18

 116  0

Šāda veida rakstu nebiju vairs domājusi pievienot. Vakar pat nepiefiksēju datus par mūsu krutāko spoku gaitām. Šodien ap pusdienlaiku tomēr nenocietos un atkal tur ieskatījos. Ar acīm esmu jau pie šiem skaitļiem tā pieradusi un apmēram zinu pirmā simtnieka ikdienas manipulācijas, ka katra lielāka manipulācija vairs nepaiet secen. Šodien ieraudzīju kaut ko tādu, kā rezultātā radās atkal šis rakstiņš.

Zinu, ka bez vairuma, kas te ieskrējuši tikai bezmērķīgi nosist laiku, vai izgāzt savu slikto noskaņojumu uz pirmo, ko satiek, ir daudz labu, jauku cilvēku. Rakstu atkal šiem labajiem, jaukajiem un ir bezgala žēl, ka kādu nākas no viņiem zaudēt. Pievienoju tabulas, kādas jau redzētas iepriekšējos rakstos, lai padalītos ar jums, ko tur šodien pamanīju. Kā parasti raksts ir kategorijā Spoku personības un patiešām, šajās tabulās ir tikai dati par tām vistiešākajā nozīmē.

Iepriekšējais raksts http://spoki.tvnet.lv/spoki/No-omes-piezimju-klades-38/873844

Komentāri 18

0/2000
Neko vispār nevar salasīt vajag brilli vai palielinājamo stiklu
 5  0 atbildēt

Nesapratu, kāpēc speciālizlaidums. Itkā jau viss, kā citos rakstos, kur bija šādas tabulas un analīzes - pieminēts, kāds kāpums, kāds kritums, kāds īpašāks gadījums. Tā jau interesanti pavērot tās tabulas.

 4  0 atbildēt

tencinu  

 2  0 atbildēt

Sams piebremzējis ar komentāriem? tikai 3 k cepumi!

 2  0 atbildēt
Matildi no 3. Vietas vari dzēst ārā. Viņa tāpat nerādās ne topā, nekur.
 2  0 atbildēt

un es sevi nepamanīju nevienā pašā sarakstā

 2  0 atbildēt

Joprojām pārsteidz, izskatās, ka Tu esi šī profīla fans, labi, ka tādi ir. Tu padari lielāku darbu nekā administrācija,ļoti interesanti.            )

 2  0 atbildēt