām, kuras varētu realizēt SPOKU virtuālajā vidē. Tāpat arī gaidīsim arī pilnīgi svaigus un inovatīvus priekšlikumus! Šis raksts kā sadaļa ilglaicīgi atradīsies tava profila kreisajā pusē. Paldies tev!

Lūgums komentāros rakstīt savus ieteikumus un idejas, nevis čatot par visu, kas ienāk prātā.

Komentāri 76

0/2000

daily free cepumi. 

 3  0 atbildēt

Spoki mobīlajā versijā iespēju arī izvēlēties smaidiņus.

 2  0 atbildēt

Kur ir ziemassvētku dāvanas spoku bodē?     

 2  0 atbildēt

Spoki Dark/Tumšā versija, naktī reāli pa spožu, var jau pagriezt spilgtumu zemāk, bet tā būtu kruti + Spoki taču dzīvo tumsā ne?

 2  0 atbildēt

Kad varēs kādu kreklu vai kko tamlīdzīgu nopirkt spoku bodē, tas pats plakāts 0gb pieejami, vnk lol   

 2  0 atbildēt

Jēga no opcijas labot rakstu, ja neko tur nevar labot   

 2  0 atbildēt
Opciju savadīt vairākus Spoku nikus vienā reizē, kad sūti medaļas, lai nav jāčakarējas…
 2  0 atbildēt

Salabojiet jaunākos (pēdējos, kuri tika pievienoti) smaidiņus, kuri atrodas čatā. Savādāk, kad refresho lapu parādās smaidiņa kods, nevis pats smaidiņš.

 2  0 atbildēt

vairāk lietas ko varētu nopirkt spoku bodē

 2  0 atbildēt

1000 komentāru medaļu uztaisīt PNG, lai nav apkārt baltais kvadrāts.   

 2  0 atbildēt
Izdarīt tā, lai no telefona var taisīt testus.
 2  0 atbildēt

Testus varējāt ieviest arī mobīlajā versijā! Plz  

 2  0 atbildēt
Gribētos, lai rakstiem rādās kategorijas. Citādāk jāver vaļā, linkā jāmeklē, kura kategorija vai jāver spoki vaļā caur datorversiju. (Tas gan vairāk attiecas uz modiem.)
 2  0 atbildēt

Testi no tel, tel versijā arī krājammedaļas

P.s., kāpēc nevarēja pacelt veco pieprasa rakstu?

 4  2 atbildēt

Vēlos lai jau no sākuma ievieto rakstu spokos un tikai tad to labo

 1  0 atbildēt

Jaunais dizains ir diezgan pretīgs un lēts.

Izskatās kā pirms 15 gadiem.

 1  0 atbildēt
Opciju aizvākt paziņojumus par prognožu spēlēm zb jau.…jā zinu, par opciju - citi paziņojumi, bet tas vēl kaut ko izslēdz, taču gribu aizvākt tikai prog. spēles - domu sapratāt…
 1  0 atbildēt

Testos iespēju pie katra jautājuma pielikt linku ar video vai audio failu, ja ne tā, tad vismaz .gif, lai ir bišķ vairāk brīvības testu veidotājiem, būtu arī interesantāk viņus pildīt..  

 1  0 atbildēt

Uztaisīt Spoki LIVE opciju, ņem ar telefonu kaut ko 'broadkāsto' un pārējie Spoki kaut ko piekomentē, vērtē, dod cepumus utt.   

 1  0 atbildēt

Pieprasu sameklēt to trolli, kurš izveidoja FOREVER ALONE sadaļu čatā un prasa, lai nopērk kaut kādu mistisku spēju, lai tur iekļūtu.   

 1  0 atbildēt
« 1  2  3 »